بهترین سفرهای آخر هفته در شهر نیویورک

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بهترین سفرهای آخر هفته در شهر نیویورک

در بیشتر موارد ، نیویورک ممکن است شهری پر هرج و مرج و شلوغ باشد که هر روز و ساعت با مسافران مملو از جمعیت است. در این متن توضیح می دهیم که چرا نیویورکی ها همیشه برای استراحت به دنبال تعطیلات آخر هفته و آمادگی کامل برای هفته کاری پیش رو هستند. خوشبختانه نقاط کاملی در اطراف شهر وجود دارد تا در صورت لزوم اتمسفر غالب را تغییر دهد.


بهترین سفرهای آخر هفته در شهر نیویورک image1


دره هادسون

دره هادسون یک تعریف واقعی از لذت بردن از شهر است و از نظر تاریخی بخشی قابل توجه از شهر است. این دره مسیری از شمال به جنوب در لبه نیویورک را دنبال می کند. این دره به عنوان زمینی هدفمند برای کشاورزی ، شراب سازی و صنعت فناوری عمل می کند.

برخی از کارهایی که می توانید در دره هادسون انجام دهید بازدید از مکانهای تاریخی مانند ساختمان تاریخی ایالت جان جی هومستید ، ساختمان تاریخی ایالت واشنگتن ، مکان تاریخی ایالت اولانا و گذراندن یک شب در خانه کوهی موهونک است. در این هتل تاریخی می توانید از باغ های نفیس و آبگرم وصبحانه آن لذت ببرید.


بهترین سفرهای آخر هفته در شهر نیویورک image2


اسلواتزبورگ

اسلواتسبورگ دهکده ای در شهرستان راکلند است که حدود ۲۵۵ مایل مربع را شامل می شود. گزینه های مختلف حمل و نقل به اسلواتزبورگ وجود دارد. می توانید با اتوبوسی که ۴۳ دقیقه طول می کشد بروید ، از قطار ۴۹ دقیقه ای استفاده کنید یا به طور متوسط ​​۴۷ دقیقه را خودتان رانندگی کنید.

کارهای زیادی در این دهکده مرکز خرید وجود دارد ، از جمله شنا در دریاچه ، پیاده روی ، کمپینگ و بازدید از رستوران ها و بارهای محلی.


بهترین سفرهای آخر هفته در شهر نیویورک image3


لانگ آیلند

لانگ آیلند به دلیل داشتن شلوغ ترین فرودگاه ها در شهر و دیگر مراکز تجاری ، منطقه ای بسیار پرجمعیت در نیویورک است. مانند Sloatsburg ، روش های خاصی برای رفتن به لانگ آیلند وجود دارد ، مانند سوار شدن با قطار یا مترو و اتوبوس های عمومی که معمولاً حدود سه ساعت طول می کشد.

می توانید از عمارت ها و باغ های لوکس در لانگ آیلند دیدن کنید ، یک روز را در مرکز شهر Bayshore بگذرانید یا برای یک مهمانی در غذاخوری های محلی بگردید. این جزیره برای اوقات خانوادگی با موزه کودکان ، کلاس های موج سواری و پارک های ماجراجویی نیز بسیار مناسب است.


بهترین سفرهای آخر هفته در شهر نیویورک image4


برمودا

این جزیره کوچک در اقیانوس اطلس شمالی فقط ۹۰ دقیقه پرواز از نیویورک فاصله دارد. از آنجا که دارای آب و هوای استوایی است ، به ندرت دارای مشکلات برای سفر به جزیره مورد توجه قرار می گیرد. برمودا زیبایی های طبیعی جادویی مانند دریاچه های زیرزمینی و غارها و آب شفاف را ارائه می دهد.

گزینه های اقامتی زیادی در این جزیره وجود دارد ، از هتل های بوتیک گرفته تا خانه های اجاره های Airbnb. می توانید از نقاط توریستی خیابان کوئینز ، بازار صنایع دستی برمودا ، ساحل و موزه ملی داکارد دیدن کنید. همچنین می توانید تاریخ سفر خود را مطابق با روز برمودا ، یک روز جشن در جزیره که محلی ها برای رژه و سرگرمی دور آن جمع می شوند ، برنامه ریزی کنید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image