زندگی مجلل در استانبول: ۵ پروژه مسکونی که شما را جذب خواهد کرد

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

استانبول برای کسانی که فقط بهترین و لوکس ترین ها را دنبال می کنند چیزهای زیادی برای ارائه دارد. به عنوان یکی از محبوب ترین مراکز برای پروژه های سطح بالا با خدمات استثنایی خود شهرت پیدا کرده است. تقاضا نسبت به املاک لوکس در این شهر خاص بی نتیجه نیست. بهترین روش زندگی با این خانه های شیک را که امتیازات زیادی در انتظار خریدار قرار داده است جست و جو کنید.


CORAL CITY ISTANBUL

زندگی مجلل در استانبول: ۵ پروژه مسکونی که شما را جذب خواهد کرد image1

خواه از حس آزادی که مختص ویلا نشینی است یا از احساس دنج آپارتمان نشینی طرفداری کنید ، کرال سیتی استانبول نیازهای شما را با زندگی مجلل در ساحل دریا ترکیب می کند.کرال سیتی که در یاکوپلو ، بیلیکدوزو واقع شده است ، بزرگترین شهر دریایی استانبول است که دارای مارینای اختصاصی و ساحل اختصاصی ۱.۵ کیلومتری است. نگرانی های خود را در کرال سیتی ترک خواهید کرد. یک محیط بدون استرس و به دور از هجوم شهر است و یک زندگی آرام در کنار دریا را میزبانی می کند.


SPLENDIDE LINE

زندگی مجلل در استانبول: ۵ پروژه مسکونی که شما را جذب خواهد کرد image2

اگر می خواهید ضربان قلب شهر را احساس کنید ، اسپلندید لاین کاملا در وسط استانبول واقع شده است. این آپارتمانهای مجدیه کوی دارای چشم انداز چشمگیر پل بسفر هستند و این ساختمان را برای کسانی که به دنبال محیط های با سلیقه هستند ارزشمند می کند. این منطقه یک مرکز شهر پر جنب و جوش در نزدیکی مرکز خرید جواهیر ، بیمارستان آجی بادم و لایو و دانشگاه بیلگی است. با داشتن بلوک اداری ۳۶ طبقه ، نه تنها به زندگی در شهر بلکه به زندگی تجاری نیز نزدیک خواهید بود.


ARIS GRAND TOWER

زندگی مجلل در استانبول: ۵ پروژه مسکونی که شما را جذب خواهد کرد image3

آسمان خراش ها بهترین مناظر شبانه را به شما هدیه می دهند. با این حال ، این تنها مزیت برج بزرگ ۲۴ طبقه آریس نیست. این مکان با بسیاری از مناطق فعالیت داخلی و خارجی ، و مکان مناسب در اسنیورت که در شهر رشد می کند ، ارائه می شود. تنها ۲۵ دقیقه با ستاره استانبول ، فرودگاه استانبول فاصله دارد. علاوه بر این ، مرکز خرید توریوم و مرکز خرید مارمارا پروژه را فقط برای افزایش ارزش آن احاطه کرده اند.


SACRED TAKSIM RESIDENCE

زندگی مجلل در استانبول: ۵ پروژه مسکونی که شما را جذب خواهد کرد image4

اینجا یک چیز دارد که بناهای مدرن فاقد آن هستند: تاریخچه. رزیدانس ساکرید تاكسيم ساختمان های قدیمی را با روحیه نوسازی می کند و آنها را به آپارتمان های منحصر به فرد تبدیل می کند. جایزه بهترین پروژه نوسازی شهری اروپا را از آن خود کرد و منتظر شماست که تاکسیم قدیمی را به روشی مدرن تجربه کنید. شما درست در وسط تاکسیم قرار خواهید گرفت که مرکز تفریحی از اهمیت بسیار زیاد و محله ای نزدیک به مراکز دیگر مانند کاباتاش، کاراکوی یا لونت است.


BOSPHORUS VILLAS

زندگی مجلل در استانبول: ۵ پروژه مسکونی که شما را جذب خواهد کرد image5

زیبایی شناسی ، تجمل ، دیدگاه ها. ویلاهای بسفر برای کسانی که می خواهند خود را مانند یک ستاره سینما احساس کنند بسیار مناسب است. این پروژه واقع در اوسکودار، چیزی بیش از یک زندگی لوکس معمولی را به شما ارائه می دهد. شما می توانید در مرکز شهر زندگی کنید و نگران ترافیک نباشید زیرا ۴ وسیله نقلیه مرسدس ویتو برای خدمات رسانی شما وجود دارد. شما فقط ۱۰ کیلومتر با کادیکوی، یکی از با ارزش ترین مراکز طرف آسیا و ۱کیلومتر با ساحل فاصله خواهید داشت در حالی که از بالاترین سطح زندگی برخوردار خواهید شد.


Properties
1
Footer Contact Bar Image