جاذبه های تاریخی برتر تورنتو: کازا لوما

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

جاذبه های تاریخی برتر تورنتو: کازا لوما

کازا لوما ، اسپانیایی به معنی "خانه تپه ای" ، خانه و باغی به سبک احیای گوتیک در مرکز شهر تورنتو ، انتاریو ، کانادا است که اکنون یک موزه خانه تاریخی است. این قلعه باشکوه کانادا و برترین جاذبه تاریخی تورنتو است. این خانه به عنوان خانه سرمایه گذار سر هنری پلات بین سالهای ۱۹۱۱ تا ۱۹۱۴ توسط معمار E. J. Lennox ، که چندین مکان دیدنی دیگر شهر را طراحی کرده بود ، ساخته شد. این قلعه ۱۴۰ متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد و بر شهر تورنتو نظارت دارد.

تور قلعه به صورت خود راهنما انجام می شود. با استفاده از تورهای صوتی چند رسانه ای ، بازدیدکنندگان می توانند قلعه را با سرعت دلخواه خود بگردند.

تاریخچه کازا لوما

Sir Henry Pellatt ، معمار معروف E.J. Lennox در سال ۱۹۱۱ یک قلعه ادواردیان را بر روی تپه ای مشرف به تورنتو طراحی کرد. ساخت این قلعه نزدیک به ۲۰۰.۰۰۰ متر مربع حدود ۳۰۰ کارگر مرد سه سال طول کشید و هزینه ای (در آن زمان) ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار داشت. کازا لوما بزرگترین خانه خصوصی کانادا بود و۵ هکتار مساحت داشت.سر هنری پلات و همسرش لیدی مری کمتر از ده سال در کازا لوما زندگی کردند تا اینکه مشکلات مالی آنها را مجبور به فروش قلعه کرد.

کازا لوما در اواخر دهه ۱۹۲۰ توسط سرمایه گذاران به طور مختصر به عنوان یک هتل لوکس مورد استفاده قرار گرفت. این باشگاه در طول ممنوعیت تبدیل به یک کلوپ شبانه محبوب برای ثروتمندان آمریکایی شد.

کازا لوما در سال ۱۹۲۴ به دلیل مالیات پرداخت نشده توسط شهر تصرف شد و سالها خالی بود. کلر والاس نویسنده یک شب در دهه ۱۹۳۰ در کازا لوما اقامت داشت تا مطالبی را برای داستان در مورد ارواح و پدیده های غیرقابل توضیح جمع آوری کند و بعداً درخواست خود را برای جلوگیری از تخریب ساختمان قدیمی پخش کرد. پس از اینکه پخش او توسط نایب رئیس باشگاه کیوانیان در نزدیکی شنیده شد ، باشگاه کیوانیس در غرب تورنتو ، پس از آن باشگاه کیوانیس در کازا لوما ، قلعه را در سال ۱۹۳۷ اجاره کرد و تحت یک قرارداد تنها منبع ، شروع به کار آن به عنوان یک مقصد گردشگری به مدت ۷۴ سال ، تا سال ۲۰۱۱ کرد.

بر اساس کتابی در مورد "قلعه" ، اصطبل ها برای پنهان کردن تحقیقات و تولید سونار و همچنین ساخت تجهیزات سونار برای تشخیص قایق های U در طول جنگ جهانی دوم مورد استفاده قرار گرفتند. پشت تابلوی "تحت تعمیرات" ، منطقه بسته شد. کارگران تأسیسات مخفی بدون توجه به آنها می توانستند بیایند و بروند ، زیرا شایعه شده بود که اصطبل در حال مرمت است.

این قلعه از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۲ به مدت ۱۵ سال و ۳۳ میلیون دلار مرمت شده است که بیشتر توسط شهر حمایت می شود.

از ژانویه ۲۰۱۴ ، این شهر با Liberty Entertainment Group یک قرارداد اجاره بلند مدت و عملیاتی جدید امضا کرد که موافقت کرد ۷.۴ میلیون دلار برای ادامه تعمیر قلعه هزینه کند.

کاخ را بگردید

عمارت گوتیک باشکوه با باغهای وسیع و چشمه آب از بازدیدکنندگان استقبال می کند. تورهای راهنما ، فضای خیره کننده ، رستوران ها و چشم انداز پانوراما از شهر تورنتو همه ارزش دیدن را دارند.

می توانید از تور صوتی راهنمایی خود استفاده کرده و هنگام بازدید از اثاثیه زیبای اروپایی آن را تحسین کنید. در طبقه اول کازا لوما ، یک تالار بزرگ به ارتفاع ۶۰ متر وجود دارد. لوسترها و مجسمه های چوبی فضای داخلی این تالار باشکوه را آراسته است. یک کتابخانه ۱۰ هزار جلدی ، مطالعه ی هنری ، و یک هنرستان پر از گیاه همه در طبقه اصلی قرار دارند. کف مرمر و سقف رنگ آمیزی زیبا در هنرستان وجود دارد.

در طبقه دوم ، تعداد زیادی اتاق خواب ، حمام و سوئیت وجود دارد که خانواده سر هنری پلات در آنجا اقامت داشتند. موزه تفنگ خود کوئینز در طبقه دوم Casa Loma واقع شده است. این موزه به پله های پیچ در پیچ می رود که به برج های گوتیک باشکوه کازا لوما صعود می کنند. هنگامی که به بالای این برج ها رسیدید چشم اندازهای باشکوه خط افق تورنتو شما را مجذوب خود می کند.

زیرزمین کازا لوما در ابتدا قرار بود یک سالن بولینگ و یک سینما باشد. در حال حاضر به عنوان فروشگاه هدیه ، کافه و سینما فعالیت می کند.

بسیاری از فیلم های شناخته شده از Casa Loma باشکوه به عنوان پس زمینه استفاده کرده اند ، از جمله مردان ایکس ، شیکاگو ، اسکات پیلگریم علیه جهان ، تاکسدو ، دم نوش عجیب و غیره. یک تونل ۸۰۰ متری در زیر تراس آستین از زیرزمین ۱۸ متر امتداد دارد. نمایشگاه تظاهرات تورنتو ، ممنوعیت ها ، بیماری ، آتش سوزی بزرگ تورنتو و اولین سقوط هواپیما در داخل تونل قرار دارد. علاوه بر این ، در خانه کالسکه ، نمایشگاه اتومبیل وجود دارد. این تونل سوله های گلدان و اصطبل را به هم متصل می کند. خارج از کازا لوما ، باغ های باشکوه آن پر از دیوار و گیاهان گیاه شناسی است.

Casa Loma همچنین دارای سه رستوران عالی است که عبارتند از Liberty Café ، BlueBlood Steakhouse و The Gardens at Casa Loma. شیرینی ، ساندویچ ، سالاد ، اسپاگتی ، نوشابه ، چای و قهوه همه در کافه موجود است در حالی که The Gardens Casa Loma بیشتر یک رستوران معمولی است که نوشیدنی و غذای کامل سرو می کند. و استیک خانه BlueBlood یک تجربه غذاخوری مجلل را در یک محیط صیقلی ارائه می دهد. این مکان منحصر به فرد به لطف ترکیبی از معماری میراث تاریخی ، عتیقه های منحصر به فرد آثار باستانی و آثار هنری مدرن توسط وارهول ، سالوادور دالی ، دارای فضایی مدرن و تند است


Properties
1
Footer Contact Bar Image