سرمایه گذاری تجاری در منطقه آناتولی مرکزی ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سرمایه گذاری تجاری در منطقه آناتولی مرکزی ترکیه

سرمایه گذاری در ساختمان های تجاری با توجه به درآمد اجاره و قیمت فروش بالاتری که نسبت به املاک مسکونی دارد، می توانید یک گزینه سرمایه گذاری مناسب باشد.

همچنین سرمایه گذاری در املاک تجاری با مزایای مالیاتی همراه است که برای بسیاری از سرمایه گذاران، این یک مزیت ها قابل توجه بوده و بار مالیاتی کلی را برای ایشان کاهش می دهد. اگر علاقه مند به انجام چنین سرمایه گذاری هستید، ساختمان های تجاری منحصر به فرد در منطفه همیشه آفتابی مدیترانه در ترکیه را مد نظر قرار دهید.

ساختمان های تجاری با فرصت های سرمایه گذاری عالی در منطقه آناتولی مرکزی

موقعیت یک ملک تجاری تا حدود زیادی تعیین کننده ارزش آن خواهد بود. آناتولی شبه جزیره است که امروزه بخش آسیایی ترکیه را تشکیل می دهد. منطقه آناتولی مرکزی با بیش از 151 هزار کیلومتر مربع مساحت، بیش از 19 درصد از کل مساحت ترکیه را در بر می گیرد، این منطقه دومین منطقه بزرگ ترکیه پس از آناتولی شرقی است. آناتولی به دلیل قرار گرفتن در محل تلاقی قاره های آسیا و اروپا، همیشه مهد تمدن ها بوده است. این منطقه توسط ویرانه های تمدن های متعددی مانند هاتی ها، هیتی ها، فریگی ها، گالاتی ها، رومی ها، بیزانسی ها، سلجوقی ها و عثمانی ها احاطه شده است. برخی از معروف ترین این ویرانه ها شامل؛ چاتالهویوک، سکونتگاهی که قدمت آن به 8000 سال قبل از میلاد باز می گردد، بقایای پایتخت هیتی ها، هاتوشا و آلاکاهویوک را می توان نام برد. همچنین مقبره مولانا در قونیه، شهری بزرگ که به دلیل تولید غلات خود شناخته شده است، واقع شده است.

آناتولی مرکزی دارای آب و هوای قاره ای با تابستان های گرم و خشک و زمستان های سرد و برفی است. این منطقه از ترکیه معمولاً در طول سال دارای بارندگی کم است. پایتخت ترکیه و دومین شهر بزرگ یعنی آنکارا، اسکی شهیر، قونیه، قیصریه و سیواس مهم ترین و توسعه یافته ترین شهرهای این منطقه هستند.

با سرمایه گذاری در املاک تجاری در منطقه آناتولی مرکزی، با توجه به اینکه در مرکز ترکیه قرار دارد، راه اندازی یک تجارت در این منطقه از نظر لجستیک بسیار منطقی است.

مشاور املاک مورد اعتماد شما

در «ترم گلوبال»، ما در کنار شما خواهیم بود تا تجربه چندین ساله و طولانی خود در زمینه سرمایه گذاری در بخش املاک را با شما به اشتراک بگذاریم. جهت انجام یک سرمایه گذاری مطمئن و خریداری واحد های تجاری با موقعیت مکانی مناسب در منطقه مدیترانه ترکیه، مشاورین ما شما را راهنمایی خواهند کرد. با خیال راحت به مجموعه املاک تجاری ما نگاهی بیندازید و با ما در تماس باشید.

 


Properties
1
Footer Contact Bar Image