سبک زندگی در مارینا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سبک زندگی در مارینا


تقریباً همه آرزو دارند خانه ای کنار دریا داشته باشند. زیرا همه می دانند که نزدیک بودن به آب درهای آرامش را برای ما باز می کند. طبق تحقیقات ، حتی برای دوستداران شهرها ، زندگی در کنار آب انرژی زندگی و آرامش را افزایش می دهد. هرچه آب نزدیکتر باشد ، کیفیت هوای تنفسی شما بهتر خواهد بود ، منظره باشکوهی خواهید داشت.


سبک زندگی جدید مارینا برای کسانی که می خواهند از هرج و مرج شهر دور شوند اما همچنین می خواهند در شهر باشند و خانه ای با منظره ای آرام داشته باشند محبوب می شود. با سبک زندگی جدید مارینا ، از زندگی لوکس در شهر نهایت لذت را خواهید برد. شما یک انرژی و قدرت شفابخشی خواهید یافت که قبلاً هرگز احساس نکرده اید.


خانه های سبک مارینا علاوه بر زیبایی و امکانات لوکس ، از ارزش خوبی در بخش املاک و مستغلات برخوردار هستند. در مقایسه با سایر املاک ، تعداد املاک ساحلی محدود است ، به این معنی که آنها می توانند ارزش خود را برای مدت طولانی حفظ کنند. همچنین ، از آنجا که خانه های نزدیک دریا بسیار محبوب و مورد تقاضا هستند ، روزی می توانید خانه خود را با قیمت بسیار بالاتر از آن که خریداری کرده اید ، بفروشید.


پروژه Palm Lux فرصت های آپارتمانی خارق العاده ای را ارائه می دهد که در آن می توانید زندگی مدرن ، سبز و آبی را در کنار هم احساس کنید. پالم لوکس ، طرحی گسترده به سمت دریا ، انتخاب فوق العاده ای برای یک زندگی لوکس در سواحل دریای مرمره است. این پروژه با امکانات تفریحی خود از یک روش عالی طراحی شهری برخوردار است. همچنین به مراکز تفریحی ، دانشگاه ها ، بیمارستان ها و شبکه های حمل و نقل نزدیک است.


سبک زندگی در مارینا image1


این پروژه از ۱۹ بلوک با ۳۳۰ اقامتگاه تشکیل شده است. پروژه Palm Lux دارای آپارتمانهایی برای خانواده های پرجمعیت و کم جمعیت یا آنهایی است که تنها زندگی می کنند. آپارتمان های Palm Lux ، که زندگی راحت و لوکس را تضمین می کنند ، با یک چشم انداز بی نظیر و یک منظره باشکوه از دریا احاطه شده اند. پالم لوکس با تکمیل معماری مدرن و فضای زندگی گسترده خود با یک منطقه مسکونی منحصر به فرد ، تجربه ای از فضای سبز را در نقطه ای از دیدار آسمان با دریا ارائه می دهد.


برای کسب اطلاعات در مورد آپارتمان های Palm Lux با Trem Global تماس بگیرید: https://www.tremglobal.com/property/palm-lux

Properties
1
Footer Contact Bar Image