ورزش در لندن

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

ورزش در لندن

ورزش جزء اساس زندگی قرن بیست و یکم است و اوقات بی پایان ورزش و سرگرمی را برای افراد فراهم می کند. ورزش می تواند از شر فشارها و استرس های زندگی روزمره ، چه شما در آن شرکت کنید و چه فقط تماشا کنید ، تسکین دلپذیری را به همراه داشته باشد. نمی توان با جمله معروف نلسون ماندلا مبنی بر اینکه "ورزش پتانسیل تغییر جهان را دارد" مخالفت کرد. عادلانه است که برخی از ورزشها بیش از دیگران مورد توجه عموم قرار می گیرند ، به خواندن ادامه دهید تا با پنج مورد از محبوب ترین ورزشهای لندن و انگلستان آشنا شوید.

فوتبال

فوتبال بدون شک از نظر مشارکت و تماشاگران بر چشم انداز ورزشی انگلستان مسلط است. چلسی ، آرسنال و تاتنهام هاتسپور همه در محله های خود بسیار محبوب هستند و تماشاگران زیادی را برای مسابقات خانگی خود ایجاد می کنند. لندن در مجموع ۱۲ باشگاه حرفه ای و ده ها باشگاه آماتور دیگر در فصل ۲۰۱۹/۲۰ دارد که نشان دهنده محبوبیت مداوم این ورزش است.

کریکت

کریکت ورزش ملی انگلستان است و برای اولین بار در قرن ۱۷ محبوبیت پیدا کرد. در انگلستان ، در حال حاضر ۱۸ باشگاه شهرستان حرفه ای وجود دارد ، که همه آنها به نام شهرستانهای قدیمی نامگذاری شده اند. این باشگاه های استان ها هر سال در مسابقات قهرمانی درجه یک شهرستان شرکت می کنند ، که شامل دو لیگ از نه تیم است که به مدت چهار روز با هم رقابت می کنند.

مسابقه اسب دوانی

رویال اسکات و گرند نشنال دو رویداد مهم مسابقه اسب دوانی هستند که از ورزش فراتر رفته و در تصور عموم خود را محکم جا داده اند. صرفنظر از این که این حرکت در زمین صاف یا بلندتر باشد ، میلیون ها نفر از تجزیه و تحلیل شانس شرط بندی در این ورزش در طول سال لذت می برند. Sandown و Kempton تنها دو مورد از بسیاری از مسابقات مسابقه ای در منطقه لندن هستند که میزبان برخی از مسابقات اسب سواری بسیار سرگرم کننده است.

گلف

گلف یکی از پرطرفدارترین ورزش ها در انگلستان است که بیش از هر کشور دیگری در اروپا دارای رشته های ورزشی است. بازی حرفه ای توجه زیادی را از طرف طرفداران دوره و همچنین بینندگان تلویزیون جلب می کند. رویدادهای بزرگی مانند بریتانیا اوپن و جام رایدر نیز در انگلستان بسیار محبوب هستند و به تقویت موقعیت گلف به عنوان یک ورزش محبوب کمک می کند.

راگبی

اتحادیه راگبی و لیگ راگبی دو مورد از محبوب ترین ورزش های تیمی حرفه ای و تفریحی در انگلستان هستند. این دو بازی قوانین متفاوتی دارند ، مانند تعداد شرکت کنندگان و نحوه پیشرفت توپ. در انگلستان ، لیگ فوتبال راگبی نهاد تنظیم کننده لیگ راگبی است. تیم لیگ راگبی انگلیس ، چلنج کاپ ، سوپرلیگ و قهرمانی ، که ساختار حرفه ای و نیمه حرفه ای بازی در انگلستان را تشکیل می دهند ، از سالن سرخ در لیدز اداره می شوند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image