۱۰ دلیل اصلی برای مهاجرت به قبرس

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

۱۰ دلیل اصلی برای مهاجرت به قبرس

اگر به دنبال طبیعت های شگفت انگیز و زیبا مدیترانه ای در شهرهای پرجمعیت هستید، قبرس مناسب ترین انتخاب برای شماست. بهترین جنبه های دریای مدیترانه را می توان به راحتی در هر قسمت کوچکی از قبرس یافت و تجربه ای فراموش نشدنی را برای بازدیدکنندگان آن فراهم می کند. این جزیره که سومین جزیره بزرگ و سومین جزیره پرجمعیت در دریای مدیترانه است، تاریخ طولانی در هم تنیده با تمدن های بی شماری دارد. با وجود اینکه قدمت نشانه‌های حیات انسان به گذشته باز می‌گردد، قبرس زمانی که اسکندر مقدونی آن را در سال ۳۳۳ قبل از میلاد تصرف کرد، ارزش خود را به دست آورد. تحت کنترل بسیاری از ملل مختلف ، قبرس به مدت سه قرن تحت سلطه عثمانی ها بود. بیشتر جمعیت از آن زمان یونانی ها و ترک های قبرسی بودند. قبرس با هزینه های اندک زندگی و فرهنگ غنی، همراه با شگفتی های بی شمار طبیعی و تاریخی، جزیره ای برای زندگی است. اجازه دهید نگاهی دقیق تر به ۱۰ دلیل اصلی برای مهاجرت به قبرس بیندازیم.

اقلیم

قبرس دارای آب و هوای فوق العاده و خاصی است که تابستان های نه چندان گرم و زمستان های کوتاه (گاهی بارانی) دارد. از آنجایی که قبرس در مکانی عالی در دریای مدیترانه واقع شده است، بیش از ۳۰۰ روز قبرس روزهای آفتابی در طول سال است. سواحل آن آب گرم و تمیز را برای بیش از شش یا هفت ماه فراهم می کند، بنابراین می توانید همیشه از بهترین دریاهای آن لذت ببرید.

سبک زندگی

قبرس دارای سبک زندگی منحصربه‌ فردی است که مشابه دیگری در جهان ندارد. هیچ کشور جزیره ای دیگری با موقعیت نزدیک به دیگر کشورها و چنین ویژگی هایی که قبرس دارد وجود ندارد. زندگی در قبرس زندگی دور از استرس و پر از آرامش است.

فرصت ها

ممکن است دیده شود که اگر می خواهید در یک جزیره زندگی کنید - باید امکان

مالی خوبی داشته باشید اما چنین برداشتی برای قبرس کاملاً اشتباه خواهد بود. از آنجایی که قبرس دارای سطوح پایین مالیات بر ارزش افزوده و هر نوع مالیات دیگری است، صنعت خدماتی قوی و جمعیت بالایی دارد که مشاغل بی شماری را برای همه ایجاد می کند. اساساً قبرس را می توان به عنوان "جزیره ثروت" نام برد.

دسترسی به کالاهای مشترک و لوکس

قبرس علاوه بر دسترسی آسان به منابع طبیعی مانند گاز، نفت، سبزیجات، میوه ها، گوشت، محصولات لبنی، لوازم آرایشی و بسیاری موارد دیگر، به دلیل موقعیت مرکزی خود در دریای مدیترانه و بندرهای توسعه یافته، به منابع و کالاهای مجلل دسترسی دارد.

زبان

افراد زیادی با پیشینه های فرهنگی مختلف در قبرس وجود دارند، اما انگلیسی به طور گسترده صحبت می شود - بنابراین مانع زبانی وجود ندارد که باید نگران آن باشید.

آمار جنایت

قبرس مکانی آرام است و تقریباً در هر شهر نرخ جنایت پایینی دارد و این امر آن را به عنوان یکی از امن ترین کشورها برای زندگی ، به ویژه برای خانواده ها نشان می دهد.

مردمی بزرگ

قبرسی ها مردم مهربانی هستند که برای همه از همه جا احترام عمیق قائل هستند و آرزو دارند با مهمان نوازی عالی از هر بازدیدکننده ای پذیرایی کنند. همسایه بودن برای قبرسی ها ارزش زیادی دارد، بنابراین اگر تصمیم دارید در قبرس زندگی کنید، احتمالاً با همسایگان خود دوست خواهید بود.

مراقبت های بهداشتی و درمانی

مراقبت های بهداشتی و امکاناتی که قبرس دارد اهمیت زیادی دارد. بسیاری از کلینیک های مراقبت های بهداشتی خصوصی با کیفیت بالا همراه با بیمارستان های دولتی بسیار مجهز وجود دارد. عملیاتی که امروزه در آنها تکنولوژی پیشرفته و شیوه های عملیاتی رایج است.

حمل و نقل

به دلیل نفوذ زیاد بریتانیا در قبرس، حمل و نقل در قبرس عمدتاً در سمت چپ جاده ها انجام می شود. به غیر از آن، حمل‌ ونقل در قبرس با ارزش‌ها و امکانات شگفت‌ انگیزی همراه است، زیرا بیشتر شهر در این کشور به راحتی به بسیاری از نقاط با جاده‌ های تازه‌ ساخت دسترسی دارد و این امکان را به شما می‌دهد تا با وسیله نقلیه شخصی خود به هر جایی که می‌خواهید بروید.

مسکن

برخلاف تصور بسیاری ، مسکن در جزیره ای ارزشمند مانند قبرس چندان گران نیست. قیمت اجاره و خرید ملک در قبرس در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی تقریباً یکسان است. با چنین فرصتی ، چه چیزی شما را از مهاجرت به قبرس دور می‌کند؟


Properties
1
Footer Contact Bar Image
Whatsapp contact gif for mobile