بلندترین ساختمانهای ایالات متحده آمریکا

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

بلندترین ساختمانهای ایالات متحده آمریکا

دستاوردهای معماری با کمک فناوری و مهندسی روز به روز بیشتر می شود و ما شاهد نمونه های شگفت انگیز آنها در سراسر جهان هستیم. ایالات متحده آمریکا یکی از کشورهایی است که از پیشرفت های مدرنی که در آسمان خراش های مستقر در ایالت های آن دیده می شود ، بهره می برد.

ما برخی از بلندترین ساختمانهای ایالات متحده آمریکا را در زیر لیست کرده ایم.

Salesforce Tower, CA

برج Salesforce به عنوان یک آسمان خراش اداری 1070 فوت است و 61 طبقه دارد. پس از اتمام آن در سال 2018 ، این ساختمان به بلندترین ساختمان در منطقه سانفرانسیسکو تبدیل شد. طرح معماری چشم نواز متعلق به معماران Pelli است. اگرچه این ساختمان به دلیل عوض کردن نمای شهر مورد انتقاد اهالی محل قرار گرفت ، اما عنوان محبوب خود را حفظ می کند. یکی از حقایق جالب درباره Salesforce این است که هفت فوت از برج ایفل بلندتر است.

در طول شب ، این برج میزبان نصب هنری خارق العاده ای توسط هنرمند محلی جیم کمبل در طبقات آخر خود است. Salesforce دارای یک بالابر گوندولایی تک کابینی است که به پارک Salesforce متصل می شود ، جایی که بیشتر مدل های منظره غیر معمول در انتظار بازدید کننده آن هستند.

این پارک هفت روز در هفته باز است و مسیر طناب زنی بین ساعت 8.00 صبح تا 8.00 عصر کار می کند.


بلندترین ساختمانهای ایالات متحده آمریکا image1


Bank of America Tower, NY

این ساختمان در منهتن دارای معماری منحصر به فردی است که چشم نواز است. بانک آمریکا در سال ۲۰۰۹ تحت پروژه ای به ارزش ۱ میلیارد دلار تکمیل شد. گفته می شود که این ساختمان ۶۵ طبقه یکی از سازگارترین ساختمان با محیط زیست در جهان است و از طبقه آخر رو به شرق منظره ای دیدنی دارد.

از ساختمان نزدیک پارک برایانت دیدن کنید ، جایی که می توانید همزمان در یکی از معدود مناطق سرسبز شهر استراحت کنید.


بلندترین ساختمانهای ایالات متحده آمریکا image2


432 Park Avenue، NY

این ساختمان بطور عجیب و باریک در نیویورک به راحتی قابل حفظ است. در کل دارای ۸۸ طبقه با اقامتگاه ها ، رستوران ها و خدمات سبک زندگی لوکس است. تمام اقامتگاه ها منظره ای جذاب از پارک مرکزی و آسمان بالای شهر دارند.

شما می توانید برای یک تجربه ناهار خوری خوب یا سایر رویدادها برای رستوران در طبقه ۱۲ رزرو کنید. Park Avenue همچنین دارای خدمات اسپا ، سونا و ماساژ درمانی برای رزروهای خصوصی است.


بلندترین ساختمانهای ایالات متحده آمریکا image3


Willis Tower, IL

برج ویلیس در شیکاگو که پیش از این با نام برج سیرز شناخته می شد ، یک هارمونی پویا با خود شهر می سازد. این برج از سال ۱۹۷۳ تا ۱۹۹۸ با مجموعه ۱۱۳ طبقه خود عنوان بلندترین ساختمان جهان را داشت.

این ساختمان دارای یک عرشه آسمانی کاملاً شیشه ای است که می توانید شیکاگو را در طبقه ۱۰۳ مشاهده کنید. مکان خود را برای قدم زدن در آسمان ها بصورت آنلاین رزرو کنید یا از سایر امکانات مانند مرکز آموزش ، کافه ، سالن و مراکز کنفرانس در داخل ساختمان لذت ببرید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image