قلعه ی تاریخی لندن: برج لندن

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

قلعه ی تاریخی لندن: برج لندن

 

برج لندن ، گاهی اوقات به عنوان برجی معروف ، یک اثر محکم سلطنتی و یکی از نقاط دیدنی لندن است. ساختارها و محوطه های آن در طول تاریخ به عنوان کاخ سلطنتی ، زندان سیاسی ، محل اعدام ، زرادخانه ، ضرابخانه سلطنتی و اداره ثبت اسناد عمومی عمل کرده است. این شهر در ساحل شمالی تیمز ، در قسمت غربی محله تاور هملتز ، در حومه شهر اصلی لندن واقع شده است.

آغاز

پس از حمله به لندن در ۱۰۶۶، ویلیام فاتح اولین استحکامات را ساخت. مهاجم نورمن در بین شهروندان شهر فاقد حمایت بود و می ترسید که او را اخراج کنند. ویلیام پوآتیه ، مورخ قرن یازدهم که مستند ویلیام فاتح و فتوحات وی است ، می گوید: "برخی از قلعه ها در شهر در برابر بی ثباتی جمعیت بزرگ و خشمگین ساخته شد." اینها در نهایت شامل "برج سفید" ، بزرگ ترین برج شناخته می شود که پس از تمیز کردن نمای هنری سوم توسط شاه در قرن سیزدهم ، نام آن گذاشته شد.

 

شکنجه و زندانیان شناخته شده ی برج

این برج در طول تاریخ خود ، گروه های مختلفی از زندانیان را در خود جای داده است ، از پادشاهان مخلوع گرفته تا جنایتکاران ساده. لیدی جین گری ، که تقریباً یک هفته در قرن شانزدهم ملکه بود تا اینکه توسط ماری اول برکنار شد ، در اینجا زندانی شد. دو شاهزاده ، ادوارد و ریچارد ، ۱۲ و ۹ ساله ، که فرزندان ادوارد چهارم بودند نیز زندانی شدند (فوت ۱۴۸۳). به نظر نمی رسد که آنها هرگز برج را زنده ترک کرده باشند و برخی گمان می کنند که آنها توسط ریچارد سوم ، عموی آنها که تاج را غصب کرده بود ، کشته شده اند.

گای فاکس ، یک زندانی بدنام ، در سال ۱۶۰۵ با انفجار باروت در زیرزمین های زیر اقدام به منفجر کردن مجلس لردها و پادشاه کرد. او نیز شکنجه شد و در برج زندانی شد.

 

گنج سلطنتی

جواهرات تاج در حال حاضر یکی از محبوب ترین جاذبه های برج لندن هستند. تاج هایی که پادشاه هنگام تاجگذاری و افتتاح پارلمان بر سر می گذارد از جمله تاج های ارزشمند است. برج همچنین میزبان یک مجموعه زره عالی است که به خودی خود یک گوهر است. اسب چوبی در اندازه واقعی حکاکی شده در حدود ۱۶۹۰و کت و شلواری از زره طلاکاری شده برای چارلز اول در حدود ۱۶۱۲از جمله اشیایی است که در "خط پادشاهان" نمایش داده می شود ، نمایش در برج که بیش از ۳۰۰ سال قدمت دارد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image