مدارک مورد نیاز برای درخواست تابعیت ترکیه

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

مدارک مورد نیاز برای درخواست تابعیت ترکیه

اهمیت تابعیت ترکیه

ترکیه با زیبایی طبیعی ، ارزش فرهنگی ، قدرت اقتصادی و مزیت جغرافیایی زندگی با کیفیت بالا و امکانات بی حد و مرز را برای شهروندان خود ارائه می دهد. ترکیه درهای خود را برای تابعیت ترکیه به روی همه مردم سراسر جهان می گشاید. به دلیل موقعیت جغرافیایی و سیاست های کشور یکی از با ارزش ترین شهروندی هاست ، مزایای بسیار ارزشمندتری را برای شهروندان خود ارائه می دهد. ترکیه اجازه ورود بدون ویزا به ۷۷ کشور را دارد ، این امکان را دارد که در مرز ۴۲ کشور ویزا دریافت کنید بسیاری از مزایای گذرنامه دیگر نیز دارد. تابعیت ترکیه ارزش خود را برای همه ثابت می کند. شهروند ترکیه بودن به طریقی متفاوت به نفع هر شخص است. در حالی که یک شخص تجاری ممکن است با مراجعه به کشورهایی مانند هنگ کنگ ، ژاپن و بسیاری دیگر از کشورها بدون داشتن ویزا از قدرت گذرنامه بهره ببرد ، ممکن است زندگی یکدیگر در فرهنگ غنی و تسکین دهنده آنها آرامش پیدا کند. با گذراندن مراحل کوچک ، شهروندی ترکیه برای متقاضیان و اعضای محترم خانواده اعطا می شود. روش شهروندی ترکیه کاملاً ساده است و ما در اینجا در ترمگلوبال تمام تلاش خود را می کنیم تا به مشتریان در این فرآیند کمک کنیم.

تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری

ترکیه روش های مختلفی برای دستیابی به اخذ تابعیت را ارائه می دهد. یکی از سریعترین و آسانترین راههای دریافت تابعیت ترکیه سرمایه گذاری است. برنامه تابعیت به سرمایه گذاری ترکیه در سال ۲۰۱۷ به منظور افزایش تقاضای شهروندی ، سرمایه گذاری خارجی و تقویت بخش املاک و مستغلات ترکیه توسط مقامات دولتی آغاز شده است. گرفتن تابعیت هر دو به اقتصاد شخص و کشور کمک می کند ، زیرا ترکیه یکی از امیدوار کننده ترین کشورها برای سرمایه گذاری است. ترکیه انواع مختلفی از سرمایه گذاری را ارائه می دهد. یکی از منتخب ترین موارد در بین سرمایه گذاران خارجی از طریق املاک و مستغلات است. خرید حداقل 400،000 دلار املاک و مستغلات برای شهروندی ترکیه کافی است. روش های دیگری مانند سرمایه گذاری 500.000 دلار برای کمک سرمایه ، واریز ارز معادل 500،000 USD به بانک ترکیه ، واریز ارز معادل 500،000 USD به اوراق قرضه دولت ترکیه و ایجاد اشتغال برای حداقل پنجاه نفر وجود دارد.

مدارک مورد نیاز برای درخواست تابعیت ترکیه

درخواست برای تابعیت ترکیه فرایندی است که باید با دقت و با کمک مشاوران متخصص در این زمینه انجام شود. برای دریافت پشتیبانی حرفه ای با ما در TremGlobal تماس بگیرید. از آنجا که تابعیت ترکیه به روش های مختلفی وجود دارد ، هر پروسه نیاز به مجموعه اسناد متفاوتی دارد. اجازه دهید هر یک از آنها را بررسی کنیم.

