کارهایی که باید در محله چینی های نیویورک انجام شود

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

کارهایی که باید در محله چینی های نیویورک انجام شود

 Chinatownکه در منهتن واقع شده است ، بالاترین میزان تمرکز مردم چین در نیمکره غربی را در خود جای داده است. نه تنها محلی برای زندگی آمریکایی های چینی ، بلکه محله چینی های منهتن نیز یکی از اصلی ترین جاذبه های شهر نیویورک است. با سابقه و ساختار منحصر به فرد خود ، شما در حالی که در نیویورک هستید ،دلتان نمیخواهد بازدید از محله چینی ها را از دست دهید. در اینجا برخی از کارها را می توان در محله چینی های منهتن انجام داد.

معبد ماهایانا

در نزدیکی پل منهتن ، معبد ماهایانا بزرگترین معبد بودایی در شهر نیویورک است. اگر می خواهید فرهنگ چینی را بچشید یکی از مکانهای مهم برای بازدید است. مجسمه بودا را در اینجا باید دید. همچنین می توانید در این معبد نماز بخوانید ، بازدید از آن برای عموم آزاد است. آنها همچنین خدمات بودایی در این معماری منحصر به فرد چینی دارند.

جینگ فونگ

اگر به دنبال یک رستوران سنتی چینی هستید ، جینگ فونگ یکی از گزینه های مناسب شماست. از رشته فرنگی گرفته تا غذاهای دریایی ، برنج تا دیم سوم ، هر آنچه را که می خواهید امتحان کنید در این مکان عظیم کانتونی پیدا خواهید کرد.

Super Taste

 Super Tasteدر وسط محله چینی های منهتن واقع شده و بهترین مکان برای رشته فرنگی های دستی است. بسیاری ازدوستداران سوپ های این رستوران فوق العاده را نیز توصیه می کنند.

Nom Wah Tea Parlor

کافه ی Nom Wah قدیمی ترین رستوران فعال و اولین رستوران کم نور در محله چینی های منهتن است. آنها مبلغ کم نور را به سبک هنگ کنگی ارائه می دهند.

کارخانه بستنی سازی Chinatown

بعد از یک وعده غذایی عالی ، اکنون زمان یک دسر خوشمزه فرا رسیده است. کارخانه بستنی سازی Chinatown که یک خانواده بستنی فروشی است ، طعم های بستنی معمول را با انواع سنتی چینی مخلوط می کند. می توانید طعم های بسیار جالبی مانند کنجد سیاه ، زنجبیل ، دوریان و چای سبز را در اینجا پیدا کنید.

Aji Ichiban

آجی ایچیبان بهشت ​​شیرینی است که در محله چینی های منهتن واقع شده است. میان وعده ها و آب نبات های محلی از سراسر آسیا را می توانید در اینجا پیدا کنید. میوه های خشک ، خشکبار و حتی غذاهای دریایی خشک را می توانید در آجی ایچیبان پیدا کنید.

Canal Street Market

بازار خیابان کانال یک بازار خرده فروشی ، سالن غذا و فضای اجتماع است که بین سوهو و محله چینی ها واقع شده است. ممکن است فروشندگان مواد غذایی مشابه با بازارهای کره جنوبی پیدا کنید. همچنین با بازار در فضای باز می توانید از بوتیک ها و فروشگاه های لباس بی نظیر خرید کنید. خیابان کانال یک بازار بزرگ است و باید از آن دیدن کنید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image