هنر اروپایی زیر یک سقف: موزه ملی دل پرادو

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

هنر اروپایی زیر یک سقف: موزه ملی دل پرادو

پرادو که اغلب به عنوان "موزه شاهکارها" در نظر گرفته می شود، به مکان شماره ۱ برای اولین بازدیدکنندگان مادرید تبدیل شده است. پرادو به دلیل داشتن یکی از بهترین مجموعه‌های هنر اروپایی که از قرن دوازدهم تا اوایل قرن بیستم در سراسر جهان قدمت دارد، به طور گسترده شناخته شده است. علاوه بر این، جاناتان براون، پرادو را "مهم ترین موزه جهان برای هنر اروپایی" نامیده است.

چه از علاقه مندان به هنر باشید و چه فقط در مورد موزه ها کنجکاو باشید، اثرهایی را خواهید دید که بسیاری از آنها از مجموعه پادشاهان اسپانیایی سرچشمه می گیرند. مجموعه آثار هنری اروپا از قرن دوازدهم تا بیستم ساخته شده است و برجسته ترین آثار آن «لاس منیناس» اثر دیگو ولازکز و «سوم می ۱۸۰۸» اثر فرانسیسکو گویا است. همچنین شاهد نمایشگاه های موقتی در موزه خواهید بود. اخیراً احساسات اسطوره ای و وصیت نامه کارمن سانچز گارسیا در آنجا به نمایش گذاشته شد.

Museo Nacional del Prado یکی از آن بناهایی است که در زمان سلطنت چارلز سوم ساخته شده است. هنگامی که موزه ملی شد، "meadow" پرادو که در جایی که اکنون قرار دارد، نام خود را به این منطقه داد، سالون دل پرادو (بعدها پاسئو دل پرادو) و خود موزه بوده است.

اگر یک موزه برای بازدید در مادرید وجود داشته باشد، این همان موزه بوده است. می توانید مشاهده کنید که همه نوع مردم برای دیدن مجموعه موزه می آیند که شامل حدود ۸۲۰۰ طراحی، ۷۶۰۰ نقاشی، ۴۸۰۰ چاپ و ۱۰۰۰ مجسمه است. با این حال، منتظر ترکیبی طولانی باشید، به خصوص در اواخر بعد از ظهر که ورود برای دو ساعت آخر روز رایگان است. با وجود کاهش ۷۶ درصدی بازدیدکنندگان به دلیل بیماری همه‌ گیری در سال ۲۰۲۰، این موزه همچنان شانزدهمین موزه پربازدید جهان است.

پرادو گنجینه ای از تسلط و الهام است. حتی با این حال، می توان در عرض چند ساعت قدم زد و بدون خواندن کتیبه ی هر اثری از مناظر لذت برد. همچنین می توانید برای صرفه جویی در هزینه و جلوگیری از صف طولانی، بلیط موزه را به صورت آنلاین خریداری کنید.


Properties
1
Footer Contact Bar Image