اسناد مورد نیاز برای درخواست تابعیت ترکیه توسط سرمایه گذاری

ما در مورد میزان سرمایه گذاری مورد نیاز برای درخواست تابعیت ترکیه صحبت کرده ایم. اگر سرمایه گذار به مبالغ ذکر شده برسد ، باید این مدارک را بدست آورد:

فرم درخواست

۴ عکس بیومتریک که در ۶ ماه گذشته گرفته شده است

گذرنامه ، کپی گذرنامه که دفتر اسناد رسمی ترجمه ترکی تأیید کرده باشد

گواهی تولد

اطلاعات اقوام ترک درجه یک یا درجه دو ، در صورت وجود

گزارش بهداشتی به دست آمده از یک مرکز پزشکی رسمی نشان می دهد که متقاضی هیچ بیماری عفونی ندارد

پرداخت هزینه درخواست

سند وضعیت مدنی ، وضعیت تاهل متقاضیان را نشان می دهد. در صورت ازدواج ، یک سند معتبر که نشان دهنده رابطه خانوادگی باشد نیز لازم است

گواهی انطباق (انطباق دارایی به دست آمده که می توان از اداره سند مالکیت به دست آورد)

رسید اثبات معامله سرمایه گذاری

اینها اسنادی است که برای شروع روند ارزیابی تابعیت ترکیه مورد نیاز است. هر سندی که ذکر شده است باید توسط یک مقام تأیید شده به ترکی ترجمه شود. وزارت اسنادی را که به ترکی ترجمه نشده اند تأیید نمی کند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ تابعیت ترکیه از طریق ازدواج

نکاتی وجود دارد که باید برای افرادی که می خواهند از طریق ازدواج تابعیت ترکیه را بدست آورند مورد توجه قرار گیرد. تابعیت ترکیه مستقیماً از طریق ازدواج حاصل نمی شود. خارجیانی که با شهروندان ترکیه ازدواج کرده اند باید حداقل سه سال یا بیشتر بعد از ازدواج درخواست دهند. اسنادی که لازم است اعمال شوند عبارتند از:

فرم درخواست

۲ عکس بیومتریک

گواهی تولد

اصل شناسنامه / شناسنامه همسر ترک

اصل سند ازدواج

شناسنامه اصلی متقاضی و ترجمه ترکی تأیید شده آن

نسخه های گذرنامه محضری متقاضی و ترجمه ترکی تأیید شده آن

اگر متقاضی تابعیت کشور دیگری را در اختیار داشته باشد ، باید کپی محضری سند تابعیت (مانند: گواهی تابعیت ، گذرنامه ، شناسنامه) همراه با ترجمه رسمی ترکی ارائه شود.

اسنادی که اقامت مشترک زوجین در ۳ سال گذشته را نشان می دهد (گواهینامه رانندگی ، قرارداد اجاره ، سند اعتماد ، اظهارنامه بانکی ، قبوض تسهیلات و غیره)

گواهی حسن خلق یا سند عدم سو پیشینه از مقامات محلی با ترجمه های معتبر ترکی اخذ شده است

۸ عکس پاسپورت جلو از متقاضی گرفته شده در ۶ ماه گذشته با نام و نام خانوادگی در پشت هر عکس نوشته شده است (همه عکس ها باید یکسان باشند ، عکس های تکراری رایانه پذیرفته نمی شوند)

۴ عکس پاسپورت همسر ترک در ۶ ماه گذشته گرفته شده است (همه عکسها باید یکسان باشند ، عکسهای تکراری رایانه پذیرفته نمی شوند)

شهادت نامه های ۲ شهروند ترکیه که از آشنایان متقاضی هستند (کپی شناسنامه / شناسنامه ، آدرس منزل و شماره تلفن های آشنایان باید همراه با نامه ارائه شود)

حتی اگر به دست آوردن تابعیت ترکیه آسان است ، باید مراقب همه این مراحل باشید. ما به عنوان ترمگلوبال تمام تلاش خود را می کنیم تا رضایت مشتریان خود را جلب کرده و با نهایت دقت در این روش ها به آنها کمک کنیم.

اگر می خواهید این اسناد را به سرعت و بدون اتلاف وقت جمع آوری و ترتیب دهید ، می توانید مدارکتان را به ما بفرستید. اگر می خواهید روش شهروندی را با مشاوران حرفه ای خود اداره کنیم ، اکنون با ما تماس بگیرید.


Properties
1
Footer Contact Bar Image