پرطرفدار ترین مناطق استانبول برای سرمایه گذاری ملکی

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

استانبول واقع در منطقه مرمره، در صدر فهرست جذاب ترین شهرهای ترکیه برای سرمایه گذاری قرار دارد. این شهر با تاریخ و فرهنگ خود هر فردی را مجذوب خود می کند. توسعه اقتصادی آن نیز در طول این سال ها در مهاجرت موثر بوده است. کلان شهر ترکیه، استانبول، همیشه جایگاه مهمی در بازار املاک و مستغلات دارد. استانبول به دلیل دارا بودن لقب مرکز تجارت ترکیه به کانون سرمایه گذاران تبدیل شده است.

آیا خرید خانه در هر نقطه از استانبول یک انتخاب منطقی است؟ آیا فرصت های سرمایه گذاری در هر منطقه یکسان است؟ البته که نه. در بازار املاک فراز و نشیب هایی وجود دارد. از آنجایی که استانبول یک کلان شهر است، بیشتر در معرض این فراز و نشیب ها قرار دارد. اگرچه املاک و مستغلات یک گزینه سرمایه گذاری بلند مدت و مطمئن تر است، اما زمان های خاصی وجود دارد که هر منطقه سود بیشتری دارد.

پروژه های جدید و فرصت های شغلی در زمینه های مختلف تضمین کننده افزایش سرمایه خواهد بود. در این مقاله مناطق پرطرفدار استانبول را که اخیراً از نظر سرمایه‌گذاری ملکی بسیار مورد توجه بوده اند به شما معرفی خواهیم کرد.

باشاکشهیر

تا به حال، باشاکشهیر به عنوان منطقه ای آرام مورد توجه بوده است. با این حال، نوآوری هایی که در این منطقه انجام شد باعث تحرک در بازار املاک و مستغلات شده است. مؤسسات مهمی که در این منطقه ساخته شده اند، مانند فرودگاه استانبول و بیمارستان های بزرگ باعث ظهور پروژه های جدید املاک و مستغلات سودآور در این منطقه شدند. باشاکشهیر به عنوان یکی از مناطقی که باید مورد ارزیابی قرار گیرد، به ویژه در زمینه املاک تجاری، توجه زیادی را به خود جلب می کند.

بیلیکدوزو

Beylikdüzü در سال های اخیر پیشرفت بزرگی را در بخش املاک و مستغلات تجربه کرده است. به خصوص افزایش مراکز خرید در Beylikdüzü تأثیر مثبتی بر ایجاد مراکز تجاری داشته است. از سوی دیگر، با ظهور پروژه های مسکونی واجد شرایط، خانواده ها این منطقه را به عنوان یک انتخاب ممتاز برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می بینند.

آرناووتکوی

Arnavutköy به لطف دریاچه ترکوس و محیط سرسبز آن، یک مقصد محبوب سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بوده است. این منطقه، که در اصل یک روستا است، یک انتخاب محبوب در میان کسانی است که به دنبال سرمایه گذاری در یک منطقه سودآور و داشتن یک زندگی راحت هستند، به خصوص که این منطقه به تازگی محبوب شده است.

بی اوغلو

Beyoglu همیشه یک منطقه سودآور با رمز و راز متفاوت در هر خیابان است.. Beyoğlu که به دلیل موقعیت مرکزی آن توسط سرمایه گذاران خارجی ترجیح داده می شود، در مجاورت سالن های سینمای عتیقه قرار دارد و دسترسی آسان به بسیاری از مکان های تاریخی را فراهم می کند.

Üsküdar

در نهایت، Üsküdar از جمله مناطقی است که در زمینه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول مشهور است. Üsküdar به لطف ساحل زیبا و هویت پر جنب و جوش خود، به یک مرکز اجتماعی با بسیاری از پروژه های املاک و مستغلات تبدیل شده است.

استانبول یک شهر چند هویتی است که در هر منطقه فرصت های متفاوتی را ارائه می دهد، ما در ترم گلوبال، پروژه های مختلف با امتیازات ویژه در هر منطقه را به شما پیشنهاد می کنیم. می توانید با مراجعه به وب سایت ما اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید یا با مراجعه به دفتر ما فرصت های سرمایه گذاری ملکی را از نزدیک مشاهده کنید.

Properties
1
Footer Contact Bar Image