مشاوره ی حقوقی

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

مشاوره ی حقوقی

به عنوان Trem Global ما به سرمایه گذاران داخلی و خارجی در خصوص اختلافات حقوقی که ممکن است در طی یا پس از فرآیند کسب اموال غیر منقول در ترکیه مواجه شوند، پشتیبانی حقوقی و خدمات مشاوره ای ارائه می دهیم. با وکلای شرکت همکارمان IBA Hukuk که در زمینه قوانینون املاک و مستغلات تخصص دارند؛

·      ما روال قاونونی برای  اخذ مالکیت مشتریان داخلی و خارجی مان را از نزدیک پیگیری می کنیم.

·      ما راه حل های مناسب را به شما ارائه می کنیم  ودر زمینه قرارداد اولیه برای فروش ملک، قانون مالکیت و نحوه اخذ مالکیت ملک مطابق با قانون ترکیه در خصوص فروش املاک شما را  حمایت خواهیم می کنیم.

·      برای ارزش گذاری قیمت ملک ، ما در زمینه سرمایه گذاری و ارزشگذاری املاک و مستغلات که قصد سرمایه گذاری در آن را دارید، به شما خدمات مشاوره ای ارائه می دهیم.

·      ما خدمات خرید و فروش ملک ، انتقال سند ویا همان تاپو را برایتان انجام می دهیم

·      ما گزارشات ثبت خدمات حقوقی را برایتان اطلاع رسانی می کنیم

·      برای حفظ تعادل حق و حقوق بین مشتری و فروشنده ، در مقابل  تمام مسائل ایجاد شده به سبب هر گونه اختلاف تمام روند کاری با حفظ رعایت قوانین پیگیری خواهد شد .

·      هر ملکی که زیر نظر ما و متعلق به شرکت ترم گلوبال باشد و خریداری شود پاسخ گوی تمام اسناد و قرارداد های تنظیم شده آن نیز میباشد

·      با توجه به تسلط به بازار املاک و مستغلات ترکیه با در اختیارداشتن مشاوران حقوقی و کارشناسان مجرب در بخش فروش املاک ،به تحلیل دقیق بازار املاک در ترکیه به مشتریان خود راجع به پروژه های در حال توسعه اطلاع رسانی می کنیم

·      با توجه به خواسته های شما، با تحلیل دقیق بازار املاک پر سود با بازدهی بالا را پیشنهاد میکنیم و و ترم گلوبال به همین خاطر به سرعت در حال پیشروی نسبت به رقیبان خود می باشد

·       برای ما رضایت صد در صد مشتری در قبل و بعد از فروش بسیار حائز اهمیت میباشد·      با مقررات جدیدی که در قانون شهروندی ترکیه به تصویب رسیده است، ما نه تنها از مشتریان خود در زمینه خرید ملک برای دریافت شهروندی ترکیه پشتیبانی می کنیم، بلکه به آنها در روند کسب شهروندی ترکیه نیز خدمات اخذ شهروندی ترکیه را ارائه می دهیم.

·      ما شما را در جمع آوری بدهی ها حمایت می کنیم، در صورتی که بعد از کسب تابعیت ترکیه حق هر گونه ادعا از موسسات دولتی(İski, Sgk, Bedaş etc.)  و سایر اشخاص ثالث را کسب نمودید.

·      در رابطه با فعالیت های تجاری که مشتریان مان در آنها سهیم شده اند یا قصد دارند تا سهیم شوند، از زمان تاسیس شرکت، طرف های مقابل شرکت، قراردادهای تجارتی که قصد دارید با اشخاص ثالث امضا نمایید، با وکلای شرکت همکارمان IBA Hukuk که در قانون تجارت متخصص اند شما را از هر نظر حمایت می کنیم.

·      ما مطابق با قوانین تجاری در مورد مسائل ناشی از روشهای قانونی از کارمندانی که در شرکتهای مشریان ما کار می کنند حمایت می کنیم. 


Properties
1
Footer Contact Bar Image