بلندترین ساختمانهای کانادا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بلندترین ساختمانهای کانادا

کانادا یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان است. شهرهای این کشور با آسمان خراش های زیبایی آراسته شده اند. بیشتر آنها در بزرگترین شهر کانادا ، تورنتو واقع شده اند. در اینجا برخی از بلندترین ساختمانهای واقع در کانادا را نام برده ایم.

The One

د وان یک آسمان خراش واقعاً بلند است که در تورنتو کانادا واقع شده است. هنوز در دست ساخت است و پس از اتمام سال آینده ، بلندترین ساختمان در کانادا خواهد بود. ۳۰۹ متر قد و از ۸۵ طبقه تشکیل شده است. این ساختمان اولین آسمان خراش کانادایی با بیش از ۳۰۰ متر ارتفاع است. انتظار می رود یکی به صورت تجاری و ساختمان هتل باشد.


بلندترین ساختمانهای کانادا image1


CN Tower

 CN Tower یک برج ارتباطی و رصدی است که در انتاریو در حال ساخت است. این ساختمان رکورد "بلندترین سازه مستقل جهان" را داشت تا اینکه برج خلیفه در سال ۲۰۰۷ ساخته شد. برج CN نهمین ساختمان بلند در حال حاضر در جهان است. طول آن ۵۵۳ متر و معادل یک ساختمان ۱۴۷ طبقه است. این برج یکی از مهمترین سازه های جهان و همچنین در لیست عجایب هفتگانه جهان است.

The St. Regis Toronto

سنت رجیس تورنتو ساختمانی مختلط با واحدهای مسکونی و هتل است. این ساختمان همچنین در منطقه مالی تورنتو واقع شده است. این ساختمان با ۲۷۷ متر ارتفاع یکی از بلندترین ساختمان های کانادا است. شرکت دونال ترامپ پیش قسمت هتل را مدیریت می کرد ، اما به دلیل حاشیه ها، مدیریت آن در سال ۲۰۱۷ تغییر کار کرد.

اقامتگاه های  YSL

آسمان خراش عظیم دیگری در تورنتو واقع شده است. YSL Residences بعد از The One با ۲۹۹ متر دومین برج بلند کانادا است. از ۸۵ طبقه تشکیل شده است. YSL Residences یک ساختمان مسکونی درست مانند نام آن است .

Scotia Plaza

اسکوتیا پلازا ساختمانی است که شامل دفاتر تجاری است. شامل ۱۹۰.۰۰۰ متر مربع فضای اداری در ۶۸ طبقه است. ارتفاع اسکوتیا پلازا ۲۷۵ متر است.


بلندترین ساختمانهای کانادا image2

 

First Canadian Place

در ابتدا ساختمان بانک ، First Canadian Place در منطقه مالی تورنتو واقع شده بود. در سال ۱۹۷۵ تکمیل شد و بلندترین آسمان خراش کانادا بود. این ساختمان اداری از ۷۲ طبقه تشکیل شده است و دارای ارتفاع ۲۹۸ متر است. First Canadian Place همچنین عنوان سومین سازه بلند ایستاده در کانادا را دارد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image