گرانترین خانه ها در ایالات متحده آمریکا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

گرانترین خانه ها در ایالات متحده آمریکا


مشخصاً میلیاردها خانه در ایالات متحده وجود دارد. با این حال ، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ایالات متحده موضوع دیگری است. یکی از غنی ترین و زنده ترین بخشهای جهان است. در واقع ، بسیاری از گرانترین فروشهای ثبت شده در ایالات متحده آمریکا بوده است. بیایید نگاهی دقیق به آنها بیندازیم.


خانه های ۱۰۰ میلیون دلاری


اولین مورد در این لیست یک عمارت ۲۵۰۰۰ فوت مربعی در Los Altos Hills در کالیفرنیا است. این ساختمان باشکوه دارای استخرهای سرپوشیده ، استخرهای روباز ، سالن رقص و انبار شراب بود. این بنا با الهام از یک قلعه فرانسوی قرن هجدهم ساخته شده است. به قیمت ۱۰۰ میلیون دلار فروخته شد.


مورد دوم در LA ، کالیفرنیا واقع شده است. این خانه مشهور "عمارت پلیبوی" است و در سال ۲۰۱۶ با قیمت ۲۰۰ میلیون دلار در لیست قرار گرفت. با این حال ، خریدار آن همسایه بوده که با ادعای اینکه به فکر اتصال این دو ملک است ، آن را به نصف قیمت خریداری کرده است.


شماره سه این لیست از بزرگراه ساحل اقیانوس آرام است. این ساختمان باشکوه دارای دو خانه ی مهمان، استخر ، تئاتر ، سالن بدن سازی ، زمین تنیس ، اتاق آبگرم و یک کتابخانه دو طبقه است. عمارت همچنین بسیاری از امکانات دیگر را دارد. درست مثل سه تای دیگر ، این یکی هم ۱۰۰ میلیون دلار فروخته شد.


همانطور که مشاهده می کنید ، معرفی خانه های مجلل در ایالات متحده تمام شد. مشخص کردن مورد درست و سرمایه گذاری مناسب ایالات متحده آمریکا فقط در انتخاب درست است. ما در ترمگلوبال برای کمک به شما در انتخاب صحیح اینجا هستیم. یا یک بودجه محدود دارید یا یک بودجه کلان ، ترمگلوبال در کنار شماست.


قیمت بالاتر! قیمت بیش از ۱۰۰ میلیون دلار

                                                                                                                                                   

بیایید قیمت ها را بالاتر ببریم. به عنوان مثال ، در نیویورک منهتن ، یک پنت هاوس به قیمت ۱۰۰.۴۷۱.۴۵۲ دلار فروخته شد. ملک در طبقه ۸۹ و ۹۰ برج آسمان خراش موسوم به One57 واقع شده است. نام مستعار ساختمان Billionaire’s Row است. ۱۱۰۰۰ فوت مربع است و در کل شش اتاق خواب دارد. تا سال ۲۰۱۹ گرانترین خانه فروخته شده در شهر بود.

یکی دیگر از قیمت های نفسگیر ، یک مجموعه کامل در مالیبو ، کالیفرنیا است. به قیمت ۱۱۰ میلیون دلار فروخته شد. این مکان در ساحل کربن واقع شده بود که به "ساحل میلیاردر" نیز معروف است. این ساختمان توسط ریچارد مایر معروف طراحی شده است و شامل یک اقامتگاه اصلی به همراه یک مهمانسرا است.

 

یکی از گرانترین فروشهای لس آنجلس ، کالیفرنیا ، یک عمارت عظیم الجثه در تپه های هولمبی است. در کل ۱۱۹.۷۵۰.۰۰۰ دلار فروخته می شود. نام مستعار این ملک The Manor است و در خبرهای بزرگ در لس آنجلس تایمز بود.

 

اگر به دنبال روش صحیح برای سرمایه گذاری در آمریکا هستید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بهترین ملک را انتخاب کنید. اگر به دنبال بهترین روش برای سرمایه گذاری با ارزش هستید ، به یک مشاور قابل اعتماد نیاز خواهید داشت. ترمگلوبال همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. همین امروز با ما در تماس باشید!

Properties
1
Footer Contact Bar Image