منطقه مالی تورنتو

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

منطقه مالی تورنتو

BIA منطقه مالی تورنتو منطقه تجاری مرکزی تورنتو ، در محل ایستگاه Union ، سیستم متروی PATH ، پنج بانک اصلی کانادا و بسیاری از مشهورترین شرکت های شهر را پوشش می دهد. BIA با هزینه خاصی در مورد املاک تجاری واقع در منطقه مالی پشتیبانی می شود. همه املاک تجاری و شرکت های منطقه مالی عضو آن هستند.

BIA چیست؟

منطقه بهبود کسب و کار (BIA) گروهی از املاک و مشاغل در یک منطقه خاص است که با شهر همکاری می کنند تا محیطی سرزنده ، رقابتی و در دسترس ایجاد کنند. تورنتو در حال حاضر ، با بیش از ۸۰ دارای بیشترین BIA از سایر شهرهای جهان است .

چهره های منطقه

مرکز تجاری شلوغ شهر بانکها و شرکتهای شهر و مکانهای قابل توجه ناهار و ساعتهای استراحت، همه ی ساختمانهای فولادی و شیشه ای را در خود جای داده است. در حالی که این منطقه عمدتا به ۹ تا ۵ جمعیت ارائه می دهد ، خریداران می توانند از PATH ، بزرگترین مرکز خرید زیر زمینی جهان دیدن کنند که ده ها آسمان خراش ، شش هتل ، پنج ایستگاه مترو و بسیاری از استادیوم های مهم را از طریق تونل های عابر پیاده با فروشگاه های خرده فروشی بی حد و مرز متصل می کند.

PATH ر ابگردید

PATH در تورنتو شهر زیرزمینی شهر است ، یک راهرو ۲۸ کیلومتری (۱۷ مایل) با مغازه ها ، خدمات و سرگرمی ها. این سیستم زیرزمینی برخی از مهمترین ساختمانهای اداری و جاذبه های تورنتو را از طریق معابر زیرزمینی به هم متصل می کند. PATH بسیاری از شرکت های مرکز شهر ، مراکز خرید ، فروشگاه ها ، سالن های سینما و مترو را به هم متصل می کند. از آنجا که PATH یک شبکه زیرزمینی است ، می توانید بدون توجه به آب و هوا در سراسر مرکز شهر تورنتو سفر کنید.


Properties
1
Footer Contact Bar Image