۱۰ شهر برتر ترکیه که خارجی ها برای خرید ملک در سال۲۰۲۰ ترجیح می دهند

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

۱۰ شهر برتر ترکیه که خارجی ها برای خرید ملک در سال۲۰۲۰ ترجیح می دهند

ترکیه در زمینه املاک و مستغلات یک ستاره در حال ظهور برای سراسر جهان است. در طی سالهای اخیر تعداد خارجیانی که در ترکیه ملک می خرند افزایش قابل توجهی داشته است. از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹، ۲۵۰ درصد در تعداد املاک فروخته شده به خارجی ها افزایش یافته است. چنین رشد خارق العاده ای در این زمینه می تواند مدیون مسائل جهانی یا سیاست های دولت باشد. اما یک نکته که ترکیه را از نظر خارجی ها منحصر به فرد می کند ، ارزش تابعیت آن است. تابعیت ترکیه مزایای بی شماری دارد. تابعیت ترکیه با ارائه توافق نامه های بدون ویزا با بسیاری از کشورها و آینده امیدوار کننده مالی برای همه مطلوب است. دولت ترکیه با داشتن این ارزش بسیار ، راه های مختلف - تا حدودی آسان - را برای به دست آوردن حقوق شهروندی ترکیه ارائه می دهد. فقط داشتن ملکی با ارزش برابر حداقل ۲۵۰.۰۰۰ دلار در مرزهای ترکیه برای درخواست تابعیت ترکیه کافی است. محدود به این نیست میراث فرهنگی ترکیه ، ساختار اقتصادی ، زندگی با کیفیت بالا و بسیاری از امتیازات دیگر باعث خاص بودن ترکیه می شود. حتی در طی بیماری همه گیری جهانی ، تعداد املاکی که خارجی ها خریداری کرده اند در سال ۲۰۲۰ کاهش پیدا نکرده است. با حفظ تعداد خریدها در چنین بحرانی ، ترکیه نشان داده است که این تعداد موقت نیستند بلکه دائمی هستند. بیایید نگاهی دقیق تر به ۱۰ شهر برتر ترکیه که خارجی ها برای خرید ملک در سال ۲۰۲۰ ترجیح داده اند ، بیاندازیم.

استانبول

خوب ، شروع این لیست بدون استانبول جای تعجب دارد. البته ، استانبول در سال ۲۰۲۰ توسط تعداد زیادی نزدیک به ۲۰.۰۰۰ مورد خرید بیشترین خرید املاک توسط خارجی ها بود که تقریبا نیمی از آن را تشکیل می دهد. استانبول در سراسر جهان همیشه درچشم بوده است. استانبول با ساختار چند فرهنگی ، ارزش تاریخی ، اهمیت مالی و جغرافیایی ، فرصت های بی نظیر سبک زندگی و موارد دیگر ، اهمیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای جهان حفظ می کند. ارائه طیف گسترده ای از امکانات برای افرادی که مایل به زندگی در استانبول هستند ، یافتن مطلبی که نیازهای همه را در استانبول برآورده کند آسان است. افرادی که تمایل به زندگی در استانبول دارند ، یک شهر بزرگ با جمعیت و اندازه آن هستند ، ممکن است زندگی در مکان های مختلف را انتخاب کنند که گزینه های مختلفی را ارائه می دهند.

آنتالیا

آنتالیا به عنوان برجسته ترین نقطه در ترکیه برای گردشگران در سراسر جهان ، مقام دوم را در لیست ۱۰ شهر برتر ترکیه که سال گذشته توسط خارجی ها ترجیح داده شده است ، کسب کرده است. آنتالیا با تعداد روزافزون پروژه ها و مدیریت عالی شهر در شهرداری ، یکی از شهرهای مورد علاقه ترکیه بود. سواحل آرامش بخش ، مردم مهربان ، غذاهای غنی و مناظر خارق العاده طبیعت از موارد بسیاری است که آنتالیا را بی نظیر می کند. هر تابستان ، آنتالیا مملو از جهانگردان در سراسر جهان است و همین امر علاقه به سرمایه گذاری را نیز افزایش می دهد. آنتالیا کیفیت بسیار خوبی از دریای مدیترانه و زندگی آرام بخشی برای ساکنان آن ارائه می دهد.

