فروشگاه های زنجیره ای در ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

فروشگاه های زنجیره ای در ترکیه

بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای سوپرمارکت در مرزهای ترکیه به طور موثر فعالیت می کنند. بیشتر مارک های اصلی ترکیه ، زنجیره های خارجی نیز هستند که قدرت غالب در بخش سوپرمارکت ها را دارند. این مارک های موفق و ریشه دار هر ساله با ارائه خدمات با کیفیت بالا به دستاوردهای چشمگیری می رسند. بیایید نگاهی دقیق به برخی از مارکت های زنجیره ای پیشرو در ترکیه بیندازیم.

BIM

 BIM که مخفف Birleşik Mağazalar (ترکی به معنای فروشگاه های متحد) است ، با طیف محدودی از محصولات خود که با قیمت های پایین و رقابتی ارائه می شود ، پیشگام فروشگاه ترک با تخفیف است. این شرکت خرده فروشی در سال ۱۹۹۵ با ابتکار کارآفرینی تاسیس شد و در سال اول ۲۱ شعبه باز کرد. BIM پیشرو در شرکت خرده فروشی ترکیه ، بیش از ۷۰۰۰ فروشگاه از سال ۲۰۱۹ در ترکیه فعالیت می کند. همچنین بیش از ۵۰۰ شعبه BIM در خارج از ترکیه فعالیت دارند. هدف اصلی BIM ارائه ارزانترین محصولات با بالاترین کیفیت به ساده ترین شکل ممکن برای مشتریانشان است. شاخه های آنها به عنوان تزئین و رنگ آمیزی ساده شناخته شده است. بدون وام گرفتن توسط شعبه های خصوصی ، هر فروشگاه BIM متعلق به این شرکت است. علاوه بر این ، BIM دارای اولین محصول خصوصی ترکیه است که فقط توسط BIM ، Dost Süt تولید شده است.

A-101

 A-101 یکی از برترین شرکت های فروشگاه تخفیف با داشتن بیش از ۱۰۰۰۰ فروشگاه از ژانویه ۲۰۲۰ هر ساله به رکورد خود می رسد. A-101 در سال ۲۰۰۸ با ۱۲۱ فروشگاه تاسیس شد و با قیمت های رقابتی خود رشد و موفقیت مستمر داشت. از آنجا که A-101 مارک های متداول را به فروش می رساند ، محصولات خصوصی متعددی مانند محصولات گوشتی ، شیر و لبنیات ، نوشیدنی ها ، آجیل خشک ، مارگارین و محصولات با روغن ، شیرینی و شکلات ، محصولات تمیز کننده و لوازم آرایشی را نیز در اختیار دارد. با داشتن فرصت های خرید آنلاین ، A-101 یکی از برجسته ترین فروشگاه های سوپرمارکت در ترکیه است.

ŞOK

شوک با ابتکار شرکت میگروس تاسیس شد و در سال ۱۹۹۵ با ۱۳ فروشگاه وارد ترکیه شد. هر فروشگاه ŞOK در سال ۲۰۱۱ از ابتدا نوسازی شد زیرا توسط یلدوز هولدینگ از Migros Trades خریداری شده است. این فروشگاه تخفیف پس از بازسازی به موفقیت و سود باورنکردنی رسیده و بیش از ۷۵۰۰ فروشگاه در سراسر ترکیه دارد. ŞOK همچنین در کنار محصولات خصوصی خود ،بعضی مواقع محصولات الکترونیکی و محصولات مختلفی را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد.

Migros

میگروس که از کشور سوئیس منشأ گرفته است ، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین فروشگاه های بزرگ سوپر مارکت ترکیه است. در ابتدا ، مارک Migros در سال ۱۹۵۴ با کمک استاندار و شهردار استانبول ، Fahrettin Kerim Gökay وارد استانبول شد. در زمانهای ابتدایی خود نتوانست موفقیتهای زیادی کسب کند ، میگروس توسط شرکت معروف ترک Koç Holding در سال ۱۹۷۵ خریداری شد. پس از دهه ۱۹۹۰ ، میگروس با تأسیس در مناطق مختلف ترکیه شروع به درخشش کرد و محصولات با کیفیت بالا را در قیمت مناسب میگروس فروشگاه متفاوتی را از مکانی به مکان دیگر راه اندازی کرده است. M Migros فقط نیازهای اساسی را تأمین می کند ، طیف گسترده تری از محصولات را ارائه می دهد ، MMM Migros دارای پارچه ، لوازم الکترونیکی ، کتاب و غذاهای اضافی است و 5M Migros در اصل یک مرکز بزرگ تجاری است که دارای مارک های دیگر و فروشگاه های داخلی نیز می باشد. میگروس که هم اکنون متعلق به شرکت های مختلف است ، یکی از موفق ترین فروشگاه های سوپرمارکت در ترکیه است.

CarrefourSA

این اولین سوپرمارکت در ترکیه بود که با مشارکت هلدینگ Sabancı ترکیه و شرکت فرانسوی Carrefour تاسیس شد. یکی از موفق ترین زنجیره های سوپرمارکت ترکیه ، CarrefourSA به طور مداوم به اهداف عالی می رسد. CarrefourSA گاهی اوقات با ارائه محصولات لوکس ، موفق به ارائه انواع بی شماری از محصولات به همه می شود.

Properties
1
Footer Contact Bar Image