سینماهای ماشینی در نیویورک

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سینماهای ماشینی در نیویورک

بیماری همه گیری علاقه مجدد به سینماهای فضای باز و در ماشین را به وجود آورد. به نظر می رسد که این فعالیت جالب سرگرم کننده و از همه مهمتر ، ایمن تر از سالنهای نمایش عادی در طول بیماری همه گیری است. امروزه در ایالات متحده ، به ویژه در نیویورک ، سینماهای درایو بسیار محبوب هستند. در اینجا برخی از آنها وجود دارد.

Skyline Drive-In in Brooklyn

سینما Skyline drive-in همچنین صندلی های فضای باز را برای افرادی که ماشین ندارند ارائه می دهد. این تئاتر تنها مکان رانندگی با منظره نفسگیر منهتن است. شما می توانید جدیدترین فیلم ها و همچنین فیلم های کلاسیک را در Skyline Drive-In تماشا کنید. زمان پخش فیلم از ۸:۳۰ تا نیمه شب است.

Warwick Drive-In

سینما در وارویک در نیویورک و بسیار نزدیک به نیوجرسی واقع شده است. وارویک درایو یک سالن سینما قدیمی ، تقریبا ۷۰ ساله است. آنها هر روز فیلم های مختلفی را نشان می دهند. ۳ صفحه نمایش بزرگ در این درایو وجود دارد و آنها همزمان فیلم های مختلفی را نمایش می دهند. می توانید نسبت به سلیقه خود فیلم انتخاب کنید.

Movies In Your Car

این سینما درایو در مرکز هنرهای نمایشی کالج یورک واقع شده است. سینمایی جدید است و آنها هر روز ۲ فیلم متفاوت را نشان می دهند. همه دوستداران فیلم می توانند از وب سایت خود ذرت یا نوشیدنی سفارش دهند. در منطقه کوئینز در نیویورک واقع شده است.

Overlook Drive-In

 Overlook یکی از بزرگترین مکان ماشین در نیویورک است. این مکان می تواند تا ۷۵۰ اتومبیل را به طور هم زمان در خود جای دهد. Overlook دارای یک صفحه نمایش شش طبقه است بنابراین لازم نیست نگران تماشای فیلم از عقب باشید. Overlock یک و نیم ساعت با مرکز نیویورک فاصله دارد.

Story Screen Drive-In

۱ ساعت دورتر از نیویورک ، درایو Story Screen بهترین انتخاب برای تفریح ​​آخر هفته است. بلیط ها برای هر بزرگسال ۱۰ دلار و برای هر کودک ۸ دلار است.

Four Brothers Drive-In Theatre

Four Brother مدرن ترین تئاتر درایو در نیویورک است. این مکان دارای ایستگاه های شارژ اتومبیل برقی ، بازی ها ، پارک مخصوص سگ های شما و برنامه ای است که در آن می توانید برای تحویل خودرو خود غذا سفارش دهید. با نیویورک دو ساعت فاصله دارد. آنها هر شب دو فیلم نشان می دهند و بلیط آن برای بزرگسالان ۱۱ دلار و برای کودکان ۶ دلار است.

Properties
Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Green, Litecoin accepted.
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile