فرودگاه های بین المللی ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

فرودگاه های بین المللی ترکیه

ترکیه به عنوان یکی از نقاط دقیق در سرتاسر جهان ، دارای ترافیک هوایی عمده است. ترکیه هر ساله تقریباً میزبان بیش از ۲۱۰.۰۰۰ پرواز است. با این تعداد بازدید کننده و ترافیک هوایی ، تقاضا برای فرودگاه های بین المللی با توانایی بیشتر هر ساله افزایش می یابد. به منظور میزبانی بیشتر از بازدید کنندگان ، دولت ترکیه در جهت افزایش ظرفیت خود تلاش می کند. اخیراً ساخت فرودگاه جدید استانبول به پایان رسیده است و اکنون یکی از بزرگترین فرودگاه های بین المللی جهان است. ترکیه با داشتن فرودگاه های بین المللی متعدد خود ، خدمات خوبی را برای همه ساکنان خود و گردشگرانی که از این کشور بازدید می کنند ارائه می دهد. در مجموع ۳۷ فرودگاه بین المللی در ترکیه وجود دارد که ۱۳ مورد از آنها فرودگاه نظامی هستند. همه این فرودگاه های مهم بین المللی برای جایگاه ترکیه در صنعت هواپیمایی بین المللی اهمیت زیادی دارند. در اینجا چند نمونه از فرودگاه های مهم بین المللی از مناطق مختلف ترکیه آورده شده است.


فرودگاه های بین المللی ترکیه image1


فرودگاه استانبول

فرودگاه استانبول در آرناووتکوی با دسترسی آسان از طریق بزرگراه ها و حمل و نقل عمومی واقع شده است - حتی اگر در فاصله زیادی از قسمتهای مرکزی استانبول واقع شده باشد. در ۲۹ اکتبر ۲۰۱۹ افتتاح شد ، ادعا می شود که فرودگاه استانبول به ظرفیت ۱۵۰ میلیون مسافر رسیده و تبدیل به بزرگترین فرودگاه در جهان خواهد شد. فرودگاه استانبول در حال حاضر می تواند میزبان ۸۰ میلیون مسافر باشد. در ساحل دریای سیاه ، اتوبوس های ویژه ای به نام "Havaist" وجود دارد که دسترسی به فرودگاه را آسان می کند.


فرودگاه های بین المللی ترکیه image2


فرودگاه صابیحا گوکچن

فرودگاه صابیحا که به نام اولین زن خلبان جنگی در جهان و اولین زن خلبان ترکیه نامگذاری شده است ، جایگاه ویژه ای در قلب مردم ترکیه دارد. صابیحا که از سال ۲۰۰۱ در حال فعالیت است ، هم از لحاظ حمل و نقل عمومی و هم حمل بار مهم است.

فرودگاه میلاس-بدروم

گردشگری یکی از زمینه های مهم درآمد در ترکیه است. هر ساله با تعداد روزافزون گردشگران ، اهمیت فرودگاه های دارای توانایی بیشتر می شود. فرودگاه میلاس-بدروم که فقط با پروازهای ملی انجام می شد ، از سال ۱۹۹۸ به عنوان یک فرودگاه بین المللی فعالیت خود را آغاز کرد. این فرودگاه می تواند میزبان بیش از ۵ میلیون مسافر باشد.

فرودگاه آدانا ساکرپاشا

فرودگاه آدانا ساکرپاشا که در قسمت شرقی منطقه مدیترانه واقع شده است ، نهایت بازدید را به بازدید کنندگان خود ارائه می دهد. فرودگاه آدانا ساکرپاسا که از سال ۱۹۳۷ در خدمت است ، هر ساله به بیش از ۵ میلیون مسافر می رسد.


فرودگاه های بین المللی ترکیه image3


فرودگاه آنکارا Esenboğa

این فرودگاه که در پایتخت ترکیه ، آنکارا واقع شده است ، بیش از۶۵ سال است که فعالیت می کند. با نزدیک بودن به مرکز شهر تنها ۲۸کیلومتر ، فرودگاه آنکارا Esenboğa خدمات ضروری را برای بازدید کنندگان خود فراهم می کند. ساخت و مرمت جاده های ارتباطی در سال ۲۰۰۶ انجام شده است ، میزان رفت و آمد این فرودگاه طی سالها افزایش یافته است.

فرودگاه Sanliurfa

Sanliurfa GAP یک فرودگاه ساختمانی جدید است که در سال ۲۰۰۷ درهای خود را به روی مسافران سراسر جهان گشود. فرودگاه Gli Sanliurfa با پارکینگ های عظیم و دسترسی آسان به شهرهای مختلف برای منطقه بسیار مهم است.

فرودگاه ترابزون

فرودگاه ترابزون که در سال ۱۹۵۷ ساخته شده است ، از آن زمان در حال خدمت است. فرودگاه ترابزون همچنین می تواند میزبان بیش از ۳.۵ میلیون مسافر باشد.


Properties
1
Footer Contact Bar Image