پروژه های در حال ظهور در باشاکشهیر

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

پروژه های در حال ظهور در باشاکشهیر

باشاکشهیر به عنوان مرکز توجه توسعه دهندگان املاک و مستغلات در استانبول در سال های اخیر در حال گسترش است. این منطقه که با روند توسعه دقیق برنامه ریزی شده و سهام مسکن جدید خودنمایی می کند ، از نظر نزدیکی به پروژه های بزرگ ، از پتانسیل بالایی برخوردار است. منطقه با تأمین مزیت حمل و نقل با سرمایه گذاری در مترو و جاده ، پروژه های خود را مانند بیمارستان های شهر ، منطقه صنعتی سازمان یافته ، میادین شهر و پارک ها به توسعه خود ادامه می دهد. باشاکشهیر ، که شامل باهچهشهیر ، اسپاراتاکوله، کایاشهیر و باهچه کنت است ، در حال ساخت است تا با حمل و نقل ، زیرساخت ها و پروژه های مسکن مارک دار خود به یک قطب جدید شهر تبدیل شود. اگر به فکر خرید خانه هستید ، می توانید مقاله ما را بخوانید جایی که ما پروژه های در حال گسترش را در باشاکشهیر ذکر کردیم.


پروژه های در حال ظهور در باشاکشهیر image1


Vale Side

کیفیت زندگی مورد نظر شما در استانبول با پروژه واله ساید در انتظار شماست که کاملاً آسایش ، ایمنی و انتظارات شما و عزیزانتان را برآورده می کند. واله ساید با درک معماری پیشرفته ای مجهز به آخرین فن آوری ظهور کرده است. جزئیات پروژه برای راحتی و ایمنی شما با دقت طراحی شده است. پروژه واله ساید ، که بسیار به اتصال پل یاووز سلطان سلیم و فرودگاه جدید استانبول نزدیک است ، به شما امکان می دهد زمان بیشتری را در کنار عزیزان خود در محل واقع در مجاورت مترو و حمل و نقل عمومی بگذرانید. این شما هستید که هر لحظه که نیازی به گذراندن در ترافیک ندارید و بهترین نقاط استانبول را کشف خواهید کرد. ساکنان واله ساید از سونا ، استخر شنا ، حمام ترکی ، زمین بازی ، پارکینگ داخلی و سرویس امنیتی ۲۴ ساعته بهره مند می شوند.


پروژه های در حال ظهور در باشاکشهیر image2


Pearl City

پروژه Pearl City که در انتظار ساکنان جدید خود است ، زندگی در امنیت و راحتی را ارائه می دهد. Pearl City ترکیبی از راحتی و کیفیت بی وقفه با امکانات گسترده اجتماعی ، مناطق وسیع و چشم نواز ، فضای داخلی و فضای باز و زمین های بازی کودکان و طرح های کاربردی داخل آپارتمان است که زندگی را آسان تر می کند. علاوه بر این ، یک زندگی اجتماعی شگفت انگیز در شهر مروارید در انتظار شماست. اوقات خوشی را در کنار عزیزانتان در سینما ، رستوران ها و کافه های مجتمع خواهید داشت.


پروژه های در حال ظهور در باشاکشهیر image3


Midtown Prestige Residence

زندگی کاملاً جدیدی در معتبرترین منطقه باشاکشهیر برای شما در حال گسترش است. Midtown Prestige Residence با مناطق سبز ، امکانات اجتماعی ، زمین های ورزشی ، استخرهای لوکس، زمین های بازی کودکان ، کیفیت زندگی و ارزش شما را به استانبول می بخشد. با وجود مرکز خرید در این پروژه، زندگی مدرن در این پروژه تفسیر مجدد می شود. این پروژه بسیار نزدیک به اتصال پل Yavuz Sultan Selim ، فرودگاه جدید و وسایل حمل و نقل عمومی است. این پروژه در محل اتصال بزرگراه TEM و بزرگراه شمالی مرمره واقع شده است.


پروژه های در حال ظهور در باشاکشهیر image4


Lake Panorama

خانه های دریاچه پانوراما ، یکی از مراکز زندگی مورد علاقه طرف اروپایی ، از ۱۴۳۱ اقامتگاه و ۴۰ واحد تجاری تشکیل شده است. این پروژه با ارائه اتاق های نشیمن وسیع با حمام اختصاصی ، اتاق رختکن اختصاصی و بالکن های بزرگ ، مجهز به سیستم های خانه هوشمند است. استخر روباز ، استخر سرپوشیده ، زمین های بازی کودکان ، مرکز تناسب اندام ، زمین بسکتبال ، زمین والیبال ، زمین تنیس و تراس آفتاب در خانه های دریاچه پانوراما در انتظار صاحبان خانه است.


پروژه های در حال ظهور در باشاکشهیر image5


Laila Houses

برنامه راه حل های خانه های لیلا مناسب برای سبک زندگی خانوادگی ، اندازه و کیفیت مناطق اجتماعی ، فضاهای باز و بسته از نوع طبیعت برای پاسخگویی به تمام نیازهای خریداران است. محیطی که برای سرمایه گذاران جذاب باشد و کیفیت زندگی بالایی را به ساکنان آن ارائه دهد ، با ترکیب نیاز تقاضای بازار با رویکردی محترمانه ، کل نگر و آینده نگر به اکوسیستم های موجود و آینده فراهم می شود. امکانات و خدمات ارائه شده توسط این پروژه: امنیت ، زمین های بازی ، مناطق تفریحی ، مسیرهای پیاده روی ، اتاق بخار ، سونا ، پارکینگ داخلی و فضای باز.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه های مسکن با ترمگلوبال تماس بگیرید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image