فناوری های خانگی پیشرفته و غیرمعمول

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

فناوری های خانگی پیشرفته و غیرمعمول


فناوری های خانگی پیشرفته و غیرمعمول image1


به لطف رابطه بین فناوری و معماری که روز به روز قویتر می شود ، خانه هایی که در آنها زندگی می کنیم به تدریج ازسبک خود خارج می شوند. این فناوری زندگی را برای افراد راحت تر و قابل زندگی می کند. خانه های هوشمند مجهز به IOT ، که تقریباً تمام اشیایی را که ما در اینترنت استفاده می کنیم ادغام می کند ، به موازات رشد عادات استفاده از فناوری در انسان و سرعت روزمره زندگی ، روز به روز رایج تر می شوند. این خانه های هوشمند از هر قفل ، از قفل درها گرفته تا پرده ، از سیستم های گرمایشی گرفته تا تجهیزات امنیتی ، راحتی و امنیت را فراهم می کنند. به لطف فناوری های خانه هوشمند ، آنها از راه دور یک دکمه در اختیار کاربران قرار می دهند. این خانه های هوشمند که از طریق تلفن همراه ، رایانه لوحی و حتی دستگاه های واقعیت مجازی (VR) شما می توانند از راه دور کنترل شوند ، با توسعه سریع فن آوری های خانگی ، از نظر اقتصادی بسیار بیشتر در دسترس هستند. این فن آوری های خانه هوشمند بسیار مفید همچنین می توانند با شناسایی صداهای تعریف شده در سیستم با دستورات صوتی کار کنند. به عبارت دیگر ، هنگامی که در خانه هوشمند خود می گویید "پرده های باز" یا "وان را دوباره پر کنید" ، این دستورات می توانند بلافاصله انجام شوند.


آنها مسئول امنیت خانه شما هستند

 

زنگ درهای هوشمند به محض زدن در از شخصی که زنگ میزندعکس می گیرند. به این ترتیب ، هنگامی که عصر به خانه خود می آیید ، می توانید از افرادی که درب شما را می زنند آگاه باشید. علاوه بر این ، این سمبل ها ضد گرد و غبار ، در برابر آب مقاوم هستند و دارای زاویه دید 160 درجه هستند. علاوه بر این ، یک سیستم تشخیص چهره وجود دارد. قفل های هوشمند درب باعث می شود وقتی در خانه نیستید در خانه کاور شوید. با اتصال از طریق WiFi با این قفل ها می توانید وضعیت درب ردیابی خود را بررسی کنید. حتی قادر خواهید بود درب خود را باز کرده و قفل کنید.

 

دوربین هایی که برای امنیت خانه ضروری هستند ، برای صاحبان خانه های هوشمند نیز ساخته شده اند. این دوربین ها فقط اطلاعات چیزهای مهم را به شما ارائه می دهند. دوربین هایی که می توانند با کیفیت Full HD ضبط کنند ، توانایی ضبط صدا تا ۵ متر را دارند.

 

با لوازم خانگی هوشمند صرفه جویی کنید

 

پریزهای هوشمند می توانند میزان مصرف برق دستگاه الکترونیکی شما را به شما نشان دهند. همچنین می توانید در هر زمان برق خود را با دستیار صوتی خود روشن یا خاموش کنید و می توانید لوازم الکتریکی خود را که به پریز برق متصل هستند بررسی کنید. درست مانند پریزهای هوشمند ، سنسورهای هوشمند آب نجات دهنده شما خواهند بود. این سنسور ، که می توانید در هر گوشه از خانه خود استفاده کنید ، نشت آب را به طور همزمان به شما اطلاع می دهد. لامپ ها ، مهمترین عنصر روشنایی ، اکنون در حال تغییر هستند. به لطف سیستم های هوشمند روشنایی قادر خواهید بود پس انداز بیشتری داشته باشید. علاوه بر این ، می توانید این نورپردازی را با دستیار صوتی خود مدیریت کنید.فناوری های خانگی پیشرفته و غیرمعمول image2


آنها در همه زمینه های زندگی ما جا خواهند گرفت

 

جوانان ، پذیرندگان اولیه فناوری و مصرف کنندگان با درآمد بالا تمایل بیشتری به سرمایه گذاری در راه حل های خانه هوشمند دارند. فناوری های خانه های هوشمند روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کنند. فضاهای جدید و هوشمند زندگی نیز به موازات تحول در شهرها در حال توسعه هستند. بنابراین مصرف کنندگان در مورد این بخش که هر ساله در حال گسترش است ، چه نظری دارند؟ تحقیقی توسط Dassault Systèmes یافته های مهم و انتقادی درباره آینده شهرها ، خانه ها و رفتار مصرف کننده را ارائه می دهد.

 

در تحقیق انجام شده توسط CITE Research به نمایندگی از Dassault Systèmes ، با ۱۰۰۰ شهروند ایالات متحده آمریکا مصاحبه شد. این تحقیق که در نوامبر ۲۰۱۸ انجام شد ، بر انتظارات کاربران از تجربه مصرف کننده در خانه ، مسافرت ، بهداشت و خرده فروشی متمرکز است. با توجه به نتایج تحقیق ، لوازم خانگی هوشمند تا سال ۲۰۳۰ بسیار رایج خواهد بود. این دستگاه ها احساس امنیت خاصی را برای مصرف کنندگان فراهم می کنند. علاوه بر این ، بهره وری انرژی ، امکانات دسترسی از راه دور و شخصی سازی از دیگر ویژگی های مهم است.

 

۷۳ درصد از پاسخ دهندگان فکر می کنند که تا سال ۲۰۳۰ دستگاه های از راه دور و دستگاه های صوتی را در خانه های خود دارند. در حالی که ۷۰ درصد شرکت کنندگان فکر می کنند از سیستم های خانه هوشمند کاملاً متصل به اینترنت استفاده می کنند ، ۶۶ درصد فکر می کنند از دستگاههایی استفاده می کنند که به طور خودکار کار می کنند. حدود نیمی از شرکت کنندگان می بینند که از یک دستیار خانگی یا ربات استفاده خواهند کرد. مشخص شده است که تمایل به استفاده از این فناوری ها در بین شرکت کنندگان جوان (۴۴- ۱۸ سال) ، مصرف کنندگان با درآمد بالا (درآمد خانوار بیش از ۱۰۰.۰۰۰ دلار) و افراد مبتکر که تکنولوژی را زود به کار می گیرند ، بیشتر است.

 

تقریباً دو سوم پاسخ دهندگان مهمترین مزایای پیشرفت در فناوری خانه را ایمنی (۶۶٪) و بازدهی انرژی (۶۷٪) بیان می کنند. بیش از نیمی از آنها می گویند دسترسی از راه دور (٪ ۵۷) و شخصی سازی (٪ ۵۳) از ۳ مزیت برتر است. با این حال ، اشاره شد که پاسخ ها در مورد این موضوع با توجه به گروه های سنی متفاوت است. شرکت کنندگان جوان تر (۱۸-۳۴ سال) اهمیت بیشتری به شخصی سازی می دهند. ٪ ۶۶ از گروه سنی ۱۸ تا ۲۴ سال و ۶۳٪ از گروه سنی۲۵ تا ۳۴ سال عقیده دارند که فناوری های خانه هوشمند قابل تنظیم از مهمترین مزایا هستند. شخصی سازی برای کسانی که زودهنگام فناوری را به کار می گیرند نیز اهمیت بیشتری دارد. ۲۳٪ از شرکت کنندگان در این گروه این مهمترین مزیت را ارزیابی کردند.


Properties
1
Footer Contact Bar Image