هزینه های سرمایه گذاری ملک در قبرس چیست؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

هزینه های سرمایه گذاری ملک در قبرس چیست؟

افرادی که به دنبال خرید یک آپارتمان یا ویلای لوکس در قبرس هستند، معمولاً در مورد هزینه های اضافی که در فرآیند خرید ملک وجود دارد، پرس و جو می کنند و تحقیق می کنند. خرید خانه در قبرس در مقایسه با سایر نقاط جهان مقرون به صرفه تر است. نرخ‌های مالیاتی پایین و قیمت‌های متوسط ​​ملک قبرس، آن را به مکانی عالی برای خریداران و سرمایه‌گذارانی که برای اولین بار خانه می‌خرند و می‌خواهند بدون خرج کردن یک ملک اجاره‌ ای برای درآمد خوب بخرند، تبدیل کرده است. در این مقاله هزینه کلی سرمایه گذاری ملک در قبرس را لیست کرده ایم.

هزینه ی مهر مالیاتی

هنگام خرید ملک در قبرس، باید ۰.۵ درصد از ارزش قرارداد فروش را به اداره مالیات قبرس شمالی پرداخت کنید تا قرارداد فروش شما قانونی باشد.

هزینه ثبت زمین

زمانی انتقال سند مالکیت از مالک سابق آن به مالک جدید، ۶ درصد از قیمت فروش ملک هزینه داشت. اما دیگر اینطور نیست و در هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد. برای مدت طولانی، درصد خریداران برای اولین بار در قبرس، اعم از داخلی و خارجی، ۳٪ بوده است.

مالیات بر ارزش افزوده

هنگام خرید املاک و مستغلات در قبرس، ۵٪ مالیات بر ارزش افزوده از ارزش ملک مشخص شده در قرارداد فروش شما دریافت می شود. نوع ملک و حرفه ای بودن فروشنده تعیین می کند که مالیات بر ارزش افزوده در هنگام ثبت اسناد مالکیت یا تحویل مسکن پرداخت می شود یا خیر.

هزینه مشارکت

برق، تلفن، آب و سایر خدمات به طور مساوی بین خانه‌های یک پروژه/مجتمع در ساختمان‌های کاملاً جدید ساخته شده توسط شرکت‌های ساخت و ساز حرفه‌ای قبرس توزیع می‌شود. این هزینه، که باید قبل از تحویل کلید پرداخت شود، اغلب بین ۱۰۰۰ تا ۱.۸۰۰ پوند است.


Properties
1
Footer Contact Bar Image