چگونه می توان مجوز کار در اسپانیا را دریافت کرد؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

چگونه می توان مجوز کار در اسپانیا را دریافت کرد؟ 

یکی از ارزشمندترین کشورها برای کار ، اسپانیا با امکانات بیشماری که در اختیار ساکنان خود قرار می دهد ، شکوفا می شود. تعداد افرادی که مایل به کار و زندگی در اسپانیا هستند برای بسیاری از خارجیان در سرتاسر جهان یک الگو محسوب می شود. با ارزش های بزرگی که این سرزمین به شما ارائه می دهد ، اکنون این شانس را دارید که یکی از افراد خوش شانس باشید که بیشترین تلاش خود را در اسپانیا انجام می دهند. بدون اتلاف وقت ، برخی از راههای اخذ مجوز کار در اسپانیا را از نزدیک مشاهده کنید.

الزامات مجوز کار

اگرچه الزاماتی که باید در صورت تمایل به اخذ مجوز کار برای اسپانیا داشته باشید ، متفاوت است ، اما مجموعه ای کلی از شرایط عمومی وجود دارد. قبل از درخواست مجوز ، باید دارای گذرنامه ، گواهی پزشکی ،عدم سوء پیشینه و مدرک شغلی باشید که در کشور انجام می دهید. با درخواست ویزا و مجوز از طریق کنسولگری اسپانیا یا سفارت محل زندگی خود ، می توانید مجوز کار را دریافت کنید. چندین روش مختلف برای اخذ مجوز برای مناطق کاری مختلف در اسپانیا وجود دارد.

کارت آبی اتحادیه اروپا

افرادی که بیش از پنج سال در یک تجارت خاص کار کرده اند یا حداقل سه سال تحصیلات خود را در زمینه موضوعی که آنها را حرفه ای اعلام می کند تمام کرده اند ، واجد شرایط دریافت EU Blue Card هستند. کارت آبی فقط برای یک سال معتبر است و به راحتی توسط مالک تمدید می شود. یکی از نکات کلیدی برای دریافت کارت آبی اتحادیه اروپا دریافت ۵۰ ٪ بیشتر از متوسط ​​دستمزد اسپانیا است. در صورت برآورده شدن هر یک از شرایط و تهیه مدارک ، صاحبان کارت آبی اتحادیه اروپا می توانند در صورت داشتن ویزا در اسپانیا به دلخواه خود کار کنند.

Au Pairs

Au Pairs در اسپانیا نیز در دسترس است. برای واجد شرایط بودن برای Au Pairs ، باید بین ۱۷ تا ۳۰ سال داشته باشید ، دارای توافقنامه Au Pairs با خانواده میزبان باشید که جزئیات کار و دستمزد را شرح می دهد ، مدرکی برای تعداد منابع مالی برای حمایت از خود ، و گزارش پزشکی لازم است. اگر تمام الزامات مربوط به Au Pairs را داشته باشید ، می توانید مجوز کار را نیز دریافت کنید.

ویزا برای کارکنان ماهر و کارمندان فصلی

برای کار به عنوان یک کارمند ماهر یا یک کارمند فصلی در اسپانیا ، کارفرما باید یک درخواست را به وزارت کار ارائه دهد. تنها در صورت عدم وجود نامزد کار در اتحادیه اروپا ، این افراد این شانس را دارند که مجوز کار را دریافت کنند. برای ارزیابی و تأیید زمان ، قبل از درخواست چنین مجوزی باید برنامه ای تهیه کنید.

مشاغل آزاد

اگر می توانید مدارک مستندی از منابع مالی کافی برای زندگی در اسپانیا ، مهارت ها و تجربه ، طرح کسب و کار ، قرارداد و مجوز کار ارائه دهید ، ممکن است مجوز کار بگیرید. با بی شماری از روش های مختلف برای دریافت مجوز کار ، اکنون شانس ارزشمندی برای قدم گذاشتن در آینده دارید.


Properties
1
Footer Contact Bar Image