تحصیل در اسپانیا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

تحصیل در اسپانیا

اسپانیا یکی از پربازدیدترین کشورهای اروپایی است و بسیاری از دانشجویان بین المللی آن را به عنوان محل آموزش انتخاب می کنند تا با فرهنگ و شیوه زندگی جذاب این کشور آشنا شوند. پادشاهی اسپانیا غرق در تاریخ است و تجربیات دل انگیزی را در شهرهای بزرگ ، مناطق روستایی و ساحل ارائه می دهد.

دانشگاه های اسپانیا

اسپانیا میزبان بسیاری از دانشگاه ها است که بسیاری از آنها شهرت جهانی بالایی دارند و در رتبه بندی های بین المللی طبقه بندی می شوند. اگرچه اکثر موسسات اسپانیایی به زبان اسپانیایی آموزش می بینند ، اما روند رو به رشدی نسبت به برنامه های درجه انگلیسی بیشتر وجود دارد.

دانشگاه بارسلونا ، دانشگاه the Complutense University of Madrid و Universidad Autónoma de Madrid از معروف ترین دانشگاه های دولتی اسپانیا هستند.

اگر به دنبال دریافت مدرک MBA هستید ، اسپانیا می تواند مکان مناسبی برای رفتن باشد. سه مدرسه از ۱۰ مدرسه تجاری برتر اروپا در اسپانیا واقع شده اند: IESE Business School ، IE Business School و Esade Business School.

هزینه زندگی و شهریه در اسپانیا

هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی از ۷۵۰ یورو تا ۲۵۰۰ یورو در سال متغیر است ، در حالی که هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بین ۱۰۰۰ یورو تا ۳۵۰۰ یورو در سال متغیر است و اسپانیا را برای دانشجویان بین المللی انتخابی مقرون به صرفه است. هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی توسط آنها تعیین می شود و می تواند تا ۲۰.۰۰۰ یورو در سال برسد.

اگرچه هزینه زندگی در اسپانیا بسته به موقعیت مکانی متفاوت است ، اما می توان با بودجه دانشجویی خوب زندگی کرد. غذا ارزان و با کیفیت است و تعداد زیادی فروشگاه های پوشاک با طراحان ارزان قیمت وجود دارد. از طرف دیگر ، اقامت در شهرهای بزرگ مانند مادرید و بارسلونا ممکن است گران باشد. اگر بودجه کمی دارید ، والنسیا یا سویا می توانند انتخاب بهتری باشند. به یاد داشته باشید که حمل و نقل عمومی در اسپانیا هم کارآمد و هم مقرون به صرفه است ، بنابراین شما قادر خواهید بود بدون در نظر گرفتن محل تحصیل خود ، هر آنچه را که این کشور ارائه می دهد ، کشف کنید.

زندگی دانشجویی در اسپانیا

در حالی که چندین برنامه زبان انگلیسی در اسپانیا موجود است ، ممکن است بخواهید قبل و در طول سفر مهارت های زبانی خود را تقویت کنید. این کار ارتباط با مردم محلی را بسیار ساده تر می کند و در عین حال به شما چهارمین زبان رایج دنیا را نیز ارائه می دهد. بدست آوردن چند عبارت در زبان محلی برای مناطق خاصی مانند کاتالونیا ضرری ندارد.

با این حال ، تحصیل در اسپانیا یک فرصت یکبار در طول زندگی است. در جامعه فعال و متنوع دانشجویی کشور ، می توانید دوستان زیادی پیدا کنید. دانش آموزان در اسپانیا سخت کار می کنند ، اما آنها همچنین بسیار سرگرم می شوند.

Properties
1
Footer Contact Bar Image