چگونه لیست آرزو برای خانه جدید خود تهیه کنید

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

پیدا کردن خانه رویایی شما همیشه آنطور که فکر می کنید آسان نیست. به خصوص در بازار املاک، جایی که صدها خانه وجود دارد، گاهی اوقات پیدا کردن فضای زندگی متناسب با بودجه و رویاهای شما می تواند چالش برانگیز باشد. اولین کاری که برای یافتن خانه جدید مطابق با نیازهای خود باید انجام دهید، تهیه یک لیست علاقه مندی است. این مقاله اطلاعات دقیقی در مورد نحوه تهیه لیست علاقه مندی برای خانه جدید شما ارائه می دهد.

مرحله اول: فضای زندگی فعلی خود را به خوبی تعریف کنید

آشنایی با فضای زندگی فعلی خود اولین قدم برای ایجاد لیست آرزوهاست. بنابراین، می توانید با ایجاد فهرستی دقیق از چیزهایی که در خانه خود دوست دارید و دوست ندارید شروع کنید. به عنوان مثال، آیا در خانه فعلی خود فضای کافی دارید؟ آیا پارکینگ دارید؟ چه چیزهایی در این خانه وجود دارد که شما را خوشحال نمی کند؟ می توانید پاسخ این گونه سوالات را جستجو کنید.

اولین چیزی که افراد هنگام نقل مکان به خانه جدید در تعیین آن مشکل دارند این است که خانه باید چند مترمربع باشد. درواقع، خانه فعلی شما می تواند به شما در یافتن پاسخ کمک کند. اگر خانه ای که در حال حاضر در آن زندگی می کنید کوچکتر به نظر می رسد و به فضای وسیع تری نیاز دارید، باید خانه ای با متر مربع بالاتر انتخاب کنید.

مرحله دوم: لیستی از موارد ثابت تهیه کنید 

هنگام توصیف خانه جدید خود، مهم است که لیستی از ویژگی های خانه تهیه کنید که نمی توانید آنها را در لیست علاقه مندی ها تغییر دهید. این ویژگی ها باید الزامات اولیه شما را تشکیل دهند. در اینجا مواردی وجود دارد که باید برای زندگی در خانه جدید خود برای سالهای طولانی تعیین کنید:

● نوع خانه. شما باید تعیین کنید که آیا می خواهید در آپارتمان، ویلا، دوبلکس یا تریپلکس زندگی کنید.

● متر مربع خانه.

● موقعیت خانه و اینکه آیا آن مکان با سبک زندگی شما مطابقت دارد یا خیر.

● خانه باغدار را اگر ترجیح می دهید ملاک مترمربع باغ است.

● گاراژ.

● فضای انباری

مرحله سوم: نیازهای خود را تعیین کنید

قبل از تعیین نیازهای خود برای خانه جدیدتان، می توانید تصویری از هر چیزی که تصورمی کنید بسازید. می توانید به این تصاویر از مجلات مربوط به فضاهای زندگی یا اینترنت دسترسی داشته باشید. در این لیست، می توانید هر چیزی را که در خانه خود به آن نیاز دارید فهرست کنید. به یاد داشته باشید، فقط نیازها باید در این بخش تعیین شوند، نه خواسته ها. شما می توانید نیازهای خود را در دسته بندی های زیر قرار دهید.

● باید داشته باشد

● باید داشته باشد

● می تواند داشته باشد

مرحله چهارم: فهرستی از خواسته های غیر ضروری خود تهیه کنید

تمام موارد موجود در این لیست باید درخواست هایی باشند که حتی اگر آنها را نداشته باشید مشکلی برای شما ایجاد نکنند. اینها درخواست هایی مانند اتاق بازی، جکوزی، استخر بزرگ، سونا یا اتاق بخار هستند.

مرحله پنجم: خانه ای را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد

صدها نوع پروژه در مفاهیم مختلف در بازار املاک وجود دارد. در میان این تنوع، شما باید خانه ای را انتخاب کنید که با لیست علاقه مندی ها و بودجه شما مطابقت دارد. قطعا خانه ای در انتظار شماست که خواسته ها و بودجه شما را برآورده کند. بنابراین، نباید وقت خود را صرف خانه هایی کنید که بسیار بالاتر از بودجه شما هستند. به این ترتیب در مدت زمان کوتاه تری می توانید خانه رویاهای خود را پیدا کنید.

آخرین مرحله: از Trem Global مشاوره حرفه ای دریافت کنید

توصیه می کنیم برای مدیریت بهتر خانه رویایی خود از یک تیم متخصص در این زمینه مشاوره بگیرید Trem Global.بهترین توصیه ها را برای یافتن خانه رویایی خود با بیش از 4500 پروژه املاک در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این، راه‌حل‌های شخصی‌سازی شده را در اختیار شما می گذارد و تضمین می‌کند که در اسرع وقت مناسب‌ترین خانه جدید را برای لیست خواسته‌های خود دریافت کنید. برای مشاوره با تیم متخصص Trem Global اینجا را کلیک کنید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image