آپارتمانهای لوکس در کانادا و محدوده قیمت آنها

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

آپارتمانهای لوکس در کانادا و محدوده قیمت آنها

مونترال: اوج وستمونت

شاید اکثریت وستمونت را یکی از مجلل ترین مجسمه های مونترال نامید ، اما اوج وستمونت جایی است که ثروتمندان اصیل به آنجا می گویند. اوج سران یکی از سه قله ای است که مونت رویال مشهور را تشکیل می دهد و نام این محله را می دهد. وست مونت ، واقع در جزیره مونترال ، غنی ترین محله آنگلوفون شهر است.

کلگری: بل ایر و مایفر

Bel Aire و Mayfair با قیمت متوسط ​​خانه ۱.۳۵ میلیون دلار در لیست ما قرار گرفته اند. اندازه معمولی یک خانه در این منطقه از کلگری بیش از ۴۰۰۰ متر مربع است. Bel Air و Mayfair با وجود محله های زیبا و ثروتمند در نوع خود ، به دلیل چشم اندازهای باشکوهی که برای ساکنان بقیه شهر فراهم می کنند ، شناخته شده اند. جاده های منحنی مخزن گلنمور و جاده های پیچ خورده رودخانه آرنج برخی از زیباترین چشم اندازهای کلگری را ارائه می دهند.

ونکوور: ارتفاعات شونگسی

اگرچه ونکوور شهری بسیار مدرن با منبع مالی جدید است ، اما هنوز چند مکان با خانه های قدیمی و ثروت قدیمی در آن وجود دارد. ارتفاعات Shaughnessy بدون شک ، بهترین منطقه است. متوسط ​​قیمت هر ملک در این محله بیشترین قیمت در شهر است. قیمت متوسط ​​خانه ۳.۰۹ میلیون دلار است. راه آهن اقیانوس آرام کانادا این محله را ایجاد کرد تا محله ای جدید و بسیار منحصر به فرد در داخل ونکوور ایجاد کند.

تورنتو: رزدیل

Rosedale ، واقع در شمال مرکز شهر تورنتو ، یک محله دوست داشتنی و مرفه است. برای چندین دهه ، این محله تاریخی بوده است که محل زندگی بسیاری از قدرتمندترین و ثروتمندترین خانواده های انتاریو بوده است. این محله باستانی و جذاب تقریباً از هرج و مرجی که اغلب با زندگی شهری همراه است جدا شده است. تقریباً تمام محوطه ای که محل سکونت ندارد و فضای مسکونی اشغال شده است ، فضای سبز است و درختان کهنسال مردم را از سر و صدای بقیه شهر عایق می کند.

اوتاوا: پارک راککلیف

در پایتخت کشور ، پارک راککلیف محله ای دوست داشتنی است. این شهر محل زندگی برخی از ثروتمندترین و تأثیرگذارترین افراد کشور است. بیشتر مناطق جنگلی مانند بسیاری از جوامع اصیل دیگر در کانادا باقی مانده است. با این حال ، جنگل ها با انبوهی از خانه های وسیع پراکنده شده اند. خلوت پارک راککلیف یکی از دلایلی است که به پناهگاه ثروتمندان و قدرتمندان تبدیل شده است.

وینیپگ: تاکسدو

Old Tuxedo با متوسط ​​قیمت ملک بیش از یک میلیون دلار ، خود را به عنوان یکی از ثروتمندترین جوامع کانادا معرفی کرده است. اگرچه برخی افراد تاکسدو جنوبی و قدیمی را با هم گروه بندی می کنند ، اما اکثریت ساکنان با آن موافق نیستند. رودخانه Assiniboine و پارک Assiniboine زیبایی طبیعی کافی را برای مکمل خانه های زیبا قبل از جنگ جهانی دوم در امتداد خطوط صلح آمیز ارائه می دهند. میانگین دارایی خالص یک خانواده قدیمی تاکسدو ۴.۲۳ میلیون دلار است که میانگین خانه های آنها در بازار ۵۷۰.۰۰۰ دلار است.


Properties
1
Footer Contact Bar Image