تحصیل در کشور در کانادا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

کانادا خانه موسسات آموزشی معتبر جهان است. هر ساله دانشجویان زیادی از سراسر جهان کانادا را برای برنامه های تحصیلی خود در خارج از کشور انتخاب می کنند. البته کیفیت موسسات آموزشی کانادا و سیاست های موفق این کشور در این امر موثر است.

هر کجا که برای تحصیل انتخاب کنید، تجربه زندگی کانادایی را دوست خواهید داشت. با وجود شرایط آب و هوایی سرد، کانادا کشوری بسیار توسعه یافته است که از نظر شاخص های اقتصادی و توسعه انسانی رتبه بالایی دارد. جای تعجب نیست که کانادا دو سال متوالی به عنوان بهترین کشور برای تحصیل در خارج از کشور انتخاب شده است.

همچنین، مردم کانادا جامعه‌ای بسیار بردبار هستند، به این معنی که دانشجویان بین‌المللی از هر کجا که باشند مورد استقبال قرار می‌گیرند.

موسسات آموزش عالی در کانادا به دو دسته کالج و دانشگاه تقسیم می شوند. مدت آموزش برای اکثر بخش ها چهار سال است. دوره آموزش بهداشت، حقوق و برخی از بخش های فنی می تواند 5-6 سال باشد. نمی توان در مورد شهریه ها چیزی واضح گفت، زیرا شهریه مدارس استان به استان متفاوت است. همچنین امکان تحصیل در کانادا با بورسیه تحصیلی نیز وجود دارد. بسیاری از دانشگاه ها برنامه های بورسیه ای را برای تشویق دانشجویان ایجاد می کنند.

زبان رسمی کانادا انگلیسی و فرانسوی است. بنابراین، دانشجویانی که در اینجا تحصیلات دانشگاهی دریافت می کنند، می توانند زبان خارجی خود را نیز بهبود بخشند. سیستم آموزشی ممکن است بسته به استان متفاوت باشد.

سیستم آموزشی کانادا از نظر اهمیتی که برای تحقیق قائل است، در بین سیستم‌های آموزشی پیشرو در جهان قرار دارد. در مقایسه با سیستم های آموزش عالی بسیاری از کشورها، سیستم آموزشی کانادا را می توان انعطاف پذیرتر دید. صرف نظر از میزان تحصیلات، به دانش آموزان چندین گزینه برای انتخاب داده می شود. بنابراین دانشجویان می توانند آزادانه موضوع مورد مطالعه خود را انتخاب کنند.

ترم های تحصیلی دانشگاه های کانادا بیشتر بین سپتامبر و می است. در یک سال دو یا سه ترم وجود دارد. آزمون خاصی برای ورود به دانشگاه وجود ندارد. دانشگاه ها شرایط پذیرش دانشجو را تعیین می کنند و هر دانشجو جداگانه ارزیابی می شود.

شرایط مورد نیاز برای پذیرش تحصیلی

• نتایج آزمون مهارت زبان (آیلتس، تافل)

• درجات و امتیازات

• مدرک دیپلم یا فارغ التحصیلی

• اسناد نشان دهنده پیشرفت تحصیلی

• اسنادی که دستاوردهای اجتماعی را نشان می دهد

Properties
1
Footer Contact Bar Image