جدیدترین پروژه های مسکونی در دبی که باید درباره آن ها بدانید

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

دبی محبوب ترین امارت در امارات متحده عربی است. دبی به دلیل پروژه های مسکونی منحصر به فرد و بی سابقه اش مشهور است. همچنین، آثار معماری فوق مدرن شگفت انگیز و باشکوهی در دبی وجود دارد و این شهر به خاطر ارائه فرصت یک زندگی مجلل و راحت مشهور است. به خصوص این روزها علاقه به زندگی و تجارت در دبی رشد بی سابقه ای داشته و بسیاری از مردم ترجیح می دهند در دبی زندگی کنند. در این مقاله اطلاعاتی در مورد جدیدترین پروژه های مسکونی منحصر به فرد در دبی ارائه شده است. همراه ما باشید تا با هم پروژه های مسکونی خلاقانه و متمایز در دبی را بررسی کنیم.

مجموعه مسکونی «Reva Residences»

مجموعه «Reva Residences» در قلب یک سبک زندگی ممتاز واقع شده است. این پروژه بسیار نزدیک به بلوارهای معروف منطقه برج، مراکز خرید عالی و بلندترین و مشهورترین برج جهان واقع شده است. آپارتمان های 1 خوابه و 2 خوابه«Reva Residences» با تاکید بر دو ویژگی لاکچری و راحتی طراحی شده اند. در این مجموعه هدف ارائه امکانات برای تجربه یک زندگی باکیفیت است. نگهبانی 24 ساعته و خدمات نظارتی در Reva Residences ارائه می شود. علاوه بر این، این مجموعه به دلیل موقعیت ممتازی که دارد پروژه ای با ارزش سرمایه گذاری بالا است. تمامی امکانات یک زندگی مجلل و قابل اعتماد در مجموعه مسکونی «Reva Residences»  موجود است.

پروژه «Heights Residence»

آیا دوست دارید روز را از بالای ابرها با منظره ای درخشان از خلیج فارس و نخل جمیرا آغاز کنید؟ پروژه «Heights Residence» با طراحی آپارتمان های رویایی فضای زندگی جدیدی را خلق کرد. آپارتمان های 2 خوابه و 3 خوابه پروژه «Heights Residence» به گونه ای جادار برای زندگی راحت طراحی شده اند. به لطف بالکن های شیشه ای، نور درخشان خورشید دبی، فضای اتاق ها در این مجموعه را روشن می کند. فضای زندگی جدید در کنار دریا در پروژه «Heights Residence» منتظر شماست.

پروژه « Lake View»

در پروژه « Lake View» منظره ی زیبا از شهر و دریاچه در کنار هم واقع شده است. می توانید از بالکن بزرگ خانه خود از مناظر شگفت انگیز دریاچه لذت ببرید. این پروژه دارای تمامی امکانات لازم برای یک زندگی راحت است. پروژه « Lake View» در نزدیکی ایستگاه متروی دبی واقع شده است. علاوه بر این، این پروژه تنها چند دقیقه با تمام رستوران‌های لوکس، مراکز خرید با طراحی خلاقانه و کافه‌های دبی فاصله دارد. به لطف فرصت های ارائه شده در پروژه « Lake View»، می توانید حال و هوای زندگی معروف دبی را به راحتی تجربه کنید.

پروژه «Farmhouses»

پروژه «Farmhouses» فقط یک مجموعه مسکونی معمولی نیستند، بلکه خود ارائه دهنده یک سبک زندگی نیز هست. این پروژه که در مرکز سبز، آبی و آرام دبی واقع شده، ارائه دهنده یک مفهوم تازه از زندگی مدرن است. تمام جزئیات پروژه طوری طراحی شده است که شما را شگفت زده کند و خاطرات خوشی را برای شما رقم بزند. همچنین Water Town در منطقه Hills با آخرین فناوری شبیه‌ساز امواج، پارک آبی و موارد دیگر در Farmhouses برای فعالیت و لحظات دلپذیر شما آماده شده اند. در این پروژه خانه های کشاورزی به سبک آمریکای شمالی و اروپایی وجود دارد. خانه‌های مزرعه‌ای به‌سبک اروپایی شامل اصطبل اسب و حیوانات مزرعه، باغ گل‌های عجیب و غریب، و محوطه چادری است. خانه‌های کشاورزی آمریکای شمالی دارای یک منطقه سینما برای لذت بردن از فضای باز، مکانی برای روشن کردن آتش، اصطبل اسب‌ها و سایر مناطقی هستند که از غرب وحشی الهام گرفته‌اند.

پروژه «Just Cavalli»

این پروژه یکی از پروژه های مسکونی لوکس و انحصاری دبی است. ویلاهای این پروژه دارای طراحی مبتکرانه و غیرعادی هستند. دنیای لوکس Just Cavalli شامل امکانات رفاهی درجه یک است. این پروژه دارای یک مرکز تناسب اندام با آخرین تجهیزات تکنولوژیکی است. علاوه بر این، امکاناتی مانند پیست دویدن، پیست تنیس، استخر و آبگرم برای یک زندگی سالم و فعالیت ورزشی فراهم شده است. تمامی ویلاهای جاست کاوالی به صورت 3 خوابه طراحی شده اند و دارای تراس پشت بام هستند. زندگی دلپذیر و آرام ادغام شده با طبیعت در جاست کاوالی منتظر شماست.

Properties
1
Footer Contact Bar Image