غذاهای اماراتی: جشنواره غذای دبی

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

دبی برای مدت طولانی یک مرکز پر رونق جهان وطنی بوده که مملو از فرصت ها و ثروت ها است. از فروشگاه های درجه یک تا هتل های مجلل پر زرق و برق دبی را از هر شهر دیگری متماییز می سازد. اما در حالی که دبی یک تجربه فرهنگی پر جنب و جوش ارائه می دهد، چشم انداز رستوران هاب شهر از برخی جهات کم بوده است. در سال های اخیر، این نقص اما شروع به تغییر کرده است. جشنواره غذای دبی به چهار رکن کلیدی می پردازد که به حمایت از دبی به عنوان یک مقصد غذایی جهانی کمک می کند - یعنی تنوع آشپزی غنی و اصالت.

آیا عاشق داشتن یک تجربه شگفت انگیز هستید؟

DFF  یک نقطه داغ آشپزی است که بهترین تجربه های غذاخوری را در این منطقه به ارمغان می آورد. همه چیز در مورد درک نیازهای آشپزی شما و ارائه یک تجربه عالی از غذاخوری در نظر گرفته شده است.

DFF وعده می دهد که امسال با رویکردی متفاوت جشنواره ای از همه چیز در مورد غذا باشد. فستیوال سالانه انواع غذاهای لذیذ از سراسر جهان را به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. جشنواره غذای دبی، رویداد اصلی غذا شناسی شهر، اکنون برای دومین دوره خود بازگشته است. جشنواره غذای دبی که توسط گروه مهمان‌نوازی عمار با مشارکت شرکت توسعه و سرمایه‌گذاری گردشگری (TDIC) اداره می‌شود، پنج سرآشپز بین‌المللی مشهور در سراسر جهان را به نمایش می‌گذارد.

سال آینده، DFF بین 3 تا 19 مارس برگزار می شود. این نهمین دوره سالانه این جشنواره است. برای تجربه بسیاری از رویدادها، مسترکلاس ها، تجربیات رستوران و موارد دیگر آماده شوید. در طول 16 روز، کارهای جالب زیادی در سرتاسر دبی وجود خواهد داشت، مانند چشیدن غذای خیابانی تا غذای خانوادگی، غذاخوری عالی و غیره. DFF وعده داده است که با بیش از 3500 رستوران برجسته و تعداد زیادی از تجربه‌های غذایی بیشتر، افراد غذاخوری را با خوشحالی به خانه بفرستد.

فستیوال بین المللی غذای دبی همه چیز در مورد جشن گرفتن غذا از سراسر جهان است. طعم های جدید را از همه گوشه های جهان کشف کنید و از انواع غذاهای بین المللی از بیش از 200 ملیت لذت ببرید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image