بهترین مکانها برای خرید ملک در مناطق خارجی استانبول

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بهترین مکانها برای خرید ملک در مناطق خارجی استانبول

برای سرمایه گذاری صحیح در املاک و مستغلات ، باید پویایی های مختلفی را در نظر گرفت. عواملی مانند بودجه ، محدودیت وام و مدت زمانی که برای درآمد در نظر گرفته اید ، سرمایه شما را شکل می دهد. در نظر گرفتن فرصت های سرمایه گذاری و جمعیت در شهر در موفقیت شما تأثیرگذار است. برای انجام سرمایه گذاری مناسب ضروری است که از نبض شهر پیروی کنید.

خوب است که پروژه هایی را که طی سالهای اخیر در استانبول برنامه ریزی شده و برای ساخت سود شروع شده اند ، دنبال کنیم. علاوه بر پروژه هایی مانند کانال استانبول ، پل سوم ، فرودگاه جدید و بزرگراه شمالی مارمارا ، سرمایه گذاری هایی مانند دو مرکز شهر جدید و بیمارستان های شهری ممکن است با حرکت درست به فرصت تبدیل شوند. علاوه بر پروژه های بزرگ ، هتل ها ، مدارس و مراکز خرید فرصتی برای کسب درآمد در سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را به شما ارائه می دهند. سرمایه گذار باید مناطقی را ارزیابی کند که مسیرهای جدید حمل و نقل در این زمینه باعث تحول شهری می شود. با توجه به این تحولات ، مناطق زیادی در استانبول وجود دارد که می توانید برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات انتخاب کنید.

مناطق باهچه شهیر، گکتورک، بیلیکدوزو ، بویوکچکمهجه، سیلیوری و اسنیورت ممکن است گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات باشد زیرا با افزودن پروژه های بزرگ مسکونی به توسعه شبکه مترو ، این مناطق همچنان به سمت حاشیه رشد می کنند. همچنین ، به لطف افزایش جمعیت ، سرمایه گذاری هایی مانند بیمارستان ها ، مدارس ، هتل ها ، مراکز خرید به سرعت در حال انجام است. فرصت ها در این مناطق با افزایش جمعیت به راحتی به یک سرمایه گذاری سودآور تبدیل می شود. علاوه بر این ، با توجه به پروژه کانال استانبول ، که به زودی آغاز خواهد شد ، به زودی هم قیمت مسکن و هم قیمت زمین در مناطق کوچوکچکمچه ، آوجیلار ، اسنیورت ، آرناووتکوی و باشاکشهیر به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. هنگام برنامه ریزی برای سرمایه گذاری باید این مسیر در نظر گرفته شود.

اسنیورت

اسنیورت یکی از مناطقی است که سازندگان ملک علاقه زیادی به آن نشان می دهند. این منطقه با کمترین قیمت متر مربع مسکن برای فروش در استانبول است.


بهترین مکانها برای خرید ملک در مناطق خارجی استانبول image1


برج بلند آریس

شما با پروژه برج آریس که شامل ۳۱۰ منطقه مسکونی و ۱۸ منطقه تجاری در مساحت ۶۵۰۰متر مربع است ، در اوج زندگی خود زندگی خواهید کرد. پروژه برج بزرگ آریس ۴۲ طبقه که شامل گزینه های آپارتمان ۱ + ۱ ، ۱ + ۲ و ۱ + ۳ است ، تفاوت آن را با موقعیت منحصر به فرد خود نشان می دهد. با برج بلند آریس فقط ۱ کیلومتر با بزرگراه اِبش و متروبوس فاصله دارد و با بزرگراه تم تنها ۱۰ دقیقه فاصله دارد.

بیلیکدوزو

بیلیکدوزو که با شهرنشینی منظم و مجاورت با دانشگاه ها مشهور است ، یکی از گزینه های کسانی است که می خواهند در مسکن ارزان قیمت سرمایه گذاری کنند. از آنجا که این منطقه به بسیاری از دانشگاه ها نیز نزدیک است ، توجه کسانی را که قصد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را دارند جلب می کند.


بهترین مکانها برای خرید ملک در مناطق خارجی استانبول image2


مرجان شهر استانبول

 Coral City Istanbul یک فضای زندگی ایده آل برای کسانی است که مایلند از لذت ۲۴ ساعته دریا لذت ببرند. متراژ آپارتمانها از ۷۸ متر مربع تا ۳۶۳ متر مربع است. علاوه بر انواع امکانات ورزشی و خرید ، یک مارینا با ۵۰۰ قایق در جلو ،۱.۵ کیلومتر خط ساحلی و باغ های بزرگ وجود دارد.

باشاکشهیر

اسپارتاکوله، که اولین نقطه خروج از تم در باشاکشهیراست ، امروز یک مرکز عظیم با هزاران اقامت است. با ترکیب جاده اصلی در ورودی باغجه شهیر و اسپارتاکوله، پروژه هایی یکی پس از دیگری در زمین بزرگ در میان ساخته می شوند. پیش بینی می شود با پروژه های جدید و خط مترو حداقل ۳۰٪ از ارزش منطقه برخوردار شود.


بهترین مکانها برای خرید ملک در مناطق خارجی استانبول image3


Europia Zest

شما با یک معماری مدرن از پروژه Europia Zest که کیفیت زندگی شما را افزایش می دهد ، یک قدم به فردایی روشن هستید. Europia Zest بسیار نزدیک به پل یاووز سلیم و جاده های ارتباطی فرودگاه جدید است.


Properties
Trem Global Logo
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile