هزینه های سرمایه گذاری املاک در کانادا چیست؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

سرمایه گذاری در ملک یکی از بزرگترین سرمایه گذاری هایی است که افراد می توانند در کل زندگی خود انجام دهند. این انتخابی است که به شکل خوب یا بد بر امور اقتصادی شما تأثیر می گذارد. داشتن انتخاب های متعدد ممکن است مردد باشد، با این حال، می توانید با انجام کمی تحقیق این مشکل را حل کنید. در کانادا، اگر قوانین مالیاتی مربوط به سرمایه گذاری های واقعی را به درستی درک کنید، سرمایه گذاری در ملک می تواند سودآور باشد. در این مقاله هزینه های سرمایه گذاری در ملک را به اطلاع شما خواهیم رساند.

مالیات بر املاک

هر بار که ملکی خریداری می کنید، مالیات بر دارایی اعمال می شود. این مالیات نقل و انتقال دارایی است که از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است. مالیات بر دارایی معمولاً یک درصد روی 200000 دلار اول ارزش و دو درصد برای مابقی تعیین می شود. اگر این اولین ملک شماست، معافیت هایی اعمال می شود. اگر ارزش بازار ملک کمتر از 425000 دلار باشد، برنامه First Time Buyers Home معافیت PTT را ارائه می دهد. بیشتر مناطق بریتیش کلمبیا علاوه بر این، معافیت متناسبی را برای بسیاری از خریدارانی که برای اولین بار خانه دارند و دارای ارزش بازار 25000 دلار یا بیشتر از حد مجاز هستند، ارائه می کنند.

مالیات بر املاک پیش پرداخت و قبوض آب و برق

خریداران خانه ملزم به جبران مالیات و خدمات آب و برق پیش پرداخت شده به فروشندگان هستند. اگر یک وام مسکن با بهره بالا خریداری کرده اید یا وام مسکنی که کمتر از 20 درصد پیش پرداخت را پرداخت می کند، باید بیمه رهن را از یک شرکت خصوصی یا شرکت وام مسکن و مسکن کانادا (CMHC) تهیه کنید. اگر واجد شرایط دریافت درصدی از پیش پرداخت هستید، CMHC مبلغ بیمه ای معادل 3.25 درصد از کل وام مسکن را از شما دریافت می کند. بنابراین، اگر 10-15 درصد پایین بیاورید، هزینه های بیمه به ترتیب به 2 و 1.75 کاهش می یابد. حق بیمه به وام مسکن نیز تعلق می گیرد. خریداران خانه باید علاوه بر این هزینه درخواست را بپردازند. هزینه استاندارد 235 دلار با احتساب HST است.

پرداخت ها

پرداخت شما تقریباً 300 دلار هزینه دارد. یک سردفتر یا یک وکیل می تواند به شما در این روند کمک کند.

ارزیابی ها

قیمت ها معمولا بین 150-350 دلار به اضافه HST است. ارزیابی ها معمولاً قبل از اینکه وام دهنده مجوز وام مسکن خاصی را صادر کند، انجام می شود.

هزینه نظرسنجی

ممکن است یک وام دهنده به بررسی فعلی اموال نیاز داشته باشد. اگر فروشنده خانه نتواند نظرسنجی فعلی را در اختیار شما قرار دهد، باید آن را در اسرع وقت انجام دهید. هزینه نظرسنجی می تواند حدود 150 تا 350 دلار به اضافه HST هزینه داشته باشد.

هزینه های حقوقی

هزینه های وکالت و دفتر اسناد رسمی با توجه به پیچیدگی معامله متفاوت است. هزینه های ضروری معمولا از 650 تا 1500 دلار به اضافه HST متغیر است. اگر شرایط لازم را داشته باشند، خریدارانی که بار اولی دارند می توانند برای معافیت درخواست دهند. مدت وام مسکن حداقل یک سال است. در سال اول، مانده وام مسکن را نمی توان بیش از 11000 دلار یا کمتر از 70 درصد کل مبلغ وام گرفته شده کاهش داد.

Properties
1
Footer Contact Bar Image