چرا باید در قبرس سرمایه گذاری کرد؟

Why Do You Need to Buy a House in 2022?

چرا باید در قبرس سرمایه گذاری کرد؟

در منطقه مدیترانه شرقی ، قبرس نقش مهمی در موقعیت جغرافیایی محل اتصال بین سه قاره - اروپا ، آفریقا و آسیا دارد. 

این جزیره دروازه مناسب برای سرمایه گذاری در اتحادیه اروپا و یک درگاه سرمایه گذاری خارج از اتحادیه اروپا ، به ویژه در خاورمیانه ، هند و چین را فراهم می کند. در این مقاله ، دلایل اصلی سرمایه گذاری در قبرس را ذکر کرده ایم.

سیستم مالیاتی

قبرس دارای یکی از سیستم های مالیاتی اروپایی است که مطابق با قوانین اتحادیه اروپا ، OECD و قوانین بین المللی است. برخی از ویژگیها عبارتند از:

• یکی از ۱۲.۵ درصد نرخ مالیات بر مشاغل اتحادیه اروپا پایین

• معافیت از سهام تقسیم سود

• معافیت از اوراق بهادار (به عنوان مثال ، سهام ، اوراق بهادار)

• هیچگونه سود سهام ، سود و حق امتیاز در کشورهای خارجی باقی نمی ماند

• بدون مالیات بر سود سرمایه (به جز حذف املاک و مستغلات در قبرس)

• بدون هزینه ارث.

سیستم حقوقی

سیستم حقوقی قبرس مبتنی بر سیستم انگلیسی است و یکی از کارآمدترین و قابل اعتمادترین سیستم های حقوقی در جهان است. نظام حقوقی دارای تأثیرات جزئی از سیستم حقوق قاره اروپا است، اما تا حد قابل توجهی بر سیستم قضایی آنگلوساکسون استوار است. قبرس به عنوان یک سیستم دوستدار شرکت و بسیار موثر برای اطمینان از باز بودن و اطمینان از فعالیت های تجاری ، یک چارچوب قانونی و کامل و قوی شناخته شده است.

کیفیت زندگی

قبرس بالاترین کیفیت زندگی را در یک محیط امن ، تمیز و سالم با کیفیت زندگی بالا ارائه می دهد. جنایت کم ، ۳۴۰ روز آفتابی ، قرن ها هنر و فرهنگ و غذاهای مدیترانه ای به سطح بالای زندگی کمک می کند. ایمنی قبرس ، که در میان امن ترین کشورهای جهان (۲۰۱۵) و پنجمین کشور امن از ارزش پنگوئن قرار گرفته است ، یکی از گسترده ترین مزایاست.


Properties
1
Footer Contact Bar Image