بخشهای آینده دار صنعت ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

اقتصاد ترکیه طبق اطلاعات رسمی به طور پیوسته رشد می کند. همچنان به ارائه فرصت های سرمایه گذاری و اشتغال به کارآفرینان داخلی و یا همکاران محلی می پردازد. برخی از بخشهای صنعتی که با آینده امیدوار کننده خود برجسته هستند ، به شرح زیر است.


دفاع


به دلیل موقعیت ژئوپلیتیکی ، دفاع ملی برای ترکیه از ارزش قابل توجهی در برابر تهدیدات احتمالی برخوردار است. به لطف پیشرفت های فن آوری در سال های اخیر ، ترکیه قادر به تأمین نیازهای صنعتی خود در این زمینه است. محصولات و پروژه ها توسط شرکت های بزرگی مانند Aselsan و Roketsan تولید و توسعه می یابند. با حمایت دولت از ابتکارات بهبود زیرساخت های فن آوری ، صنعت دفاعی ترکیه به رشد خود ادامه می دهد. در واقع ، بر اساس گزارش سازمان ملل ، ترکیه پس از ایالات متحده آمریکا و چین به یکی از بزرگترین کشورهای صادر کننده در صنعت دفاع تبدیل شده است.


نرم افزار و فناوری اطلاعات


ترکیه با درک اهمیت بخشی از دنیای دیجیتالی شدن ، گام های مهمی را برای تولید فناوری های نرم افزاری برمی دارد. در حال حاضر شرکت های محلی و بین المللی زیادی در ترکیه در این زمینه فعالیت می کنند. علاوه بر این ، ترکیه با ارائه فرصت های مناسب برای کسانی که می خواهند در این بخش سرمایه گذاری کنند ، به لطف انگیزه های اقتصادی ، به مکان جذاب تری تبدیل شده است. بر این اساس ، سهم بازار ترکیه در بخش نرم افزار و فناوری اطلاعات سال به سال در حال افزایش است.


تولید پوشاک

 

در برابر چین که بازار جهانی نساجی را با هزینه های تولید پایین تصاحب می کند ، ترکیه با کیفیت تولید برجسته است. ترکیه به لطف موقعیت جغرافیایی خود از یک مزیت لجستیکی طبیعی برخوردار است و از نظر سهم صادراتی در صنعت نساجی یکی از کشورهای مهم جهان است. بسیاری از کارخانه های تولید پوشاک و شرکت های تولید پوشاک در ترکیه وجود دارد. به سرمایه گذاران داخلی و خارجی فرصت زیادی داده می شود تا از نفوذ ترکیه در این بخش محافظت کند. بنابراین ، به نظر می رسد ترکیه همچنان یکی از کشورهای پیشرو در صنعت نساجی خواهد بود.


انرژی و منابع طبیعی

 

جهان در مواجهه با مشکلات ناشی از تغییر اقلیم ، بدنبال انرژی پایدار است. ترکیه نیز در تلاش است تا به این سمت برود. به زودی ، نفت و گاز طبیعی به دلیل هزینه ها و آسیب های زیست محیطی با منابع انرژی تجدید پذیر مانند نور خورشید و باد جایگزین می شود. با امکان دسترسی بیشتر به این منابع ، ترکیه به عنوان یکی از کشورهای ایده آل برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گرفته است. دولت ترکیه همچنین با هدف کاهش وابستگی به مصرف انرژی کشور ، معافیت مالیاتی را برای حمایت از سرمایه گذاران در نظر گرفته است.

 

مراقبت های بهداشتی

 

در سالهای اخیر ، ترکیه به کشوری تبدیل شده است که بیماران از خارج از کشور تصمیم می گیرند خدمات پزشکی مورد نیاز خود را دریافت کنند. دولت ترکیه با توافقات انجام شده با سایر کشورها این کیفیت کشور را تقویت می کند. سرمایه گذاری در این بخش با امکانات تازه افتتاح شده مانند بیمارستان ها و کلینیک ها ادامه دارد. ترکیه یکی از کشورهای مورد علاقه برای گردشگری پزشکی است. این اشتباه نخواهد بود که بگوییم این جریان بیمار حتی پس از همه گیری کرونا نیز به افزایش خود ادامه خواهد داد.


Properties
1
Footer Contact Bar Image