بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در نیکوزیا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در نیکوزیا

بزرگترین و مهم ترین شهر قبرس، نیکوزیا، اساساً بهشتی است که تمام کالاهای دریای مدیترانه در آن یافت می شود. نیکوزیا با ارائه کالاهای با کیفیت بالا از تاریخ غنی و زیبایی های طبیعی خود، مطمئناً شهری است که ارزش بازدید را دارد. پایتخت جنوب شرقی تمامی پایتخت‌های اتحادیه اروپا است که در مقایسه با سایر شهرهای مهم اروپا از نوع زندگی متفاوتی برخوردار است. نیکوزیا با سابقه ای بیش از ۴۵۰۰ سال به عنوان سی و دومین شهر ثروتمند در کل جهان رتبه بندی شده است. نیکوزیا با رسیدن به چنین سطوحی از تحسین و موفقیت حتی با اندازه کوچک و موقعیت مکانی خود در یک جزیره، مطمئناً یک شهر شگفت انگیز است. در کنار ویژگی‌های بی‌شمار آن، فرصت‌های سرمایه‌ گذاری سودآور زیادی در نیکوزیا وجود دارد. یکی از اصلی ترین احتمالات سرمایه گذاری املاک و مستغلات است، بدون شک می توانید بیشترین سرمایه گذاری خود را در اینجا در نیکوزیا ببرید. بیایید نگاهی دقیق‌ تر به برخی از بهترین مکان‌ها برای سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات در نیکوزیا بیندازیم.

Strovolos

استروولوس که بخش بزرگی از جمعیت قبرس را تشکیل می دهد، یکی از پرجمعیت ترین مکان های نیکوزیا است و دارای ویژگی های بی شماری با کیفیت بالا است. منطقه تاریخ و فرهنگ، استروولوس مطمئناً مکانی برای رویدادهای هنری است. این شهر که می‌تواند با تئاتر شهری و سالن موسیقی شهرداری استروولوس میزبان رویدادهای بزرگ باشد، می‌تواند مکانی پربازدید و استفاده برای طرفداران بی‌شماری هنر باشد. استروولوس که در ورزش با علاقه زیاد شهرداری به دو و میدانی توسعه یافته است، سرگرمی در بسیاری از زمینه ها فراهم می کند. استروولوس که مراقبت ویژه ای از سالمندان و معلولان انجام می دهد، شهری با عملکرد اجتماعی خوب است که می تواند هر روحی را که در آن زندگی می کند آرام کند. استروولوس با جنبه های بزرگ و پروژه های شگفت انگیز خود مکانی مناسب برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است.

Panagia

Panagia یک شهر کوچک آرام و آرام در جنوب نیکوزیا، مکانی آرامش بخش برای زندگی است. این شهر کوچک پر از صومعه است. به همان اندازه که یک سرمایه گذاری ارزشمند برای آینده است، یک مکان تاریخی با مکان های دیدنی بی شماری است که ارزش دیدن را دارد.

Aglandija

آگلاندیا که درست نزدیک منطقه حائل بین دو بخش قبرس واقع شده است، شاید مهم ترین حومه نیکوزیا باشد. این حومه که به عنوان "ریه بزرگ" نیکوزیا یاد می شود، مملو از پارک های ملی و جنگل های بزرگ است. با شواهدی از سکونت انسان‌ها به قبل از ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد، آگلاندیا یکی از قدیمی‌ترین سکونتگاه‌های انسانی در کل جهان است. آگلاندیا که از مراکز خرید، مراکز و ایستگاه های سرگرمی زیادی تشکیل شده است، دانشگاه قبرس را نیز در خود جای داده است. یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در قبرس، آگلاندیا کیفیت های بی شماری را پیشنهاد می کند.

Latsia

یکی از بزرگترین حومه های قبرس، لاتسیا، خانه بیش از ۲۰ هزار نفر است. این شهر از لحاظ فرهنگی غنی و از نظر زیرساختی خوب ساخته شده است، این شهر می تواند آنچه را که نیکوزیا می تواند به ساده ترین شکل ممکن ارائه دهد. لاتسیا با داشتن مکان‌های مهمی مانند بیمارستان عمومی نیکوزیا، استادیوم GSP و مرکز خرید قبرس در داخل مرزهای خود، حومه‌ای ارزشمند برای سرمایه‌گذاری است.

Engomi

Engomi، همچنین به عنوان Makedonitissa شناخته می شود، یک بخش نسبتاً غنی و توسعه یافته از نیکوزیا است که مملو از ویلاهای با کیفیت بالا و موارد دیگر است. انگومی که تنها بهترین های قبرس را ارائه می کند، نقطه داغ دیپلماتیک این کشور است.

انگومی که سفارتخانه های فرانسه، مصر، ایالات متحده و روسیه را در خود جای داده است، نوید فرهنگ و تاریخ غنی رویدادهای بی شمار را می دهد. Engomi با امکانات فرصت طلبانه خود در زمینه املاک و مستغلات، آینده روشنی را برای سرمایه گذاری املاک نوید می دهد.


Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile