شروع یک سرمایه گذاری ملکی خوب چگونه است؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

شروع سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می تواند یک کار دلهره آور باشد. فرصت های سرمایه گذاری زیادی برای انتخاب وجود دارد، و از آنجایی که هر سرمایه گذار از موقعیت متفاوتی با اهداف و علایق مالی متفاوت شروع می کند، همیشه مشخص نیست که از کجا باید شروع کرد. از آنجایی که سرمایه گذاری در املاک ممکن است یک تجارت پرخطر باشد، باید همه گزینه های خود را بسنجید و در مورد همه چیز از قوانین مستاجر گرفته تا نگهداری خانه آموزش ببینید. بنابراین، بیایید نگاهی به کیفیت مورد انتظار از یک سرمایه گذاری ملکی خوب بیندازیم.

محل

آخرین چیزی که می خواهید این است که در یک محله در حال نامناسب و روبه سقوط از نظر ارزش به دام بیفتید تا جایی که ثابت یا در حال رشد است. یک شهر یا مکانی با جمعیتی رو به رشد و طرحی برای توسعه مجدد در دست اجرا ممکن است مکان خوبی برای سرمایه گذاری باشد.

هنگامی که به دنبال سرمایه گذاری موفق ملکی هستید، به دنبال منطقه ای با مالیات بر دارایی معقول، منطقه با مدرسه خوب، و امکانات فراوان مانند رستوران ها، کافی شاپ ها، فروشگاه ها، مسیرها و پارک ها باشید. علاوه بر این، یک منطقه کم جرم با دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی و بازار کار در حال گسترش ممکن است تعداد بیشتری از مستاجران را جذب کند.

خانه ارزان قیمت

هر چه قیمت ملک شما بیشتر باشد، هزینه های ماهانه شما نیز بیشتر خواهد شد. به گفته چندین متخصص، یک ملک 150000 تا 200000 دلاری در یک جامعه مطلوب می تواند ایده آل باشد. علاوه بر این، کارشناسان توصیه می کنند از خرید زیباترین ملک در بلوک خودداری کنید، و همین امر در مورد بدترین خانه در بلوک نیز صدق می کند. یک ملک در محدوده متوسط ​​هوشمندانه ترین انتخاب خواهد بود.

قیمت رقابتی

وقتی صحبت از سرمایه گذاری در املاک می شود، مهم نیست که چقدر پول دارید. این در مورد این است که چگونه سریع و موثر می توانید سود کنید. حتی اگر بودجه زیادی دارید، مجبور نیستید فقط به این دلیل به سمت انتخاب املاک با قیمت بالا بروید. وقتی صحبت از روش های قیمت گذاری می شود، صرف زمان برای مقایسه قیمت ملک با ارزش فعلی آن سودمند است. هدف نهایی کسب سود از سرمایه گذاری برای شماست، بنابراین با قیمت مناسب به دنبال املاک با ارزش بالا در بازار باشید.

همسایگان دوستانه و شهرت خوب

وقتی یک خانه با همسایگان دوستانه انتخاب می کنید، فروش آن آسان تر می شود. بسیاری از مستاجران ممکن است در مورد محله تحقیق کنند و حتی ممکن است درهای همسایه ها را بزنند تا وضعیت آنها را ببینند. قرار گرفتن در محله ای خوب با مردم محلی خوش رو به شما کمک می کند تا تأثیر خوبی بر اجاره دهندگان بالقوه ایجاد کنید  و با سرمایه گذاری در ملک خود در دراز مدت درآمد بیشتری کسب کنید. وقتی نوبت به تبلیغات برای مستأجران احتمالی می‌رسد، انتخاب مکانی با شهرت بالا و نرخ جرم پایین همیشه یک ایده هوشمندانه است.

Properties
1
Footer Contact Bar Image