قیمت ملک در استانبول چقدر است؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

چه کسی نمی خواهد در استانبول ، یکی از زیباترین شهرهای جهان زندگی کند؟ این شهر بزرگ در سواحل بسفر باشکوه نه تنها دو قاره بلکه میلیونها انسان را نیز متحد می کند. تجربه بی نظیر زندگی در استانبول در طول هزاران سال توسط افراد خوش شانس از تمدن های مختلف به اشتراک گذاشته شده است. چه کسی می داند؟ شاید الان نوبت شما باشد. گزینه های مختلف ملکی در مناطق مشخص استانبول وجود دارد که مناسب نیازهای ویژه و شرایط مالی کسانی است که می خواهند امتیاز زندگی در اینجا را داشته باشند.


کیفیت بالا برای بودجه متوسط

 

اقامتگاه شرایتون (۳۷۰.۰۰۰- ۵۶۲.۰۰۰ دلار)

 

اقامتگاه Sheraton با رویکردی طراحی شده است که زیبایی و راحتی را در معماری داخلی و خارجی با بهترین جزئیات ترکیب می کند. این پروژه مسکونی در اسنیورت ۷۶۰۰ متر مربع مساحت دارد. علاوه بر اقامتگاه هایی که در آنها از مارک های با کیفیت بالا استفاده می شود بسیاری از امکانات اجتماعی در انتظار شما هستند. تمام نیازهای شما در مرکز تناسب اندام ، سونا ، استخر شنا ، مسیرهای پیاده روی و زمین های بازی که کودکان شما می توانند با خیال راحت اوقات خود را بگذرانند ، برآورده می شود.


قیمت ملک در استانبول چقدر است؟ image1

 

آس ماسلاک (۲۸۳.۰۰۳دلار - ۶۴۴.۴۶۱ دلار)

 

آیا دوست دارید به خانه خود برگردید که بتوانید در هنگام کار در قلب شهر استراحت کنید و از سر و صدا ی شهر دور شوید؟ پس Ace Maslak مکان مناسب شماست. این پروژه به لطف موقعیت عالی خود دسترسی آسان به موسسات آموزشی و مراکز تجاری را فراهم می کند. هر یک از آپارتمانهای ۱ +۱ که بین۷۰-۹۰ متر مربع متغیر هستند شامل یک تراس برای لذت بردن از منظره بی نظیر استانبول است.


قیمت ملک در استانبول چقدر است؟ image2


انتظارات خود را کمی بیشتر مطرح کنید

 

آسمان سرسبز (۵۰۵.۰۰۰- ۱.۰۲۰.۰۰۰ دلار)

 

Lush Sky در تپه چاملیجا مشرف به بسفر در اسکودار واقع شده است. این گزینه های مختلفی از آپارتمان های استودیویی گرفته تا پنت هاوس ۴+ ۱ را ارائه می دهد. این پروژه همچنین شامل یک هتل ۵ ستاره و یکی از بزرگترین مراکز خرید استانبول است. Lush Sky پیش از این برای طراحی خود جوایز زیادی را از آن خود کرده است. این امکانات اجتماعی را برای رفع انواع نیازها به همراه دارد. علاوه بر این ، دسترسی آسان به جاذبه های شهر را نیز فراهم می کند.


قیمت ملک در استانبول چقدر است؟ image3


Zeft Kandilli

)۵۱۰.۸۲۷ دلار - ۱.۵۲۱.۲۷۴ دلار(

 

Zeft Kandilli از ۴۰۶ اقامتگاه تشکیل شده است که کوچکترین آنها ۱۵۷ متر مربع و بزرگترین آنها ۴۱۳ متر مربع است. این پروژه که مطابق با مفهوم خانه تاشو طراحی شده است ، مجموعه ای از امتیازات مانند اتاق سینما ، اتاق موسیقی یا اتاق پلی استیشن را که همیشه آرزو داشته اید برای خانه خود به شما ارائه دهد. همچنین مکان های زیادی در اطراف آن وجود دارد که ممکن است به آنها نیاز داشته باشید مانند بیمارستان ها ، مدارس و مراکز خرید این گزینه مناسب برای کسانی است که می خواهند استانبول را در زندگی لوکس تجربه کنند.


قیمت ملک در استانبول چقدر است؟ image4

 

برای کسانی که به دنبال لوکس بیشترهستند


Marine West

 )۹۸۴.۴۶۸ دلار - ۲.۶۸۴.۸۹۶ دلار(

 

با ترکیب رنگ سبز طبیعت و آبی دریای مرمره ، Marine West از تمام ویژگی های شما برای زندگی در رویاهای خود برخوردار است. ۶۴ ویلا لوکس از۷ نوع مختلف با باغ های خصوصی از ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ متر مربع در انتظار صاحبان خود هستند. مساحت ویلا ها از ۳۵۳ متر مربع شروع می شود و تا ۸۱۵ متر مربع افزایش می یابد. این پروژه برای حفظ آسایش و حریم خصوصی شما طراحی شده و افراد با سلیقه طبقات بالا را به خود جلب می کند.


قیمت ملک در استانبول چقدر است؟ image5


ویلا الیکون (۹۷۵.۰۷۲ دلار - ۲.۵۱۴.۶۲۱دلار)

 

ویلاهای الیکون در اسکودار فرهنگ منحصر به فرد منطقه را حفظ می کند و با طراحی معماری خود یک زندگی سنتی اما در عین حال مدرن را ارائه می دهد. این پروژه شامل ویلاهای با امنیت ۲۴ ساعته در یکی از مناطق تاریخی استانبول است. گزینه های اقامت از ‍۱ + ۱ تا ۵ + ۱ متغیر است. بسیاری از نیازهای مختلف از زمین های تنیس تا بازار سنتی نیز در این پروژه گنجانده شده است. ویلاهای الیکون در انتظار صاحبان خود هستند که می خواهند زندگی ای بسازند که فرهنگ تاریخی استانبول را با آینده متحد کند.


قیمت ملک در استانبول چقدر است؟ image6


Properties
1
Footer Contact Bar Image