جدیدترین پروژه های ویلای در استانبول

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

استانبول شهری است که به لطف پروژه های مسکونی تجاری متنوع، همواره سرمایه گذاران را به سوی خود جذب می کند. غیر ممکن است آنچه را که به دنبال آن هستید در استانبول پیدا نکنید. این شهر زیبا انواع گزینه های ملکی را برای کسانی که می خواهند صاحب خانه شوند ارائه می دهد. اگر به دنبال یک سرمایه گذاری موفق یا خانه ای راحت هستید، ویلاها در این شهر زیبا می توانند گزینه های خوبی برای شما باشند. برای دیدن پروژه های ویلایی جدید در استانبول و نگاهی به این فرصت ها به خواندن این مقاله ادامه دهید. 

مجموعه ویلایی «Aquatic Villas» 

مجموعه ویلایی «Aquatic Villas»  که در منطقه بیوک چکمجه، در بخش اروپایی استانبول واقع شده است، فرصت تجربه یک زندگی آرام در کنار خانواده را برای شما مهیا می کند. این مجموعه ویلایی تمام نیازهای و خواسته هایی که از یک ویلای شخصی  دارید را به شما ارائه می کند. دسترسی آسان و فرصت های حمل و نقل در حال توسعه این منطقه را جذاب تر می کند. علاوه براین، به لطف امکانات رفاهی مجموعه ویلایی «Aquatic Villas»  زندگی اجتماعی پویا را در کنار خانه ای آرام تجربه خواهید کرد. این پروژه که در طبیعت و درعین حال با دسترسی مناسب به شهر واقع شده است در زمینی به مساحت 650.000 متر مربع ساخته می شود. گزینه های ویلایی 3، 4 و 5 خوابه در این پروژه وجود دارد که در مجموع شامل 472 ویلا است. متراژ ویلاها بین 148 تا 400 متر مربع متغیر است. اگرچه اکثر ویلاها دو طبقه هستند، اما گزینه های ویلایی یک طبقه هم وجود دارد. مجموعه ویلایی «Aquatic Villas»  امتیازاتی مانند استخرهای شنا، مراکز تناسب اندام، سونا و اتاق های بخار را به ساکنان خود ارائه می دهد. این مجموعه دارای پارکینگ سرپوشیده است و می توانید اتومبیل خود را با خیال راحت پارک کنید.

مجموعه ویلایی «Grand Sea Villas»

پروژه ویلایی فوق العاده  «Grand Sea Villas» درمنطقه بیوک چکمجه واقع شده است. این مجموعه ویلایی نوید یک زندگی آرام را در مکانی خاص که دریا و جنگل به هم می رسند می دهد. به لطف امکانات اجتماعی ارائه شده توسط این پروژه، زندگی روزمره شما رنگارنگ تر خواهد شد. در حالی که فرزندان شما با خیال راحت در زمین بازی، بازی می کنند، شما می توانید اوقات خود را در استخر و سونا بگذرانید و از لحظات خود لذت ببرید. مجموعه ویلایی «Grand Sea Villas» با ارائه فضاهای نشیمن مدرن و کاربردی و همچنین موقعیت مناسب در شهر، یک سرمایه گذاری عالی است. امکانات حمل و نقل در نزدیکی Grand Sea Villas امتیاز بسیار خوبی محسوب می شود. در این مجموعه ویلا های 6 خوابه به مساحت 470 متر مربع ساخته می شوند.

مجموعه ویلایی «Lush Valley»

مجموعه ویلایی «Lush Valley» در بیکوز، یکی از قدیمی ترین و مناسب ترین محله های استانبول واقع شده است. این پروژه در ریوا، در ساحل دریای سیاه استانبول قرار گرفته و یک محیط مملو از آرامش را ارائه می دهد. این پروژه با داشتن ساحل، مزارع کشاورزی، دریاچه، تالاب و کارگاه هایی که می توانید زمان خود همراه با لذت در آنها سپری کنید، کیفیت زندگی شما را افزایش می دهد.

مجموعه ویلایی «Lush Valley» که تنها 15 دقیقه با پل فاتح سلطان محمت فاصله دارد، دارای دسترسی مناسب و چند دقیقه ای به موسسات آموزشی و بهداشتی متعدد است. این مجموعه به لطف امتیازاتی مانند استخر، سونا و مرکز تناسب اندام، هر روز شاد از خواب بیدار خواهید شد/ در این مجموعه ویلایی گزینه های 2 تا 5 خوابه را ارائه شده است. متراژ ویلاها بین 152 تا 396 متر مربع متغیر است.

Properties
1
Footer Contact Bar Image