چه مدت طول می کشد تا شهروندی ترکیه را دریافت کنید؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بسیاری از افرادی که می خواهند یکی از معتبرترین پاسپورت های جهان را داشته باشند، برای شهروندی ترکیه صف می کشند. ترکیه، پر از فرصت ها، امتیازات بزرگی را به شهروندان خود ارائه می دهد. علاوه بر این، طبیعت منحصر به فرد این کشور، چهار فصل، ثروت اجتماعی و فرهنگی، زندگی در اینجا را با کیفیت تر و آرام تر می کند. به خصوص در سال های اخیر تعداد افرادی که از طریق سرمایه گذاری تابعیت ترکیه را دریافت کرده اند بسیار زیاد است. البته سوالات کسانی که می خواهند تابعیت بگیرند بیشتر در مورد مدت زمان پروسه شهروندی است. ما در این مقاله علائم سوال در مورد شهروندی ترکیه را حذف خواهیم کرد. در اینجا همه چیز در مورد روند اخذ شهروندی ترکیه آمده است.

تابعیت ترکیه را می توان از طریق تولد، نسب، ازدواج و سرمایه گذاری به دست آورد. افرادی که می خواهند تابعیت ترکیه را دریافت کنند

باید پنج سال متوالی در ترکیه اقامت داشته باشند

باید با رفتار خود مشخص کند که می خواهد در ترکیه مستقر شود

نباید بیماری خطرناکی داشته باشد

باید مسئولیت پذیر باشد و اخلاق حسنه داشته باشد

باید ترکی را در سطح کافی بداند

برای امرار معاش باید حرفه یا درآمد داشته باشد

نباید برای به خطر انداختن امنیت ملی و جامعه اقدام کند.

خرید ملک در ترکیه، سرمایه گذاری، ایجاد کسب و کار و کار ثبت شده در یک محل کار در این کشور، ازدواج با یک شهروند ترکیه، یا درخواست شهروندی به صورت خانوادگی اقدامات ملموسی است که نشان دهنده تمایل به اقامت در ترکیه است. در صورتی که کشور مبدأ افرادی که قصد اخذ تابعیت ترکیه را دارند اجازه تابعیت مضاعف را نمی دهد، باید شرط انصراف این افراد از تابعیت آن کشور نیز رعایت شود.

اگر درخواست های شهروندی در ترکیه باشد، باید به فرمانداری هایی که شهرک ها در آن واقع شده اند ارسال شود. درخواست های خارج از کشور در خصوص اعمال این حق شخصاً یا با وکالت نامه مخصوص به نمایندگان خارجی ارائه می شود. درخواست ها از طریق پست انجام نمی شود.

درخواست های شهروندی ظرف مدت 4 تا 6 ماه به نتیجه می رسد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image