آخرین پروژه های املاک و مستغلات در استانبول که باید در نظر بگیرید

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

استانبول یک کلان شهر پر از تنوع است. شهری است که همه در آن زندگی می کنند و احساس می کنند در خانه خود هستند. این تنوع استانبول را به عنوان شهری بی نظیر متمایز می کند و نشان می دهد که هیچ شهر دیگری مانند آن در جهان وجود ندارد. مانند استانبول، مردمی که در این کلان شهر بی نظیر زندگی می کنند نیز منحصر به فرد و متنوع هستند. در استانبول می توانید با افراد مختلف از اقشار مختلف آشنا شوید. حتی زمانی که از آناتولی به اروپا سفر می کنیم، می توانیم تفاوت را با چشمان خود ببینیم

این شهر روزانه پذیرای تعداد فزاینده ای از مهاجران است. از آنجایی که شهر بسیار دلپذیر است، نمی توان در مورد این شهر پر جنب و جوش فکر دیگری کرد. بنابراین، تقاضا برای پروژه های جدید به ویژه در این کلان شهر بسیار گسترده است. اخیراً پروژه های کاملاً انحصاری در استانبول نیز در حال انجام است. در این مقاله شما را با تعدادی از باشکوه ترین ساخت و سازهایی که اخیرا در استانبول به پایان رسیده است آشنا خواهیم کرد.

V استانبول

چه کسی دوست ندارد در قلب شهری مانند استانبول زندگی کند؟ V Istanbul علاوه بر زندگی در یک موقعیت عالی در Üsküdar، این امکان را به شما می دهد که در نزدیکی مرکز تجاری بین المللی استانبول زندگی کنید. علاوه بر این،  V Istanbul با ارزش سرمایه گذاری خود می تواند یک سرمایه گذاری بلند مدت خوب باشد.

وی استانبول با باغ‌های زیبا، تراس‌ها و آپارتمان‌های بزرگ، مکانی فوق‌العاده برای زندگی است. این پروژه که در زمینی به مساحت 5580 متر مربع ساخته شده است، با هدف ارائه یک سبک زندگی مناسب برای همه بخش ها است. وی استانبول با معماری دقیق و طراحی دقیق و جزئیات سنجیده خود، یکی از پروژه های برجسته استانبول است.

آخرین پروژه های املاک و مستغلات در استانبول که باید در نظر بگیرید image1

آشیانه آبی 10

پروژه آشیانه آبی 10، واقع در Ispartakule Avcılar، به دنبال رضایت بخش ترین پروژه در مجاورت خود است. این پروژه شامل 51320 متر مربع، شش بلوک آپارتمان و مناطق تجاری می باشد. این بنا برای ایجاد آسایش ساکنین خود از طریق استفاده از آپارتمان های جادار ایجاد شده است.

علاوه بر این، Blue Nest 10  زیبایی طبیعی فضاهای سبز خود را با جزئیات ترکیب می کند. این شامل امکانات رفاهی زیادی مانند استخرهای تزئینی، زمین بسکتبال، زمین فوتبال و مسیرهای دوچرخه است. بنابراین، Blue Nest 10 ثابت می کند که یک پروژه می تواند هم آرامش و هم سبک زندگی پویا را به شما ارائه دهد. همچنین، این پروژه سازگاری با اکثر سبک های زندگی را دارد. علاوه بر این، ارزش سرمایه گذاری آن برای کسانی که قصد دارند خانه داشته باشند قابل توجه است.

آخرین پروژه های املاک و مستغلات در استانبول که باید در نظر بگیرید image2

بندر اسپیکا

بندر اسپیکا با معماری مدرن و زیبایش آرام است اما روح شهر را نیز دارد. این پروژه با ظاهر و کیفیت خود نوید یک زندگی خوب را می دهد.

Spica Port که در منطقه‌ای آرام مانند Başakşehir واقع شده است، با آپارتمان‌های بزرگ، بالکن‌های فوق‌العاده و مناظر باشکوه، به شما کمک می‌کند تا با سبک زندگی در منطقه سازگار شوید. علاوه بر این، Spica Port طیف متنوعی از گزینه های اجتماعی را ارائه می دهد. این پروژه دارای طیف گسترده ای از امکانات رفاهی با استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی، سونا و حمام ترکی است.


شهرک پردیس

از نزدیک بودن به دانشگاه ها و بیمارستان ها در شهرک پردیس لذت خواهید برد. این پروژه به عنوان مرکز سلامت، تجارت و زندگی استانبول نیز شناخته می شود. علاوه بر این، به راحتی می توانید بهترین ها را در این مکان و با مرکز خرید اختصاصی خود داشته باشید. این پروژه در کنار دریاچه Küçükçekmece واقع شده است و آپارتمان های مفهومی مسکونی 1 خوابه مختلف را با طراحی متمایز ارائه می دهد.

آخرین پروژه های املاک و مستغلات در استانبول که باید در نظر بگیرید image3

شهر مدرن

سیتی مدرن با زمینی به مساحت 9281 متر مربع، منتظر هر کسی است که آرزوی خانه ای هماهنگ با سرعت شهر را دارد. این پروژه امکانات عالی مختلفی مانند استخر، سالن بدنسازی، سونا و حمام ترکی را ارائه می دهد. علاوه بر این، به دلیل نزدیکی به بزرگراه E-5 و خط مترو نیز شناخته شده است. با این پروژه که قیمت آن از 95000 دلار تا 258000 دلار متغیر است، یک آپارتمان کاربردی با قیمتی مقرون به صرفه خواهید داشت.Properties
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile