حمایت دولت از هتل داری در ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

حمایت دولت از هتل داری در ترکیه

بر خلاف قیمت اجاره واحد های اداری و مسکونی که دولت وارد مباحث همسان سازی و بروز رسانی آن ها با توجه به شرایط روز نمی شود، نرخ قیمت خدمات هتل ها در شرایط عادی به وسیله کارگروه های دولت به سرعت و با توجه به میزان تقاضا، تورم، نرخ ارز خارجی و سایر تغییرات کلان اقتصادی تنظیم می شود.

سرمایه گذاری در هتل های داری فعالیت و رسیدگی منظم، در طی گذر زمان بر ارزش سرمایه اولیه شما افزوده و فرصت های مناسبی را برای سرمایه گذاری در اختیار سرمایه دران قرار می دهد. داشتن هتل در کشوری مانند ترکیه که در آن گردشگری یکی از بزرگترین بخش‌های اقتصاد است، یک فرصت سرمایه‌گذاری عالی محسوب می شود.

رونق بالای گردشگری در ترکیه

ترکیه به لطف موقعیت ویژه جغرافیایی، یعنی قرار گیری در تقاطع دو قاره اروپا و آسیا و همچنین مناطقی مانند بالکان، قفقاز، خاورمیانه و شرق مدیترانه، یکی از کشورهای پیشرو در بخش گردشگری است. گردشگری سومین بخش بزرگ اقتصاد ترکیه پس از بازرگانی و کشاورزی را تشکیل می دهد. این بخش برای میلیون ها شهروند شغل ایجاد کرده و کمک بزرگی به اقتصاد کشور می کند.

علاوه بر شهرهای مشهور و محبوب گردشگران تابستانی در مناطق جنوبی ترکیه مجاور دریای مدیترانه و دریای اژه، استانبول شهری چهار فصل با فرصت های گردشگری بی همتا است که میزبان بیشترین گردشگران ترکیه بوده و به طور متوسط ​​سالانه بین 10 تا 13 میلیون بازدید کننده برای بازدید از زیبایی های بی همتای این شهر، به استانبول سفر می کنند. اما تمامی این سفر ها صرفاً برای بازدید از مناطق تاریخی و جاذبه های طبیعی نبوده و بسیاری از بازدیدکنندگان خارجی با اهداف تجاری به استانبول می آیند. بنابراین، خرید هتل در ترکیه، چه در شهرهای آفتابی مدیترانه، چه در شهرهای همجوار دریای اژه یا در استانبول یک تجارت سودآور به حساب می آید.

خرید یک «هتلِ تحتِ حمایت دولت» در ترکیه

دولت ترکیه مستقیماً از پروژه های ساختمانی و بخش گردشگری حمایت می کند. در همین راستا و به منظور ارتقا و حمایت از این برنامه، طرح ها و گزینه های پرداختی جذابی در اختیار سرمایه گذاران به ویژه سرمایه گذاران خارجی قرار داده می شود. برای خرید «هتل تحت حمایت دولت» در ترکیه، باید به بانک های خاصی مراجعه کرده و تأییدیه دریافت نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر و پشتیبانی مربوط به روند قانونی این فرآیند، «ترم گلوبال» راهنمای شما خواهد بود.

مشاور مورد اعتماد شما جهت سرمایه گذاری در بخش املاک

در «ترم گلوبال»، ما در کنار شما خواهیم بود تا تجربه چندین ساله و طولانی خود در زمینه سرمایه گذاری در بخش املاک را با شما به اشتراک بگذاریم. مجموعه وسیع و متنوع از بهترین انتخاب ها همراه با ارائه مشاوره قوی و حرفه ای تیم فروش متخصص ما به شما کمک خواهد کرد تا یک سرمایه گذاری ایده آل داشته باشید. مطمئن باشید، بهترین گزینه های سرمایه گذاری اینجا در «ترم گلوبال» منتظر شماست.


Properties
1
Footer Contact Bar Image