بهترین مکانها برای خرید دکوراسیون منزل در استانبول

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بهترین مکانها برای خرید دکوراسیون منزل در استانبول

دکوراسیون معمولاً برای برخی افراد یک سرگرمی است ، اما گاهی اوقات نیز می تواند مناسب ترین روش برای انعکاس سبک زندگی شخصی باشد. خواه یک مینیمالیست باشید و یا فقط در خانه از وسایل تزئینی boho استفاده کنید ، این مقاله بهترین توصیه را برای یافتن مکان های مناسب در استانبول برای دکوراسیون به شما می دهد.

یافتن مکان مناسب برای اشیا دکوراسیون در استانبول

فروشگاه های زیادی در استانبول برای خرید سبکی که شما در خانه می خواهید از جمله فروشگاه های محبوب صنعتی ، مدرن قرن اخیر وجود دارد.

Hamm

 Hamm نام تجاری مبلمان و دکوراسیون منزل است که در استانبول مستقر است و عمدتا از مواد طبیعی و جزئیات ظریف الهام گرفته شده است. محصولات آنها از مبلمان اصلی منزل گرفته تا لوازم تزئینی است که می توانید بصورت آنلاین یا از فروشگاههای آنها در چهار منطقه مختلف در شهر خریداری کنید.

اگرچه هزینه های آن می تواند بالاتر از حد معمول باشد ، اما این برند نوید دهنده کیفیت و زیبایی طولانی مدت است ، همانطور که از شعار آنها "با گذشت زمان پرتاب نمی شود ، فقط نسل ها عوض میشود" قابل درک است.

Yargıcı Home

این مارک کاملاً مربوط به فضای داخلی به سبک همپتون است ، جایی که رنگ آبی در اکثر قطعات مشهود است. اگر می خواهید مکانی آرام ایجاد کنید ، احتمالاً باید محصولات آنها را بررسی کنید.

آنها از طریق فروشگاه اینترنتی و آنلاین با گزینه انحصاری به فروش می رسند زیرا برخی از محصولات فقط به صورت آنلاین خریداری می شوند. توجه داشته باشید که آنها همچنین دارای گزینه ی لباس و لوازم جانبی هستند ، که تم رنگی مشابه با قسمت خانه را منعکس می کند.

Tiftix

مارک Tiftix که در درجه اول روی فرش و محصولات قومی متمرکز است ، در سال ۲۰۰۷ در آمستردام تاسیس شد. آنها در حالی که تولیدات صنعتی مبلمان دامنه محصولات خود را گسترش داد ، در سال ۲۰۱۴ فروشگاه استانبول خود را افتتاح کردند. فلسفه اصلی Tiftix جمع آوری عناصر طراحی داخلی قومی و صنعتی برای ایجاد آینده ای است که بخشی از اوقات گذشته را در خود حمل می کند.

شما می توانید از فروشگاه آنها در بیوغلو بازدید کرده و تمام نمایش های منحصر به فرد سبک مدرن و سنتی را با هم بررسی کنید.

3rd Culture

3rd Culture نام تجاری طراحی منحصر به فرد دیگری است که در استانبول الهام گرفته از فرهنگ های مختلف و در سراسر جهان است. آنها منسوجات خانگی ، مبلمان ، چراغ ها و لوازم شخصی را دارند که از الگوهای رنگارنگ آفریقای غربی نشات گرفته است.

اگر می خواهید در مکان های مختلف خانه خود به سبک التقاطی و با لمس رنگ تزئین کنید ، یکی از مکانهایی است. آنها به صورت آنلاین و فروشگاهی که در بی اوغلو واقع شده است ، می فروشند. شما همچنین می توانید محصولات آنها را در برخی از وب سایت های خرید آنلاین دوستانه پیدا کنید.

Slow Public

Slow Public یک مارک تجاری پایدار است که در بشیکتاش واقع شده است و در آن می توانید محصولات ساخته شده به صورت پایدار و بدون آسیب رساندن به زمین ، از جمله لباس به وسایل آشپزخانه را وارد کنید. محصولات آنها فقط با مسئولیت ایجاد نشده اند بلکه به طور مشخص حاوی جزئیات مدرن هستند که یافتن آنها در اکثر مارک های دیگر دشوار است.

Properties
1
Footer Contact Bar Image