بالکن های فرانسوی

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بالکن های فرانسوی


امروزه ، پس از افزایش فرصت های فناوری ، تحولات جدید بسیاری در مناطق ساختمانی ، به ویژه در مناطق مسکونی مشاهده می شود. به خصوص این تغییرات در ظاهر فیزیکی ساختمان ها رخ داده است. تغییرات ظاهری ساختمانها و اقامتگاههای ما درذ۶تحولات فن آوری و معماری ثبت شده است.


بالکن یکی از مهمترین عناصر ارتباط با دنیای خارج است که در آن زندگی می کنید. اخیراً تقریباً خانه ای بدون بالکن وجود ندارد. وظیفه شرکت های ساختمانی ایجاد سبک های مختلف معماری از بالکن ها است که به ما امکان می دهد در خانه های خود که اکثر عمر خود را در آنجا می گذرانیم اکسیژن تازه بگیریم. بالکن های فرانسوی ، که از سال های گذشته خانه های ترجیحی هستند ، ما آنها را همراه با نمونه هایی از معماری فن آوری معاصر ، دوباره در خانه های خود جا داده ایم.


بالکن های فرانسوی اخیراً به شدت در معماری مدرن خانه ها دیده می شوند. بالکن های فرانسوی را می توان موانع شیشه ای جلویی تعریف کرد که در آن برخی ابزارها قابل استفاده نیستند. بالکن های فرانسوی که به لطف این موانع محافظ امکان باز شدن همه پنجره ها را فراهم می کنند ، اغلب برای ورود هوای تازه استفاده می شوند.


این بالکن فرانسوی نامیده می شود زیرا توسط فرانسوی ها در معماری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع بالکن یکی از کوچکترین بالکن ها است.


این نوع بالکن که اغلب در بی اوغلو ، یکی از مناطق تاریخی استانبول با آن روبرو می شویم ، در واقع جلوی پنجره ها واقع شده است. به لطف بالکن های فرانسوی جلوی پنجره ها می توانیم پنجره هایی به نام شیشه فرانسوی را کاملاً باز کنیم.


این بالکن ها معمولاً به اندازه ای پهن هستند که چند قدم طول دارند. عرض استاندارد بالکن های فرانسوی کمتر از ۵۰ سانتی متر است. با این وجود می توان در بعضی از ساختمان ها میز کوچکی را در بالکن های فرانسوی قرار داد.


بالکن ایمنی فرانسوی


بالکن های شیشه ای فرانسوی به طور کلی با احتیاط های زیبایی طراحی می شوند. بالکن هایی که مطابق با مقررات بالکن استاندارد ساخته نشده اند ، عواملی هستند که امنیت زندگی را به خطر می اندازند. طبق مقررات بالکن ؛ بالکن های فیکس و لبه های سقفی فقط باید به عنوان پوشش کف استفاده شوند. طول سطح آزاد نباید بیش از ۱.۵ متر باشد. طول سازه های کنسولی باید حداکثر1,0  متر باشد. این ماده در ساختمانهایی با دیوارهای خشتی کاربرد ندارد.


از آنجا که مدل های بالکن فرانسوی فضای محدودی دارند ، دیدن کارهای تزئینی بزرگ امکان پذیر نیست. اما برای بالکن های فرانسوی کمی بزرگتر ، می توانید یک میز زیبا با پایه های آهنی و صندلی های آهنی با کوسن های رنگارنگ انتخاب کنید.


بالکن های فرانسوی image1


اگر بالکن فرانسوی در خانه شما به اندازه کافی برای قرار دادن میز و صندلی نیست ، می توانید آن را با گل های رنگارنگ تزئین کنید. گلدان های گل را می توانید هم روی پارپت بالکن و هم کف بالکن فرانسوی قرار دهید. هنگام انجام این دکوراسیون باید به نمونه هایی از دکوراسیون به سبک فرانسوی نیز نگاه کنید. اجاره کنندگان باید مراقب باشند گلدانهای گل که به آهن بالکن وصل می کنند به نرده آسیب نرساند.


این بالکن های پر زرق و برق دارای پنجره های فرانسوی هستند که از انتهای آن به انتهای دیگر باز می شوند ، بنابراین قرار دادن میز در قسمت بالکن ضروری نیست. با خرید یک میز قابل حمل می توانید این میز را جلوی بالکن جابجا کنید. بنابراین می توانید بدون تزئین از بالکن لذت ببرید حتی وقتی در داخل خانه هستید.


در آیین نامه جدید زلزله ، موارد زیر برای بالکن های ایمن توضیح داده شده است:


بالکن ها ، قرنیزها و سقف های سقف کنسلی فقط باید به عنوان کشش پوشش کف ساخته شوند و طول کنسول آزاد نباید بیش از ۱.۵ متر باشد. طول سازه های کنسولی باید حداکثر ۱،۰ متر باشد. این ماده در ساختمانهایی با دیوارهای خشتی کاربرد ندارد.


کوچک اما پر زرق و برق


• بالکن فرانسوی ، که اغلب در ساختمانهای مناطق قدیمی استانبول مانند جیهانگیر،بیوغلو ، کاراکوی، بالات وجود دارد ، در پروژه های تازه احداث شده نیز دیده می شود.


• بالکن فرانسوی به عنوان بخشی با نرده در جلوی آن تعریف می شود که بعد از باز شدن درب بالکن یک باره باز می شود.


• بالکن های فرانسوی ، که حداکثر یک صندلی و به ندرت یک میز کوچک دارند ، با وجود ظرافت کوچک ، از لحاظ ظاهر زیبا و مجهز به گل برجسته می شوند.


اندازه بالکن فرانسوی در خانه ها ممکن است با توجه به قوانین طراحی متفاوت باشد. اگرچه اندازه استاندارد وجود ندارد ، اما عرض خروجی بالکن های فرانسوی معمولاً کمتر از ۵۰ سانتی متر است. اما برای ایمنی کودکان فاصله شیشه و نرده باید ۱۰ سانتی متر باشد تا کودک نتواند بین شیشه و نرده قرار بگیرد.


• از بالکن های فرانسه نمی توان در محدوده مقررات منطقه بندی استفاده کرد. بنابراین ، خطرات احتمالی باید هنوز در مرحله طراحی معماری ارزیابی شوند. در مراحل ساخت ساختمان ها باید اقدامات احتیاطی مختلفی انجام شود.Properties
1
Footer Contact Bar Image