برترین مناطق استانبول برای سرمایه گذاری

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سرمایه گذاری امن ترین راه برای حفظ پول یا حتی سود کردن است. صنعت املاک و مستغلات به عنوان قابل اعتمادترین گزینه سرمایه گذاری در نظر گرفته می شود زیرا توسط بودجه و محاسبات دقیق تر اداره می شود. علاوه بر این، استانبول که همیشه شهر مورد علاقه بوده است، یکی از مراکز اصلی سرمایه گذاری است.

در کدام منطقه استانبول باید سرمایه گذاری کنید و کدام یک سودمندتر هستند؟

اگرچه پاسخ به این سوالات می تواند با توجه به انتظارات و بودجه سرمایه گذار تغییر کند، اما برخی از مناطق در صدر لیست قرار دارند.

بهترین مناطق سرمایه گذاری در سمت آناتولی

سمت آناتولی یکی از مناطق مورد علاقه است زیرا همیشه بیشتر با طبیعت و آرامش در هم آمیخته است. اگر چه مناطقی که در این سمت به نام استانبول قدیم نامیده می شوند، همیشه پرطرفدار هستند، اما می توان لیستی از پنج منطقه برتر که سال ها شهرت خود را حفظ کرده است تهیه کرد.

اوسکودار

اوسکودار شامل بیلربی باشکوه و برج مایدنز است که مملو از افسانه هاست. سرمایه گذارانی که برای راحتی ارزش قائل هستند در حال تحقیق در این منطقه هستند زیرا تقریباً از هر نقطه آن منظره ای به دریا دارد.

آتاشهیر

آتاشهیر به دلیل فرصت های اقتصادی، مسکن عالی و امکانات آموزشی همیشه جذاب بوده است. حال و هوای آتاشهیر برای کسانی که خواهان روشی زیباتر برای زندگی هستند جذاب است.

کادیکوی

منطقه کادیکوی برای کسانی است که از حرکت در زندگی خود لذت می برند، به خصوص آن را برای اقامتگاه ها، سواحل و کافه های دیدنی آن ترجیح می دهند. به دلیل افزایش ارزش آن، هم از نظر اجاره و هم درآمد بلندمدت عالی است.

مالتپه 

به دلیل تاریخ دوران امپراتوری بیزانس، مالتپه به عنوان یک منطقه تاریخی در نظر گرفته می شود. این منطقه به دلیل نزدیکی به مناطق کلیدی در رتبه اول برای سرمایه گذاری قرار دارد.

سارییر

سارییر یکی از مناطق مورد علاقه استانبول است. به دلیل نزدیکی به مراکز تجاری و مکان‌های تفریحی، سرمایه‌گذاران را جذب می‌کند.

بهترین مناطق سرمایه گذاری در بخش اروپایی

قسمت اروپایی از نظر تجاری به عنوان مرکز استانبول در نظر گرفته می شود.  محیط های جدیدی که برای ارزیابی در دسترس هستند، پروژه های جدیدی را نیز به ارمغان می آورند. پنج منطقه برتری که سرمایه گذاران بیشتر دوست دارند به شرح زیر است.

بشیکتاش

بشیکتاش که توسط موزه ها و زندگی فعال احاطه شده است، مزایای ارزشمندی را به سرمایه گذاران ارائه می دهد. به خصوص عمارت ها از محبوب ترین سرمایه گذاری ها هستند.

مجیدیه کوی

این منطقه به دلیل برخورداری از اقامتگاه و مزیت حمل و نقل یک انتخاب عالی است. اکثر مراکز تجاری در مجیدیه کوی یافت می شوند که پتانسیل سرمایه گذاری عالی را ارائه می دهد.

بیلیکدوزو

بیلیک دوزو، ستاره در حال ظهور در سال‌های اخیر، برای پروژه‌های ساختمانی به سبک مدرن است. بیلیکدوزو توقفگاهی برای همه سرمایه گذارانی است که مدت استهلاک را در نظر می گیرند.

باهچه شهیر

فرصت ها در باهچه شهیر در دسترس هستند که از نظرعوامل اجتماعی-اقتصادی برای هر محدوده قیمتی ترجیح داده می شوند. در نتیجه، سرمایه گذاران، باهچه شهیر را به عنوان یک مکان سرمایه گذاری انعطاف پذیر می بینند.

اسنیورت

اسنیورت، جایی که توسعه‌هایی مانند میدان‌ها و خانه‌ها در آن متمرکز شده‌اند و به ویژه در دو سال اخیر توجه زیادی را به خود جلب کرده است ، ارزش آن به عنوان یک سرمایه گذاری به سرعت در حال افزایش است.

اگر می خواهید اطلاعات دقیقی در مورد این مناطق به دست آورید و در مورد پروژه های سودمند اطلاعات کسب کنید، می توانید با ترم گلوبال تماس بگیرید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image