رویدادهای مهم ورزشی در نیویورک

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

رویدادهای مهم ورزشی در نیویورک

نیویورک یکی از پرانرژی ترین و با نشاط ترین شهرهای جهان است. همانطور که انتظار می رفت ، این شهر تاریخ غنی از رویدادهای ورزشی دارد. این شهر مانند پایتخت ورزش است. لیگ ملی فوتبال ، اتحادیه ملی بسکتبال ، لیگ ملی هاکی زنان ، لیگ ملی هاکی ، انجمن ملی بسکتبال زنان ، لیگ برتر بیس بال ، و لیگ برتر فوتبال دارای مقر اصلی در شهر نیویورک هستند.

یازده سازمان ورزشی به عنوان یکی از دو منطقه کلان شهر ، این شهر را "خانه" می نامند. این شهر با بیش از ۵۰ تیم قهرمان در ورزش های مختلف با افتخار "خود را به عنوان شهر صاحب قهرمان می کند".

این شهر همچنین به دلیل میزبانی از مسابقات تنیس آزاد ایالات متحده آمریکا بسیار مشهور است. به عنوان یکی از چهار تورنمنت گرند اسلم ، به راحتی می توان گفت که مسابقات US Open در سراسر جهان بسیار معروف است. یکی دیگر از رویدادهای بزرگ ورزشی که باید به آن اشاره شود ، ماراتن شهر نیویورک است. باز هم ، یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی ، شهر نیویورک به میزبانی ماراتن های مختلف افتخار می کند. علاوه بر این ، بوکس یکی از قدیمی ترین و زنده ترین سنت های شهر نیویورک است. یکی از معروف ترین آنها دستکش طلای بوکس است که هر ساله در باغ مدیسون اسکوئر برگزار می شود. آخرین مورد ، شهر نیویورک میزبان مسابقات مختلف هاکی و طلا است.

بیایید نگاهی دقیق به رویدادهای ورزشی در نیویورک بیندازیم.

بیس بال

بیس بال عنوان "محبوب ترین ورزش در نیویورک" را دارد اما فوتبال اغلب با این عنوان بیس بال را به چالش می کشد. شهر نیویورک خانه دو تیم بزرگ بیس بال است. یکی از مشهورترین آنها نیویورک یانکی است که بابی روت ، لو گریگ ، جو دی مگیو ، میکی مانتل و ... را بزرگ کرد.

بسکتبال

مسابقات دعوت ملی ، که اولین قهرمانی کالج ها در ایالات متحده آمریکا بود ، در سال ۱۹۳۸ در این شهر برگزار شد. باغ معروف مدیسون اسکوئر خانه نیویورک نیکس است.

به راحتی می توان گفت که شهر نیویورک برای تماشای تیم های بسکتبال پر از استعداد ، شگفت انگیز و سرگرم کننده است. بسکتبال که یکی از محبوب ترین ورزش ها در سطح جهان است ، در شهر نیویورک دارای ارزش اساسی است.

فوتبال

فوتبال یکی از ورزشهای مشهور و دوست داشتنی شهر نیویورک است. Giants و Jets,، دو تا از محبوب ترین تیم های فوتبال در ایالات متحده آمریکا ، در نیویورک واقع شده اند. اگرچه آنها در سال ۲۰۱۰ خانه خود را به نیوجرسی تغییر دادند ، این دو تیم هنوز به عنوان "تیم های فوتبال NY" شناخته می شوند. NY City استادیوم ها ، تیم ها و سازمان های شگفت انگیز زیادی نیز برای فوتبال دارد. به راحتی می توان گفت که اگر فوتبال را دوست دارید ، شهر نیویورک را دوست خواهید داشت.

Properties
1
Footer Contact Bar Image