آنکارا

آنکارا ، پایتخت ترکیه ، زندگی پایداری را برای افرادی که مایل به زندگی در این شهر هستند ، ارائه می دهد. آنکارا یک شهر منظم و دور از استرس جمعیت بیش از حد و ساختمان های مملو از جمعیت را فراهم می کند. آنکارا با اهمیت تاریخی و سیاسی خود مکان قابل توجهی در ترکیه است.

بورسا

بورسا به عنوان اولین پایتخت امپراتوری عثمانی و قطب صنعتی ترکیه ، شهری خارق العاده برای زندگی است. واقع در منطقه مرمره ، بورسا مکانی مسحورکننده برای مردم ترکیه دارد. تاریخی که تا ۵۲۰۰ سال قبل از میلاد ادامه دارد ، بورسا یک تاریخ پر جنب و جوش دارد. یکی از اولین شهرک های امپراتوری عثمانی و سپس پایتخت ، بورسا هم به عنوان یک نقطه استراتژیک و هم یک منبع درآمد ارزشمند در طول زمان خدمت می کرد. بورسا با زمین های زراعی بسیار حاصلخیز ، یکی از مهمترین شهرهای دارای قدرت صنعتی قوی در ترکیه بوده است. علاوه بر این ، بورسا هر ساله تعداد زیادی گردشگر را به خود جلب می کند ، کوه اولوداگ یکی از مراکز معروف ورزش های زمستانی است.

یالووا

یالووا از نظر اندازه کوچکترین شهر در ترکیه ، پنجمین شهر مورد علاقه خارجی ها برای خرید ملک در سال ۲۰۲۰ بود. یالووا با زمین های کشاورزی ارزشمند ، زندگی آرامش بخش و دریا تمیز چشمگیر است. یالووا حتی اگر از استحکام صنعتی کمی اما موثر برخوردار باشد ، اغلب به دلیل تعطیلات تابستانی ترجیح داده می شود.

مرسین

مرسین که بزرگترین بندر دریایی ترکیه است ، با نام "مروارید مدیترانه" نامگذاری می شود. مرسین تا حدودی تاریخ غنی دارد که به ۶۳۰۰ سال قبل از میلاد مسیح باز می گردد ، اما این شهر اهمیت خود را در طول جنگ داخلی آمریکا و جنگ جهانی اول بدست آورد. این منطقه با داشتن مزارع مناسب برای تولید قابل توجه پنبه ، به نیروگاهی برای کشورهای دیگر تبدیل شد. بنابراین ، راه آهن ، بنادر و زمین های کشاورزی در چنین تاریخ هایی به طور سرسام آور افزایش یافته و مرسین را به یک مرکز تجاری بزرگ تبدیل کرده است تا چنین تقاضایی را تأمین کند. از امروز ، مرسین همچنان ارزش خود را به عنوان یک مرکز تجاری حفظ می کند. مرسین با طبیعت چشمگیر ، آب و هوای گرم و دریا تمیز زندگی با کیفیتی را برای شهروندان خود فراهم می کند.

ازمیر

ازمیر در منطقه اژه واقع شده است ، سومین شهر پرجمعیت ترکیه است. ازمیر شهری ساحلی با بندرهای متعدد ، ۳۰۰۰ سال سابقه ، معماری خارق العاده و منحصر به فرد و قدرت صنعتی قابل توجه است. ازمیر با اهمیت گردشگری و مالی خود ، اغلب توسط خارجی ها ترجیح داده می شود.

سامسون

شهری که مصطفی کمال آتاتورک جنگ استقلال ترکیه را در آن شعله ور کرد ، این شهر در حال رشد دو دانشگاه ، یک صنعت تولید امیدوار کننده ، مراکز خرید ، چندین بیمارستان و یک اپرای زیبا را در خود جای داده است. سامسون در منطقه دریای سیاه واقع شده و آینده ای روشن را نوید می دهد.

ساکاریا

ساکاریا که در منطقه دریای سیاه بین آنکارا و استانبول واقع شده است ، توسعه و رشد سریع در بسیاری از مناطق را نشان داده است. ساکاریا که در مسیرهای حمل و نقل بسیار پرکاربرد ، هر ساله سرمایه گذاری می کند و پیش بینی می شود که به رشد خود ادامه دهد.

مولا

این شهر با داشتن جاذبه های تاریخی ، سواحل با کیفیت و زندگی شبانه بی پایان ، هر ساله میزبان هزاران گردشگر است. مملو از مشاهیر و جهانگردان از سراسر جهان پر شده است ، یکی از شهرهای مورد علاقه خارجی است که مایل به خرید ملک در ترکیه هستند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image