نمادین ترین ساختمان شهر نیویورک: ساختمان امپایر استیت

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

نمادین ترین ساختمان شهر نیویورک: ساختمان امپایر استیت

سفر به شهر نیویورک بدون بازدید از ساختمان معروف Empire State ، یک آسمان خراش ۱۰۲ طبقه واقع در قلب نیویورک ، منهتن ، کامل نخواهد بود. امپایر استیت در سال ۱۹۳۱ افتتاح شد و بلندترین ساختمان در جهان تا سال ۱۹۷۰ بود. ساختمان امپایر استیت معروف ترین ساختمان اداری در جهان است ، یک بنای تاریخی و از نظر مردم محلی ، معماری مورد علاقه آمریکا لقب گرفته است.

معماری ، ارتفاع و عرشه های مشاهده مدرن Art Deco این ساختمان آن را به یک مرکز جذاب برای گردشگران و افراد محلی تبدیل کرده است. هر ساله ۴ میلیون نفر از ساختمان امپایر استیت بازدید می کنند. رصدخانه ساختمان امپایر استیت یکی از محبوب ترین جاذبه های جهان است و مقصد شماره یک گردشگری منطقه است. بهتر است اگر برای دیدن منظره زیبای افق شهر نیویورک به رصدخانه مراجعه کنید. رصدخانه هر روز باز است و برای ورود باید بلیط خریداری کنید. قیمت بلیط بین 36 دلار و ۷۲ دلار تغییر می کند.

این ساختمان به یک نماد تبدیل شده است ، بسیاری از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی ظاهری از آن را دارند. کینگ کنگ ، پرسی جکسون ، یک مثال برای به خاطر سپردن و هنکاک فقط برخی از نمونه هایی است که این ساختمان در آنها نمایش داده شده است.

ساختمان امپایر استیت یک سازه فلزی است که ۳۸۱ متر طول دارد و شامل ۱۰۲ طبقه ، ۱۸۷۲ پله و ۶۵۱۴ پنجره است. در ساخت این ساختمان با هزینه ۲۴ میلیون دلار بیش از۱۰ میلیون آجر ، ۵۷.۰۰۰ تن فولاد ، ۱۱۲ کیلومتر لوله ، ۷۰۰ کیلومتر سیم استفاده شده است.

Properties
1
Footer Contact Bar Image