سرمایه گذاری در املاک در آلانیا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سرمایه گذاری در املاک در آلانیا

آلانیا یک شهر تفریحی ساحلی است که در منطقه مدیترانه ای ترکیه واقع شده است. این یک شهر کوچک ساحلی است که ترکیبی بی نظیر از تاریخ ، صلح ، ماجراجویی و آرامش را برای بازدیدکنندگان خود ارائه می دهد. آلانیا بین کوه های توروس و دریای مدیترانه گرفتار شده است ، طبیعتاً موقعیت مکانی مطلوبی دارد. در طول تاریخ ، آلانیا یک سنگر محلی برای بسیاری از تمدن ها از جمله بیزانس و امپراتوری عثمانی بوده است. آلانیا با داشتن میراث فرهنگی ، آب و هوای گرم ، شگفتی های طبیعی شگفت انگیز و کشاورزی غنی ، یکی از مشهورترین مقاصد گردشگری در ترکیه است. آلانیا شهری کوچک است که با ساختار جغرافیایی توانایی میزبانی از هزاران نفر را دارد. این شهر شگفت انگیز مسئول ۹٪ بخش گردشگری ترکیه و ۳۰٪ خرید املاک و مستغلات خارجی در ترکیه است. چنین تعداد بالایی از قدرت گردشگری و پروژه های املاک و مستغلات ثابت می کند که آلانیا شهری با ارزش است. هر ساله ، تعداد زیادی از جشنواره های خرید ، رویدادهای ورزشی و کنسرت ها شهر را با حضور مردم در سراسر جهان روشن می کنند. آلانیا چندین تجربه با کیفیت بالا را برای همه بازدید کنندگان خود ارائه می دهد. این شهر که به طور مداوم در حال رشد است یکی از با ارزش ترین شهرهای ترکیه برای سرمایه گذاری است.

تاریخ

اگرچه آلانیا یکی از پرجمعیت ترین شهرهای ترکیه نیست ، اما یکی از قدیمی ترین شهرک های جهان است. مطالعات باستان شناسی نشانه هایی از اشغال انسان در غار کارائین را نشان می دهد که قدمت آن به ۲۰ هزار سال قبل از میلاد مسیح برمی گردد و جزئیات شواهد نشان می دهد بندری وجود داشته است که در قسمت جنوبی شهر در دوران عصر مفرغ وجود داشته است. تا زمان گسترش مسیحیت ، آلانیا یک شهر مهم بندری برای دزدان دریایی بود و بیشتر توسط دزدان دریایی مدیترانه اشغال می شد. بعداً ، آلانیا در دوران امپراتوری بیزانس ، یک اسقف نشین حیاتی بود که بسیاری از کالاهای کشاورزی را تأمین می کرد. بیزانس پس از نبرد مانزیکرت در سال ۱۰۷۱ به دست ترکان سلجوقی کنترل شهر را از دست داد. آلانیا دوران سلطنتی خود را در دوران سلجوقیان با ساخت دیوارهای شهر ، ارگ دوقلو ،کیزیل کوله ، زرادخانه و افزایش نیروی دریایی سپری کرد. همه این مفاهیم منجر به عملکرد آلانیا به عنوان یک بندر مهم دریایی در دریای مدیترانه شد. از سال ۱۴۷۱ ، آلانیا در مرزهای کشور در حال رشد امپراتوری عثمانی به ارث رسید. رشد مداوم و تسخیر بسیاری از شهرهای مهم منجر به از دست رفتن اهمیت آلانیا شد. متحمل خسارات قابل توجهی از جنگ جهانی اول ، آلانیا تا تلاش های دولت ترکیه برای تبدیل آن به یک سایت گردشگری ارزشمند ، قادر به پیشرفت نبود. آلانیا با مدیریت صحیح شهر ، نوسازی اماکن تاریخی ، دسترسی به جاده ها و فرودگاه ها و مشوق های دولتی ، با جلب توجه بسیار زیادی از مردم سراسر جهان ، شکوفا شد.


سرمایه گذاری در املاک در آلانیا image1

 

جغرافیا و اقلیم

آلانیا که بین کوههای توروس و خلیج آنتالیا واقع شده است ، شامل بیش از ۷۰ کیلومتر خط ساحلی ، یک فرهنگ زیستی غنی و متنوع و یک رودخانه است که به دریای مدیترانه می ریزد. آلانیا دارای آب و هوای مدیترانه ای گرم و تابستانی با تابستانهای طولانی ، گرم و خشک است زیرا شعار آن شهر "جایی که خورشید لبخند می زند" است. "با توجه به وجود کوههای زیاد ، آلانیا حتی گاهی اوقات شهر قادر به دریافت برف است.

سرمایه گذاری در املاک در آلانیا

آلانیا با آینده امیدوار کننده خود یکی از با ارزش ترین شهرهای ترکیه برای سرمایه گذاری در املاک است. با بی شمار پروژه های برجسته و افزایش جمعیت ، سرمایه گذاران از ترکیه و سراسر جهان به آلانیا علاقه مند هستند. به خصوص ، آلانیا بیشتر توسط سرمایه گذاران آلمانی و انگلیسی ترجیح داده می شود. زندگی در آلانیا در بشقابی با طعم های غنی عرضه می شود. یا اگر می خواهید به طور کامل دریای مدیترانه زندگی کنید یا یک زندگی شبانه پر از مهمانی و ماجراجویی ، آلانیا همه آنها را به شما پیشنهاد می دهد. بیایید نگاهی دقیق به برخی از بهترین پروژه های آلانیا بیندازیم.

Euro Residence XVI

با اتصال مرکز شهر به دریا ، این پروژه با امکانات بی حد و حصر مناسب شماست. Euro Residence XVI با نزدیک بودن ۷۰۰ مایل به دریا و تنها ۱۵ دقیقه رانندگی تا مرکز شهر ، مکانی برای زندگی است. این پروژه همچنین یک استخر روباز ، سالن ورزشی ، سونا ، ژنراتور و موارد دیگر را فراهم می کند.

Beryl Riverside

احاطه شده به مراکز خرید ، مدارس و بیمارستان ، بریل ریورساید قصد دارد زندگی ای را در مرکز شهر برای شما فراهم کند که احساس کنید در تعطیلات هستید. واقع در سریعترین منطقه در حال توسعه آلانیا ، Berly Riverside با گزینه های عالی ارائه می شود. با داشتن این امکانات زیاد ، این پروژه بهترین انتخاب برای شما و خانواده شما است.

Mediterranean Premium Villas

اگر می خواهید زندگی آرام و مجللی در ساحل دریای مدیترانه داشته باشید ، ویلاهای Premium مدیترانه بهترین انتخاب برای شماست. این منطقه با کیفیت بالا که در منطقه کارگیکاک آلانیا واقع شده است ، فقط ۶۰۰ متر از دریا فاصله دارد. آسایش و آرامش با مناظر باورنکردنی همان چیزی است که این پروژه به شما ارائه می دهد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image