برنامه های رفاه اجتماعی در امارات

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سرزمین درخشان شبه جزیره عربستان، امارات متحده عربی اکنون مهد همه درخشان ترین مردم در سراسر جهان است. امارات متحده عربی که در زمینه های مختلف بی شماری در جهان پیشتاز است، فرصت های عالی را برای همه ساکنان خود فراهم می کند. آزادی در امارات متحده عربی با امکانات بسیار خوبی برای انجام هر کاری که دوست دارید به سبک خود انجام دهید. در امارات همه چیز برای همه وجود دارد. با دولت توجه و سخت کوش آنها که هدفشان ارائه بهترین ها برای ساکنانش است، هرگز با مشکلاتی روبرو نخواهید شد که حل نشوند. و با برنامه های متعدد رفاه اجتماعی که در حال حاضر در حال اجرا هستند، شما این شانس را دارید که حمایت مورد نیاز خود را دریافت کنید. اجازه دهید نگاهی دقیق تر به برنامه های رفاه اجتماعی در حال حاضر در امارات متحده عربی بیندازیم.

سیستم رفاه اجتماعی امارات متحده عربی

در حال حاضر یک سیستم رفاه اجتماعی تعمیم یافته توسط دولت فدرال وجود دارد که مراقبت ویژه ای از زنان بیوه، مطلقه ها، معلولان، سالمندان، یتیمان، از نظر پزشکی ناتوان، خانواده های زندانیان، از نظر مالی ناشایست، زنان رها شده و اتباع امارات متحده عربی که به دلایلی فراتر از آنها نمی توانند امرار معاش کنند، می کند. کنترل. امارات متحده عربی با فهرست گسترده ای از افراد واجد شرایط برای شرکت در سیستم رفاه اجتماعی، بهترین مراقبت را برای افرادی که به آن نیاز دارند ارائه می دهد. از آنجایی که فقط شهروندان امارات می توانند به طور کلی در سیستم رفاه اجتماعی شرکت کنند، استثنائات ویژه ای نیز برای ساکنان وجود دارد.

میزان و ارزش رفاه اجتماعی که به افراد نیازمند داده می شود به ویژه توسط کابینه امارات متحده عربی و مشاوره وزیر توسعه جامعه تعیین می شود. اگر دریافت کننده کمک های اجتماعی هر نوع درآمد اضافی داشته باشد، این مبلغ با نسبت کاهش می یابد، اما کمتر از 625 درهم برای هر نفر نخواهد بود.

مبلغ کمک را نمی توان لغو یا رد کرد مگر اینکه حکم دادگاه توسط یکی از اعضای خانواده انجام شود. در صورتی که متقاضی هرگونه اطلاعات نادرست را ارسال کرده باشد یا مدارک خود را نادرست انجام داده باشد، وزارتخانه این حق را دارد که کمک را متوقف کند و هر نوع کمک ارائه شده را پس بگیرد. در صورتی که دریافت کننده کمک های اجتماعی صلاحیت رسیدگی و دستیابی به این نوع کمک ها را نداشته باشد، باید قیم قانونی تعیین شود که مبلغ را از طرف او دریافت کند. کل کمک به خانواده ذینفع پس از مرگ داده می شود.

رفاه اجتماعی در برابر بلایا

برنامه های رفاه اجتماعی ویژه برای آسیب دیدگان بلایا نیز کم است. از بلایای طبیعی گرفته تا هر گونه خسارت شخصی دیگر در اثر رویداد خارج از کنترل یک فرد، امارات کمک های اجتماعی ارائه می کند. برای جبران ضررهای آنها، دامنه کمک معمولاً بین 50٪ تا 80٪ از کل ضررهای یک فرد است. این وزارتخانه همچنین موظف است برای آسیب دیدگان این فاجعه مسکن و غذا فراهم کند. امارات متحده عربی با کمک های نقدی فوری و 300 درهم به ازای هر فرد آسیب دیده هر روز، بهترین کار را برای شهروندان خود انجام می دهد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image