یکی از مشهورترین مکانهای مادرید: Puerta del Sol

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

یکی از مشهورترین مکانهای مادرید: Puerta del Sol

نقطه صفر و شناخته شده ترین مکان در مادرید ، پوئرتا دل سول ، مطمئناً قلب مادرید است. پوئرتا دل سول که ادعا می شود یکی از شناخته شده ترین مناطق مادرید است ، با گذشته غنی خود برای مردم اسپانیا ارزش زیادی دارد. پوئرتا دل سول در مواجهه با رویدادهای مهم بیشمار تاریخ ، توانست ارزش خود را تا به امروز حفظ کند. اجازه دهید نگاهی بیشتر به جزئیات شگفت انگیز این اثر بیندازیم.

تاریخچه پوئرتا دل سول

پوئرتا دل سول که یکی از دروازه های اصلی بود که در قرون وسطی به مادرید دسترسی داشت ، بعدها با ادامه رشد شهر مادرید ارزش دائمی پیدا کرد. از آنجا که پوئرتا دل سول دروازه شهر واقع در شرق بود ، به عنوان "دروازه خورشید" نامگذاری شد.

میدان مخصوصاً بین قرن ۱۷ و ۱۹ با ساختن پست خانه در ۱۷۶۸ توسط معمار مشهور فرانسوی ژاک مارکت ارزش خود را به دست آورد. همانطور که پوئرتا دل سول زمینه مشترک پیک های بی شماری شد که اخبار و نامه ها را به سراسر اروپا و جهان منتقل می کردند ، بسیاری از مردم به دنبال زمان و کسب و کار در میدان بودند تا آخرین اخبار جهان و اسپانیا را در سریع ترین حالت ممکن دریافت کنند. با تأثیر جاودانه چنین حجم بالای ترافیک انسانی در میدان ، مورد توجه بسیاری از مردم ، همراه با مقامات دولتی و سرمایه گذاران قرار گرفت.

پوئرتا دل سول که به سرعت از یک میدان معمولی خارج شد ، اساساً به قطب اصلی تجارت مالی ، حاملان ، جشن ها ، گردشگران و مشاغل دولتی تبدیل شد. پوئرتا دل سول به عنوان مرکز بسیاری از ساختارهای دولتی ، آثار تاریخی ، مشاغل و مادرید ، یکی از شناخته شده ترین و مهمترین مکانهای مادرید است.

مکانهای دیدنی مهم در پوئرتا دل سول

پوئرتا دل سول مملو از نقاط دیدنی و جذاب بسیاری است که هم در اسپانیا و هم در سراسر جهان شناخته شده است ، زیرا در تمام روزهای سال مملو از جمعیت است. این مناظر ارزش بی نظیری را که پوئرتا دل سول دارد افزایش می دهد. دفتر پست پوئرتا دل سول که قبلاً در این مقاله به آن اشاره کردیم ، در حال حاضر به عنوان دفتر رئیس جمهور مادرید مورد استفاده قرار می گیرد ، که یک نقطه عطف مهم است که باید مشاهده شود. دو پلاک تاریخی در مقابل خانه سلطنتی در پوئرتا دل سول وجود دارد ، یکی برای قربانیانی که در حمله ناپلئون به اسپانیا در سال ۱۸۰۸ قیام کردند و دیگری برای افرادی که در حملات ۱۱ مارس ۲۰۰۴ جان خود را از دست دادند. به در قسمت جنوبی میدان ، مجسمه چارلز سوم اسپانیایی نصب شده است. پلاک نقطه صفر که در مرکز میدان قرار داده شده است یکی از مشهورترین دیدنی های این میدان است و بسیاری از ساختمانها و مناظر بیشمار دیگر ارزش تاریخی بی نظیری در این میدان دارند که همه باید روزی از آن دیدن کنند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image